Erkek Yol Bisikleti Taytı - ESSENTIEL

₺85

Bu bisiklet taytı yaz aylarında bisiklet sürmeye başlamanız için tasarlandı. Tahrişlere elveda diyerek tayt giymeye başlayın!

ESSENTIEL askısız bisiklet erkek taytı, hobi amaçlı kullanımda rahatlık sağlamak için tasarlandı: bileşeni yumuşak ve esnektir, beli ise oldukça rahattır

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu
EKO TASARIM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6

ÜRÜN FAYDALARI

Otururken rahatlık sağlama

Otururken rahatlık sağlama

"Soft" kalıplı sünger ped Kalınlık: 13 mm Yoğunluk: 65kg/m3

Teri dışarı atma özelliği

Teri dışarı atma özelliği

Daha fazla rahatlık için nefes alan bileşen.

Eko-Tasarım

Eko-Tasarım

%100 geri dönüştürülmüş polyester iplerden oluşur.

Hareket serbestliği

Hareket serbestliği

Bileşenlerin esnekliği kalçada ve belde iyi bir kavrama sağlar.

TEKNİK BİLGİLER

Yeni "Soft" ped

Sele üzerinde daha rahat olmasını sağlamak için sizlere "Soft" bir ped geliştirdik.
Yumuşak ve nefes alabilen bir kumaş kullandık. Güçlendirilmiş bölgesi yumuşacıktır, 65 kg/m3 yoğunluğunda ve 13mm kalınlığındadır. Bu ürün sayesinde yol bisikletiyle 1 saat süren antrenmanlarınızda benzersiz bir rahatlığa sahip olacaksınız.

Yapı

Güçlendirilen bölgelerin yapısı (daha kalın olan köpük bölüm) basınç testine tabii tutularak belirlenmiştir. Bisikletçiler ile gerçekleştirilen bu test selede oluşan yüksek basınç noktalarının ölçümünü sağlamaktadır. Bu sayede güçlendirilen bölgeleri temas noktalarını ya da daha yüksek basınç noktalarını seçerek takip edebiliyoruz. Bu ürünün yapısı modelistlerimiz tarafından bir manken üzerinde kalıplanarak tasarlanmış ardından birçok deneme ve kullanım testlerine tabii tutularak onaylanmıştır.

Güçlendirme bölgeleri

Kalça kemiği ve leğen kemiği seviyesinde oluşan baskı ideal hale getirilmiştir. Bacak arasında yeterli darlıkta olan güçlendirilmiş bölümü pedal çevirme sırasında tahriş ve sürtünme oluşumunu önler. Kanallar benzersiz bir esneklik sunması için güçlendirmeye işlenmiştir.

Bakım önerileri

Makinede 30°C'de yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kurutma makinesinde kurutmayın. Kuru temizleme yapmayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

Ürün testleri

Ürün tasarım ekibimiz LILLE'de (Fransa) yer alan BTWIN VILLAGE'da kullanıcılarımızın rahatlığını sağlamak üzere sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır. Ekibimiz, kullanıcının antrenman sırasında karşılaştığı zorlukları gidermek için kullanım sırasında ihtiyaç duyabilecekleri unsurları sağlayan ürünler geliştirmeye odaklanmıştır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 85% Polyester, 15% Elastan Ped 85% Polyester, 15% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER