Freestyle Scooter - Siyah / Kırmızı - MF1.8+

₺850

Skateparkta ilk numaralarını öğrenmek isteyen deneyimli scooter kullanıcıları (9-12 yaş) için tasarlandı.

İlk figürlerinizi öğrenmenin ve mükemmelleştirmenin en iyi yolu! Monoblok furş sayesinde sağlam ve IHC yatağı sayesinde kullanımı kolay.

Renk: Siyah
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Kayış Performansı

Kayış Performansı

100mm çaplı, alüminyum high rebond PU 88A tekerleklerABEC 7 rulmanlar

Sağlamlık

Sağlamlık

Çift kat alüminyum çatal, monoblok Y-bar alüminyum 6061 T6 ve IHS furş yatağı

TEKNİK BİLGİLER

Freestyle bir scooter ile klasik bir scooter arasındaki farklar nelerdir?

Freestyle bir scooter ile klasik bir scooter arasındaki farklar BMX ve şehir bisikleti arasındaki farklara oldukça benzer. Freestyle bir scooter daha geniş bir gidon ve daha küçük tekerleklere sahiptir, kontrol edilebilirliği de yüksektir. Ağırlığı da farklıdır, bu scooter daha hafiftir ve kontrol edilebilirliği yüksektir: buradaki amaç gidonu tamamen çevirmek gibi farklı figürler yapabilmektir.
Son olarak freestyle bir scooter daha sert ve daha sağlamdır.

Freestyle scooter boyu nasıl seçilir?

Freestyle scooter'ın boyunu doğru seçebilmeniz için dik durmanız ve gidonun kalça seviyenize geldiğinizden emin olmanız gerekmektedir, bunu yaparken kollarınız gergin, sırtınız dik olmalıdır.

Freestyle scooter için belirlenen güvenlik kuralları nelerdir?

Scooterın her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik).
Ciddi kazaların büyük bir kısmı ürünün kullanıldığı ilk aylarda gerçekleşir: Her türlü acil durumda ve hava durumu ne olursa olsun (özellikle yerler ıslakken) hız ve frenlemeyi kontrol etmek için temel hareketleri öğrenmeye zaman ayırın.

Gövde bileşeni nedir?

6061 T6 anodize alüminyum bileşenli gövde. 4 güçlendirme rayına sahip 3 kanallı yapısı sayesinde mükemmel bir denge ve raylarda daha iyi kayma sağlar.
Yapısı sayesinde figürler sırasında gövdeyi rahatça tutabilirsiniz. Boyutlar: 110 x 500 mm.

Bu scooterın gidonu hangi bileşenlere sahiptir?

6061 T6 alüminyum monoblok Y-bar ve kuvvetlendirilmiş gövde. Alüminyumun avantajı: çeliğe göre daha hafiftir. Boyutlar = Ø 35,6 mm, Y: 590 mm, G: 500 mm.
Toplam yükseklik: 830 mm

Tekerleklerin boyutları nelerdir?

100 mm çapında, high rebond, alüminyum 88A sertliğe sahip PU Oxelo tekerlekler. Bu tekerlekler daha uzun ömürlü kullanım için 608Z ABEC-7 NMB rulmanlar üzerine monte edilmiştir.

Neden farklı boyda tekerlekler mevcuttur?

100, 110 ya da 120 mm? Tekerlek çapı ne kadar yüksek olursa kullanıcıya o kadar fazla denge sunar ve daha hızlı kaymasını sağlar...
Aksi durumda ağırlık demektir. Çok büyük bir tekerlek ağır olacaktır ve figürleri gerçekleştirmek için kontrol etmek zorlaşacaktır. Bu nedenle tekerleklerin boyu hedeflere göre seçilmelidir.

Bu scooterda nasıl bir maşa kullanılmıştır?

T6 güçlendirilmiş alüminyum maşa. Bu maşa 100 ya da110 mm, entegre spacer sistemine sahip tekerleklerle uyumludur. Spacer iki rulman arasında bulunur ve fazla baskıyı dağıtmayı sağlar.

Nasıl bir kelepçe kullanılmıştır?

4 vidalı alüminyum 6061 T6 kelepçe.

Flex brake fren sistemi nedir?

"Flex brake" freni her kullanımdan sonra orijinal haline geri döner. Yaylı bir fren ile arasındaki en büyük fark: titreşimleri azaltır.
Bu sistem sayesinde tekerlekler daha yavaş yıpranır.

MF1.8+ scooterda nasıl elcikler kullanılmıştır?

TPR elcikleri benzersiz bir kavrama sağlar.

Scooter bakımı için nelere dikkat etmeliyim?

Scooter'ı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığını, ürünün çatlayıp çatlamadığını veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır: Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın.
Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooterınızın tamirini yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Garanti

Freestyle ekstrem bir spor olduğundan parçalar düzenli olarak kontrol edilip değiştirilmelidir.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Alüminyum 6061 Tekerler 60% Poliüretan, 40% Alüminyum 6061 Paket/ambalaj 100% Viskon Sap/tutma yeri 100% Kauçuk-Termoplastik Kauçuk Vida 100% Çelik Ana bileşen 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Taşıyabileceği maksimum ağırlık: 100kg

TESTLER

Bu scooter EN14619 Avrupa spor scooterları yönetmeliğine uygundur bu yönetmelik güvenlik gereksinimlerini ve tekerlekli sporlar için ekipmanları deneme yöntemlerini kapsamaktadır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER