Gri Sporcu Sütyeni (Bra) 120 - Fitness Kardiyo
Gri Sporcu Sütyeni (Bra) 120 - Fitness Kardiyo
Gri Sporcu Sütyeni (Bra) 120 - Fitness Kardiyo
Gri Sporcu Sütyeni (Bra) 120 - Fitness Kardiyo
DOMYOS

Gri Sporcu Sütyeni (Bra) 120 - Fitness Kardiyo

₺220
Ref. : 8648865

Sırtınızı kullandığınız hareketleri kolaylaştırmak için düz sırt tasarımına sahiptir.Giyimi kolaydır ve az eforlu egzersizler için uygundur.

Bu pamuklu sporcu sütyeni, esneme, kas güçlendirme, hafif egzersiz ve pilates gibi düşük eforlu tüm fitness aktivitelerinize uygun olarak tasarlandı.

Renk: GRİ MAVİ

  • XS Stoğu Azalıyor!
  • S Stoğu Azalıyor!
  • M Stoğu Azalıyor!
  • L Stoğu Azalıyor!
  • XL Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Göğüs desteği

HAFİFLİK: DÜŞÜK YOĞUNLUKLU antrenmanlarda göğüs hareketlerini %10,1 azaltır.

Teri dışarı atma özelliği

Nefes alabilen, hızlı kuruyan kumaşı ile egzersiz sırasında kuru kalın.

Ayarlanabilir yapı

Bu sütyenin, beden ayarlama sistemi yoktur.

Esneklik

Elastan bileşenli kumaşı hareketleriniz sırasında rahatlık sağlar.

Şekillendirici

Bu sütyen göğsünüzü ön plana çıkarmak için çıkarılabilir pedlere sahiptir.

teknik bilgiler

Cilt üzerinde hafif ve yumuşak hissiyat

120 Pamuk sporcu sütyeni spor sırasında yumuşak ve hafif bir his verir:Rahatlık sağlar

Spor giyim tasarımı

Karnın üst kısmına gelen elastik bandı ile spor giyiminizi tamamlar.

Yumuşak kuplara köpük ped yerleştirebilirsiniz.

120 Sporcu sütyeni süngersiz ve rahat kuplara sahiptir.Model üzerindeki açıklar sayesinde sünger veya köpük ped yerleştirebilirsiniz.

Düşük yoğunluklu egzersizler için rahat sütyen

Bu 120 pamuklu ve hafif kavrama sunan sporcu sütyeni, esneme, kas geliştirme, hafif egzersiz ve pilates gibi düşük eforlu tüm akvititelerinize uygun olarak geliştirildi.

Göğsünüzü korumak için spor ekipmanınızın ayrılmaz parçası:

Vücudunuzun diğer kısımlarına nispeten daha narin olan ve neredeyse sadece cilt tarafından desteklenen göğüsleriniz, bir spor aktivitesi sırasında günlük yaşama kıyasla daha fazla strese maruz kalır.Beden ölçünüz veya yaşınız ne olursa olsun, hareketlere ve sarsıntılara maruz kalır ve belirli durumlarda ağırlıklarının 5 katına maruz kalabilirler.Spor sütyeni, spor aktiviteniz sırasında ihtiyaç duyulan desteği ve rahatlığı sağlar.Darbelere, ağrıya ve erken sarkmaya karşı koruma sunar.

Doğru desteği bulun:ne çok zayıf, ne de çok sıkı.

Spor aktiviteleri cilt ve bağ dokularınızın esnemesini gerektirebilir.Göğsünüz yeteri desteği almadığında ağrılara ve erken sarkmaya daha yatkın olursunuz.Öte yandan, gereğinden fazla destek de uzun vadede zararlı olabilir:Sütyeninizin göğüs ölçünüze ve maruz kaldığınız baskı seviyesine uygun olması gerekir. Amaç, göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.

Spor aktivitenize göre üç kavrama seviyesi

Sütyenlerimiz yapılan spora bağlı olarak üç farklı destek seviyesinde tasarlanmıştır:hafif göğüs hareketi gerektiren aktiviteler için zayıf destek (Pilates, açma-germe, kas geliştirme vb.); orta seviyede ve tekrarlı olmayan egzersiz hareketleri için orta seviyeli göğüs desteği (zumba, kardiyo, antrenman vb.); yoğun hareketler içeren aktiviteler için güçlü destek (step-aerobik, koşu bandı egzersizleri, tramboling vb.).

Doğru sütyen bedenini nasıl seçerim?

Morfolojinize göre uyarlanmış bir sütyen ölçüsü, göğüs desteği ve rahatlık sağlar.Bu ölçüyü belirlemek için mezuradan faydalanın ve göğsünüzü ölçün (sütyen takmadan):Aynanın karşısına geçin,Mezurayı yatay tutun, sırtınızın üstünden kürek kemiklerinizin altına kadar olan bölümü ölçün,Mezurayı göğüslerinizin bitimine kadar getirin,Daha sonra sıkmadan mezurayı kaldırın.Ölçünüzü belirlemek için beden tablosundan faydalanabilirsiniz.

DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl tasarlanmaktadır?

DOMYOS sütyenleri, sporcu ekibimiz tarafından en ideal rahatlığı sağlamak ve sağlık sorunlarının önüne geçmek için geliştirildi.Lenf sıkışması ve yaralanma riskini önlemek için balen kullanmıyor ve tahriş riskini azaltmak için göğüs ucundaki dikişleri en aza indiriyoruz, ayrıca rahatlık sunmak ve tahriş riskini önemli ölçüde azaltmak için ter atımına izin veren bileşenleri tercih ediyoruz.

DOMYOS sporcu sütyenleri nasıl test edilir?

Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı.1-5 arası sınıflandırmalarda teste tabi tutuldu: 1 hafif desteğe, 3 orta desteğe ve 5 güçlü bir desteğe denk gelmektedir.*DOMYOS spor sütyenleri, klasik sütyenlere kıyasla %10 (Seviye 1) ile %50 (Seviye 5) arası göğüs desteği sağlar.

DECATHLON ürünleri satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz.
Sonra? Sizin gibi sporcular spor aktiviteleri sırasında ürünleri test eder.Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve kıyafetlerinizin gün ışığını görebilmesi için gereken değişiklikleri yapıyoruz.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 92% Pamuk, 8% Elastan Astar 95% Pamuk, 5% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz