İNDİRİM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7

Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness

₺465 −13%
₺400

Bu ayakkabılar yüksek yoğunluklu programlar için tasarlandı. Sınırlarınızı aşın ve ek tekrarlar yapın.

Aradığınız fitness deneyimi! Tabanın yükselişini hissedin, 360° hareket edin ve esnekliği deneyimleyin. Hafifliği hissederek zıplayın ve amortisman sayesinde yere yumuşak bir iniş yapın.

Renk: Siyah / Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

İtiş gücü

İtiş gücü

Taban enerjinizi absorbe ederek enerjiyi size geri yansıtır.

Çok yönlü esneklik

Çok yönlü esneklik

Tabanda bulunan oluklar ritmik koreografilerdeki dönüşler için idealdir.

Destek

Destek

Yan ipler ayağınızı kavradığı için her yöne hareket edebilirsiniz.

Darbe emme

Darbe emme

Hareketleri tekrar tekrar yapabilirsiniz, ayakkabıdaki köpük darbeyi emer.

Rahatlık

Rahatlık

Ayakkabının bilek kısmı hafif yüksektir. Rahatlığı onaylanmıştır.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness
Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness
Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness
Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness
Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness
Erkek Siyah Spor Ayakkabı 920 - Fitness

TEKNİK BİLGİLER

Neden fitness ayakkabısı tercih edilmeli?

Sporstlab laboratuvarımız tarafından yapılan çalışmalar fitness antrenmanında ve diğer farklı sporlarda birden fazla çeşitli hareketin olduğunu göstermiştir. Dönüş, sıçramalar, squat ve lunge gibi hareketleri kolaylıkla yapın. Tüm ayakkabılarımızı, yaralanma riski olmadan bu tür hareketleri yapmanıza yardımcı olması için geliştiriyoruz. Fitness pratiklerine özel ayakkabılar giyerek fitness yaparken koşu ayakkabısı giyenlere göre yaralanma riskini %20 azaltırsınız.

TABANIN TOPUK YÜKSEKLİĞİ: ayağınızın önü ve arkası arasındaki yükseklik farkı

Tüm fitness ayakkabılarımız 4 mm topuk yüksekliğine sahiptir. Bu 4 mm topuk yüksekliği, doğal duruşunuza yakın bir his sunar (Çıplak ayak = topuksuz). Yüksek ayakkabılar giymeye alışıksanız örneğin kadınlar için topuklu ayakkabılar gibi, yeni ayakkabılarınıza alışmanız biraz zaman alabilir.

Çok yönlü esneklik

Neden önemli?
Çalışmalar, fitness antrenmanında bükülme ve esneme ihtiyacının koşuya göre 1,7 kat daha fazla olduğunu gösterdi. Bilek hareketi, fitness veya koşu antrenmanına göre farklılık gösterir. Bu çalışmalar, fitness ayakkabısının bükülme ve esneme ihtiyacının koşu ayakkabısından farklı ve özel olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle, fitness antrenmanı ve yapılan hareketlere uygun çok yönlü bir ayakkabı tasarladık.

Ayağın ön kısmını kavrama

Neden önemli? Ayağın ön tarafında bulunan kavrama, fitness antrenmanı sırasında zeminle temas ettiğinizde yönünüzü değiştirmeniz için gereken dengeyi sağlamanıza yardımcı olur.

Ayağın ön kısmında darbe emme

Neden önemli?
Fitness antrenmanında ayak ile zemin arasında oluşan baskı ayağın ön kısmındayken koşu antrenmanında topukta yer alır.
Ayakkabılarımızı, devamlı hareketleri daha iyi yapabilmeniz amacıyla oluşan baskıyı dengeleyerek tekrarlanan darbelerden sizi korumak için ayağın ön kısmında ideal darbe emicilik sağlayacak şekilde tasarladık.

Ürünü nasıl kanıtlıyoruz? ÜRÜN TESTİ

Uzmanlarımız, bedenin tepkilerini ölçen sensörler sayesinde laboratuvarlarda hareketleri analiz eder. Ancak hiçbiri saha deneyimi kadar etkili değildir. Bu nedenle, ürünlerimizi aynı zamanda fitness salonlarında da kullanım testlerine tabi tutuyoruz. Bu testler sonucunda sizlere erişimi kolay, teknik ürünler sunarak en iyi şartlar altında spor yapabilmenizi hedefliyoruz.

3 parçadan oluşan taban

"Kavrama sağlayan kauçuk dış taban, amortisman için EVA KalensoleⓇ orta taban, yükselme için termoplastik elastomer PebaxⓇ ile Poliüretan tabakasından oluşan bir iç taban, mükemmel bir sıçrama ve amortisman için bir araya getirilmiştir.
"

Artısı nedir? Zeminde iz bırakmaz.

Tabanlarımız zeminde iz bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Fitness ayakkabılarıyla koşu bandında koşabilir miyim?

Fitness ayakkabılarımız, fitness kardiyo antrenmanı için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çok sık olmamakla birlikte koşu bandında yapılan antrenmanlara da uygundur. Antrenmanlarınızdan önce veya sonra koşu bandında ısınmak istiyorsanız bu ayakkabılar sizin için uygundur.
Antrenmanınız sadece koşu bandında ya da dış mekanda koşmaktan oluşuyorsa güvenliğiniz açısından koşu antrenmanları için tasarlanan ayakkabıları kullanmanızı öneririz.

Fitness ayakkabısı sadece iç mekanda mı kullanılır?

Fitness - kardiyo antrenmanları çoğunlukla spor salonlarında ve/veya evde yapılır. Bu nedenle ayakkabılarımız iç mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.
Kauçuk bileşen "yumuşak" yapıda oluşu ile bu kullanım için özeldir. Bu ayakkabıların dış mekanda, asfaltta kullanılması kauçuğun erken yıpranmasına yol açar. Tabanın kaymama özelliği salon ya da evinizin zemininde kullanıma uygun olacak şekilde test edilmiş, kauçuk yüksek kaymama özelliği sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 50% Polyester, 50% Poliüretan Dış tabanı 80% Kauçuk - Sentetik, 20% Etilen Vinil Asetat Astar ve çorabı 100% Polyester

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER