Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100

Ref No: 8555785

₺900

Ormanlık alanda yağmurlu havalarda yapılan her türlü avcılık aktivitesi için tasarlandı.

Ormanda çulluk avlayanlar için özel olarak tasarlanan Supertrack 100 iz sürmeye de uygundur. Biri iç, biri av cebi olmak üzere toplam 4 cebi ve entegre kapüşonu bulunur.

Renk: KOYU YEŞİL / Koyu haki
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Yabani bitkilere karşı dayanıklılık

600 denyeye kadar dayanıklı polyester ana kumaş bileşeni, çoklu uç dikişler

Su geçirmezlik

2 saat boyunca 12 cm yağan sağanak yağışa karşı korur.

Nefes alabilirlik

Membranı ve içteki file kumaşı ile teri dışarı atar

Cep

2 alt cep, 1 su sızdırmaz göğüs cebi, 1 avcı cebi, 1 iç cep.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100
Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100
Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100
Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100
Erkek Mont - Yeşil - Supertrack 100

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Astar 100% Poliamit Başlık/Kapüşon 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Ateşten uzak tutun.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Rahatlık ve dayanıklılık: ormanda avcılık için vazgeçilmez iki özellik

Bu avcı montu iki ana bileşeni sayesinde dayanıklılık ve rahatlık sağlar: dış membranda bulunan P600 polyester kumaş ve iç kısımda file astar. Ürün gamımızda bulunan Supertrack 300 modelinin yerini almıştır: açıkçası bu model ile avcılıkla uğraşan kullanıcılarımıza dayanıklı ve daha iyi kalite/fiyat oranına sahip bir ürün sunmak istedik.

Yağmur altında bile rahatça avlanabilmeniz için su geçirmez bileşen

2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip Supertrack 100 mont yüksek su geçirmezlik seviyesi sunar. Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2.000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2.000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir)

Montun içinde neden file kumaş bulunmaktadır?

Oldukça yoğun ve sert olabilen bitki örtüsüne sahip ormanlık alanlarda dolaşan, geçiş yolu bulmak ve köpekleri takip etmek zorunda olan kişi kolayca ısınabilir. Bu nedenle modelistlerimiz ve mühendislerimiz daha fazla rahatlık sunmak için ürünün astarını dile tercih ederek teri en iyi şekilde dışarı atmasını sağlamayı amaçladı.

Tüm aksesuarlarınızı taşıyabileceğiniz cepler

Tasarımın yanı sıra ürünün temel özellikleri de bizim için oldukça önemlidir: ürünün iç kısmında cırt cırt ile kapatılan bir cep ve önde ise 2 adet fermuarlı cep kullandık, her bir cebe 10 adet cephane yerleştirebilirsiniz. Bu ceplere kolayca erişebilirsiniz ayrıca 3 santimlik kapak ile cepler yağmura karşı korunur. Ayrıca dik, kapaklı ve fermuarlı cebinde telefonunuzu ve belgelerinizi saklayabilirsiniz.

Montu benzersiz kılan küçük detaylar

Avcı cebi mevcuttur: her iki yanda da bulunan 2 çıt çıt ile açılır ve kapanır. Bu ceplerin alta en yakın şekilde olmasını istedik çünkü bu bölgedeki ceplerin güvenli olması gerektiğini biliyorduk: avın ağırlığı da eklendiğinde eğilmek ya da diz çökmek zorunda kaldığınızda kuşun ya da hayvanın düşme riski azalacaktır. Bilekleri cırt cırt ile ayarlanabilir ve yüksek yakası sayesinde yağmura karşı korur.

Birkaç ekstra bilgi

Bu avcı montunda kullanılan zıt renkli ek parçalar ve ürünün teknik özellikleri montun ormanlık alanda ister küçük ister büyük avlar için en ideal ürün olmasını sağlamıştır. Unutmayın: üründe sabit kapüşon bulunmaktadır, bu kapüşon cırt cırt ile kapatılan yakaya toplanabilir ve iki sıkma ipi ile başınıza göre ayarlanabilir.

Ağırlık

S beden: 1,100 Kg
M beden: 1,150 Kg
L beden: 1,200 Kg
XL beden: 1,250 Kg
2XL beden: 1,300 Kg
3XL beden: 1,350 kg 

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER