Erkek Siyah Spor Tişört - Sportee 100 - Fitness Hafif Antrenman

Ref No: 8572641

₺50

Tasarımcılarımız bunu geliştirmeden edemedi:%100 pamuklu kısa kollu bisiklet yaka tişört;günlük hayatta olduğu gibi sporda da kullanılabilecek basic bir parça.

Her şeye uyan düz bir kesim, güzel yuvarlak bir yaka, kısa kollar ve bunların hepsi %100 pamuk :bu basic tişört, her dolapta yeri olan, zamansız bir parçadır!

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Esneklik

Esneklik

Örgü biçimi kumaşa doğal hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşaklık

Yumuşaklık

Bu %100 pamuklu tişört, esneklik ve rahatlık açısından en iyi performansı sunar.

TEKNİK BİLGİLER

BAŞLANGIÇTA FITNESS İÇİN TASARLANAN BİR TİŞÖRT OLSA DA GÜNÜN HER ANINDA GİYİLEBİLİR!

Sabah erkenden yapılan bir esneme seansında,iş toplantısında,öğlen ve öğleden sonra 2 arasında tempolu bir yürüyüşte,buzdolabını doldurmak için markete giderkenve aileniz ve/veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirirkenTüm bunları aynı şık ve rahat kıyafetle yapmak istemez miydiniz?
Serimiz oldukça iddialı: bir etkinlikten diğerine tek tarzla geçmenize olanak verir ve etkinlikler arasındaki sınırları kaldırır.

RAHATLIK MI DEDİNİZ?

İşte, aile arasında, sporda ve diğer her şeyde oldukça hareketli olan günlük hayatınızda kıyafetinizin hem rahat hem modaya uygun olduğunu hayal edin.Böyle bir hayaliniz mi var? Bizim de. Tekstil tasarımcısı olarak bu çılgın arzuya hayat vermek için oldukça iyi bir konumda olduğumuzu düşündük. Ve işte, serimiz bu şekilde doğdu!Görünüşü kadar giyimi de havalı ve rahat ama aynı zamanda modaya da uygun bir seri!

TİŞÖRT:TÜM TARZLARA VE ETKİNLİKLERE UYGUN!

Moda uzmanı olmanıza gerek yok:Bu pamuklu tişörtümüz, işlevli bir kombin yaratmak için her zaman kullanışlıdır.Neden mi?Havalar sıcakken kısa kollarıyla idealdirve soğuk havalarda üzerine yalnızca bir kat giyinmeniz yeterlidir.Yuvarlak yakası, boynunuzu öne çıkarır ve düz kesimi sayesinde oldukça rahattır.İçeriğinde bulunan %100 oranında pamuk, tişörtün hava almasını ve kolayca ter atmasını sağlar.

BİLEŞEN AĞIRLIĞI

Bu ürünün bileşenlerinin ağırlığı 150 g/m²' dir.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Pamuk Kaşkorse kumaş 97% Pamuk, 3% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Dolabınızda katlı bir şekilde hazır:Kısacası, en iyi şekilde onu almanızı bekliyor!

TESTLER

Bu tişörtün şeklini ve rengini daha iyi koruduğunu garanti edebilmek için özellikle yıkama ve kurutma konusunda sıkı testlerden geçirdik. Bu testler bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilir ve kalite gereksinimlerimize uygun üretim yapıldığını doğrulamaya yardımcı olur.

Onaylayan

Gérald, Ürün Şefi:

"" Mühendislerimiz tarafından yürütülen testlerde ürünlerimiz kullanıcılar tarafından kullanım şartlarında test edilir.Bu da tasarım ekibimizle teknik ve işlevli ürünler üretmemizi sağlar.""

Ürün hakkındaki görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)!!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER