Erkek Siyah Sporcu Atleti 100 - Fitness Kardiyo

Ref No: 8586848

₺85

Fitness'a başlamak veya bir aradan sonra geri dönmek mi istiyorsunuz? Bu sporcu atleti olmazsa olmaz! Uygun fiyat ve rahatlık garantisi.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan sade bir tasarım! Bu sporcu atleti kuru kalmanız için teri en iyi şekilde dışarı atar ve size benzersiz hareket özgürlüğü sunar.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Teri dışarı atma özelliği

Kuru kalın!Kumaşı nefes alır ve hızlıca kurur.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

TESTLER

Bu atlet size ulaşana kadar birçok testten geçti! Yıkama ve kurutma testleri... Tasarım ekibimiz tarafından bağımsız bir laboratuvar yardımıyla ürünün kalite standartlarımıza uygun olduğu kanıtlandı.Bu sayede sizlerin memnuniyeti için bu şortun şeklinin ve renklerinin uzun süre boyunca aynı kaldığından emin oluyoruz!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Fitness için tasarlandı

Fitnessta kural değil pratik vardır. Ancak bizi bir araya getiren şey harekettir!Önceliğimiz nedir?Fitnessta size en iyi eşlik eden ürünleri tasarlamak:hareket özgürlüğü, teknik özellikler, rahatlık, tarz... tüm detaylarıyla inceledik ve işimizi şansa bırakmadık!Tam da bu yüzden size fitness kıyafetleri içerisinden en iyisini hazırlamak için ürün şeflerinden mühendislere ve stilistlere kadar herkesi içeren eksiksiz tasarım ekibimizle harekete geçtik.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette! Kumaşlarımızın 100%'ü sıkı bir test aşamasından geçmekte.Amacımız?Size rahatlık, güvenlik ve dayanıklılık sunduğumuzdan emin olmak.Ürünümüzün yolculuğu laboratuvar testleriyle başlar. Ancak bununla sınırlı kalmaz.Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi gerçek kullanım koşullarında test eder.Sizleri dinliyoruz, analiz ediyoruz ve gerekli geliştirmeleri yapıyoruz.Ürünümüz bu testleri başarılı bir şekilde geçmişse raflarda yerini alıyor!

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html

Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?

Memnun kalmadınız mı?Üründen memnun kalmadıysanız, yapmanız gereken şey çok basit:Bize getirin! Ürün değişimi yapabilir veya iadesi sağlayabiliriz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER