Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION

Ref No: 8600525

₺1.250

MT CUSHION ayakkabı, kayalık zeminlerde, uzun mesali arazi koşuları veya ultra maratonları yapan ve maksimum darbe emicilik arayan koşuculara özel tasarlandı.

MT Cushion, konfor, hafiflik ve darbe emicilik arayan tüm arazi koşusu tutkunlarının ayrılmaz eşlikçisi olacak. Giymesi çok keyifli bu ayakkabıyı adeta unutursunuz!

Renk: Parlak domates / Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Darbe emme

Maksimum darbe emicilik ve rahatlık için %100 Kalensole taban

Yer tutuş

5 mm kramponlar size güvenli ve etkili bir yer tutuş sağlar

Rahatlık

Tabanın ve iç köpüğün yumuşaklığı ayaklarınız için bir kozadır!

Hafiflik

Tasarımda sağlamlık ve hafiflik ön planda tutuldu: 42 numarada 280 g.

İtiş gücü

4 mm'lik topuk yüksekliği sayesinde itiş gücü ve darbe emicilik arasında seçim yapmayacaksınız!

Kavrama

Kauçuk taban her tür zeminde etkin yer tutuş sağlar.

Vücuda uygunluk

K-Only teknolojisi sayesinde MT Cushion her tür adıma uygundur.

Dayanıklılık

Rahatlık, darbe emicilik ve hafiflik:evet! Aynı zamanda çok dayanıklı!

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION
Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION
Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION
Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION
Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION
Erkek Siyah Kırmızı Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - MT CUSHION

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 65% Polyester, 35% Poliüretan Dış tabanı 56% Kauçuk - Bütadien Kauçuk, 44% Etilen Vinil Asetat Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bakım sağlaması ve nemini emmesi için ayakkabıların içine gazete kağıdı koyun ve bu işlemi 2 koşu antrenmanında bir tekrarlayın.

TESTLER

MT Cushion ayakkabımız çok sayıda test görevlimiz tarafından onaylandı, her biri test için 600 km mesafe katetmiş olan görevlilerimize teşekkür ediyoruz.
Bu sayede, ayakkabılarımız Fransa'daki çeşitli dağları keşfetme ayrıcalığına sahip oldu.
Sözün kısası MT Cushion amacına ulaştı: Konfor, güvenilirlik, hafiflik, darbe emicilik, sağlamlık. Ayakkabı kalpleri fethetti.Toplam iki buçuk yıl karınca çalışkanlığıyla gerçekleştirilen bir çalışma için güzel bir ödül... ayaklarınızla buluşmak için!

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.

TEKNİK BİLGİLER

MT CUSHION, NE ANLAMA GELİYOR?

- MT, dağ sporlarından bahsedildiğinde öne çıkan iki harf, arazi koşucularının vazgeçilmez tutkusu. Bu dağ ayakkabılarının kullanımı dağ ile sınırlı kalmaz! Her tür zemine uygundur: Kayalık ve çamur zeminler, kuru zeminler.

"-Kendinizi son derece hafif, yumuşak ve rahat bir yastığın üzerinde,sizi koruyan bir şeyin üzerinde hayal edin" diyor, ürün müdürü Thierry: Cushion darbe emicilik/yastık anlamına gelir ve spor tutkunuzu daha keyifli bir şekilde yaşamanızı sağlayan bir rahatlık sunar!

4 MM DROP İLE SUNULAN İLK EVADICT AYAKKABI

Drop ayakkabının ön ve arka bölümleri arasındaki yükseklik farkıdır. MT Cushion ayakkabıda 4 mm. Bu drop, ayakkabının darbe emiciliğiyle mükemmel bir ikili oluşturur. Adımlarınıza dinamizm ve canlılık katar.
Bu ayakkabı düşük bir drop arayan koşuculara cevap veriyor.
Ayrıca, düşük bir drop üzerinde çalışarak, ayağın ön kısmında daha fazla darbe emicilik ve daha fazla rahatlık sağlamak için EVA yüksekliğini artırdık.

AYAKLARINIZA GÜVENİN: ONLARI DURDURMAYIN!

5 mm'lik kramponları tercih ettik, çünkü en verimli seçenek budur: Oldukça iyi kavrar ve ayakkabı kramponlardan dolayı ağırlaşmaz veya sertleşmez.
Ayrıca kramponların konumu da önemlidir. Aralarında yeterli mesafe olması sayesinde bu kısımdaki çamur kolayca atılır ve böylece optimum kavrama sağlanır.

BİR DENGE MESELESİ

Arazi koşucusu olarak denge sizin için önemli değil mi? Molalarda (tüm güzelliklerde olduğu gibi) nasıl iştahınıza hakim olmanız ve ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekiyorsa, MT Cushion tasarımı da aynı şekilde en ince ayrıntıya kadar düşünülerek gerçekleştirildi.
Ayakkabımız mükemmel bir darbe emicilik-dayanıklılık dengesine ve harika bir kavramaya sahiptir. Hafiflik ve dayanıklılık, kavrama ve ağırlık, konfor ve dinamizm.

KALENSOLE TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Ayakkabılarımızın çoğunun tasarımında mevcut bir bileşen: Kalensole teknolojisi. Bu terim, ayakkabılarımıza darbe emicilik kazandırmak için kullanılan köpüğü ifade eder. "Ona bayılıyoruz, çünkü dayanıklı: zamanla çökmez. Onunla, darbe emiciliği her zaman hissediyoruz". Böylece ürün müdürümüz Thierry'nin ne demek istediğini anlayacaksınız, darbe emicilik önemlidir, değil mi?

K-ONLY TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Pronator mu supinator mu?

Pronator olanlar, dizleri içeri bakacak şekilde koşma eğilimlidirler. Bu yüzden bu tip koşucuların tabanlarının iç kısmı daha hızlı yıpranır. K-Only teknolojisi işte tam burada devreye giriyor.
Biraz daha yoğun olan bir köpük (ancak emin olun, hissetmeyeceksiniz), ayağın ön iç kısmında yer alır. Bu köpük pronator olanların tabanlarını korumasına yardımcı olurken, supinator olanları da rahatsız etmez! Dahice değil mi?

KEYİFLİ BİR DETAY

Dikkat etmemiş olsanız da, zaten hissetmiş olabilirsiniz. Ayakkabı dilinin üzerindeki, bağcıklarınızı bağladığınız küçük cepten bahsediyoruz. cebin içine bağcıklarınızı yerleştirebilirsiniz, böylece spor esnasında bağcıklarınız çözülerek dal gibi nesnelere takılmaz.
Üstelik temiz kalır ve buna: bayılacaksınız!

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER