Erkek Yağmurluk - Siyah - MH100

₺320

Bu yağmurluk, hobi amaçlı yapılan dağ yürüyüşlerinde sizi yağmurdan korumak için tasarlandı.

Uygun fiyatı ve koltuk altlarında bulunan havalandırmalar sayesinde nefes alan, sizi yağmurdan koruyacak bir ürün sunuyoruz!

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

Sağanak yağışa karşı koruma 2 katmanlı kaplama, 5000mm Schmerber

Nefes alabilirlik

Nefes alabilirlik

18 cm yan açıklıkları ve bileşeni teri dışarı atar (RET=12)

Hafiflik

Hafiflik

L bedende yalnızca 650 g.

Vücuda uygunluk

Vücuda uygunluk

Etek ucunda sıkma ipi. Ayarlanabilir bilekler ve kapüşon

Cep

Cep

Kapaklı ve fermuarlı 2 el cebi, göğüste fermuarlı 1 iç cep

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Yağmurluk - Siyah - MH100
Erkek Yağmurluk - Siyah - MH100
Erkek Yağmurluk - Siyah - MH100

TEKNİK BİLGİLER

KESİM

Standart kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, montun içine 2. katman olarak sıcak tutan kazak ya da polar tarzı bir üst giyilebilir.

Kapüşon

Yüksekliği elastik kordon ve sıkma parçası ile ayarlanabilir. Kapüşonun arkasında bulunan cırt cırtlı bant sayesinde derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda yer alan siperliği ile yüzü korur. Çıkarılabilir kapüşon.

ANA BİLEŞEN

File astarı (hava alan bileşen) ve kaplamalı 2 kat bileşen

KAPLAMA

Bir ürünün su geçirmezliği 2 ana kritere bağlıdır: bileşeni ve yapısı. Bu ürün, kaplamalı bir yapıya sahiptir. Kaplama, kumaşın iç kısmına uygulanan ve bileşenin su geçirmez ve nefes alan yapıda olmasını sağlayan bir "boyama" işlemidir. Ancak, onu korumak için bir astar gerektirir.

BİLEŞENİN SU GEÇİRMEZLİĞİ

Bileşenin su geçizmezlik seviyesini garanti etmek için laboratuvar testleri gerçekleştirilir. Bunun için, su sütununun mm cinsinden ifade edilen bir kumaşın su basıncına dayanıklılığı ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Bu da, 5000 Schmerbers ile eş değerdir.

MONTUN SU GEÇİRMEZLİĞİ

Yağmurluğun su geçirmezlik seviyesinden emin olmak için, yağmur senaryolarını simüle eden laboratuvar testleri gerçekleştiririz. Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 L / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.

NEFES ALABİLİRLİK

Bir bileşenin nefes alabilirliği “Termal Buharlaşma Direnci” (RET) ile ölçülür. Bu, antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atması ve böylelikle ciltte su birikmesini önleme kapasitesidir. RET değeri düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. RET ≤ 6: çok nefes alan kumaş
RET ≤ 12: nefes alan kumaş
RET ≤ 20: az nefes alan kumaş
Bu ürün 12 RET olarak derecelendirilmiştir

SU TUTMAZLIK ÖZELLİĞİNİ NASIL YENİLERİM

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş, suyu içeri sızdırmadan nefes alır ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem ürünün kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir. Su tutmazlık özelliğinin yenilenmesi için montu, düşük ısıda 10 dk süreyle kurutma makinesinde kurutun.
Su geçirmezliği yenileyen bir ürün isterseniz (ref 855490)

ÜRÜNLERİMİZİN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur.
Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenman yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz.
Bu benzersiz avantaj sayesinde dağda yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIMIMIZ

Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda çevre dostu tasarıma sahip olmasa da her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz: çevre dostu tasarım, tamir edilebilirlik ve uzun ömürlülük gelişimlerin merkezinde yer almaktadır.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester İkinci astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Lille'de bulunan Decathlon Sportslab laboratuvarımızda Quechua ürünlerimizin inovasyonuna ve geliştirilmesine katkıda bulunur. Her birinin kendi alanı ve teknolojik araçları olan 4 temayı bir araya getirir: Vücut yapısına uygunluk (3D analizlerimiz sayesinde) Hareket bilimi Termal rahatlık (4 iklim odası ile) Davranışsal ve duyusal bilimler

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir. Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER