Erkek Sırt Çantası - 50 L - Gri - TRAVEL 500

₺750

Bu ürün birkaç hafta süren maceralara güvenle atılabilmeniz için tasarlandı.

Backpacking yapan kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için özel olarak düşünülmüş, geliştirilmiş, kilit takılabilen ceplere ve çıkarılabilir postacı çantasına sahip sırt çantası

Renk: Granit grisi
Beden: Beden kılavuzu
50L
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
10 Yıl Garanti
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12
Medya 13
Medya 14
Medya 15
Medya 16
Medya 17
Medya 18
Medya 19
Medya 20
Medya 21
Medya 22
Medya 23

ÜRÜN FAYDALARI

Dayanıklılık

Dayanıklılık

Güçlendirilmiş kumaşı ve dikişleri ile oldukça sağlam. 10 yıl garantili.

Açma / kapama kolaylığı

Açma / kapama kolaylığı

Valiz tipi açılır, çantanın içindekilere rahatça erişin ve yerleştirin

Taşıma kolaylığı

Taşıma kolaylığı

"Easy fit" sistemi ile en iyi şekilde, otomatik ayarlama Ağırlık: 2,3 kg

Hırsızlığa karşı koruma

Hırsızlığa karşı koruma

Ana bölmenin güvenliği için fermuara kilit takılabilir.

Çok gözlü

Çok gözlü

Çok cepli, çıkarılabilir postacı çantasına ve ayakkabı bölmesine sahip çanta

Kapasite

Kapasite

Kapasite: 50L Boyutlar: 56X39X26 cm

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Roba 100% Poliamit Kayış halat 100% Polipropilen Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çantanızı kuru, hava alabilen ve ışık almayan bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

TESTLER

Sırt çantalarımızı laboratuvar ve saha testlerine tabi tutarak aşınma, yırtılma, renklerinin UV ışınlarına karşı dayanıklılığı ve su geçirmezlik özelliklerini onaylıyoruz. Ardından ağırlık konulan çanta hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir ve birleştirme kalitesi onaylanır. Bileşenler (kumaş, tokalar, kayışlar, süngerler, fermuarlar) ayrıca test edilerek çantanın 10 yıllık garantisi onaylanmış olur.

Onaylayan

Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle FORCLAZ ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer. Bu ürün, trekking yapan kullanıcılar ve farklı mağazaların tutkulu satış danışmanları ile ortak olarak tasarlanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

İdeal rahatlık için sırt çantamı nasıl yerleştirmeliyim?

En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun (çadır, küçük ocak, yiyecek). Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. İç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluğunuzu ve polarınızı kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Suluk sırtta bulunan özel bölmesine dik olarak konmalıdır.

EasyFit sistemi

Bu patentli sistem, çantanızı sırtınızdayken tek hareketle, vücut yapınıza en uygun şekilde ayarlamanızı sağlar: bunların hepsi maksimum rahatlık sunması içindir.

ÇANTAMI NASIL AYARLAMALIYIM?

Önce tüm kayışların GEVŞETİN (askılar, bel, gergi perlonları).
KEMERİ KALÇAYA DENK GELECEK ŞEKİLDE YERLEŞTİRİN (Kalça kemiğini sarmalıdır) ve SIKIN. Ardından EasyFit KAYIŞLARINI ÇEKİN. Askılar omuzlarınızı kavrayacaktır. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI sırtınıza en uygun olacak şekilde kendinize göre AYARLAYIN.

Easyfit sisteminin etkinliği ile ilgili olarak Ar-Ge birimlerimizin gerçekleştirdiği testler

Tasarımın kolaylığı: Easyfit sırt çantası sayesinde ayarlama süresi 2 - 3 kat kısalır ve bu işlemi tekrarlamak zorunda kalmazsınız. Easyfit sistemi, standart ayarlama sistemine sahip çantalara kıyasla ayarlama kalitesini etkilemez: Uygulanan Friedmann testinde, kullanıcıların büyük çoğunluğu tarafından Easyfit'in daha rahat olduğu ve ayarlama kalitesini %4 - 6 kat artırdığı belirtilmiştir.

Çantaların hacmi nasıl ölçülür?

Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm ceplerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

10 yıl garanti

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

Ağırlık ve boyutlar

56 cm yüksekliğinde, 40 cm genişliğinde ve 26 cm derinliğinde çanta. Yaklaşık 2,3kg'dır.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor