Erkek Mavi Yeşil Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL MT2

₺1.100

Ref No: 8572263

MT2 spor ayakkabı kayalık zeminlerde, uzun mesali arazi koşuları veya ultra maratonları yapan ve maksimum yer tutuş arayan koşuculara özel tasarlandı.

Dağlık arazi koşularınızda size eşlik edecek bir ürün mü arıyorsunuz?MT'den daha hafif ve esnek olan MT2, zorlu zeminlerde size eşlik eder.

Renk: Koyu petrol mavisi / Açık nil yeşili / Parlak domates
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺1100

ÜRÜN FAYDALARI

Yer tutuş

5 mm uzunluğunda kramponlar sayesinde yer tutuşunuzu iyileştirin

Darbe emme

K-RING topuk sistemi ve KALENSOLE taban sayesinde güçlü darbe emicilik.

Denge

Tabanın daha büyük destek yüzeyi sayesinde dengenizi arttırın.

Kavrama

Mükemmel kaymazlık için seçilmiş kauçuk bileşen.

Rahatlık

Hava alan bileşeni ve iç astarıyla 0 ila 170 km arasında rahatlık sunar.

Vücuda uygunluk

K-Only tasarımı sayesinde her türlü adım türüne uyumludur.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Mavi Yeşil Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL MT2
Erkek Mavi Yeşil Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL MT2
Erkek Mavi Yeşil Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL MT2
Erkek Mavi Yeşil Koşu Ayakkabısı / Arazi Koşusu - TRAIL MT2

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 55% Polyester, 45% Poliüretan Dış tabanı 53% Kauçuk - Sentetik, 47% Etilen Vinil Asetat Astar ve çorabı 85% Poliüretan, 15% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bakım sağlaması ve nemini emmesi için ayakkabıların içine gazete kağıdı koyun ve bu işlemi 2 koşu antrenmanında bir tekrarlayın.

TESTLER

Bu ayakkabı, oldukça farklı zeminlerde birçok koşucu tarafından test edilmiştir. Kiprun Trail MT2 ayakkabının sağladığı rahatlık ve destek özellikleri onaylanmıştır. Aynı zamanda laboratuvar ortamında birçok mekanik testten geçmiştir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.

TEKNİK BİLGİLER

Çakıllı yollarda bile rahat bir ayakkabı.

Tüm koşu mesafelerinde size eşlik etmek üzere MT 2'yi tasarladık: İlk kilometreden ultra arazi koşusunun sonuna kadar rahat bir ayakkabı. Kalenji ürün müdürü Thierry onu "arazi koşusu savaşçısı" olarak adlandırıyor.Her tür mesafe ve arazide güvenilir, emniyetli ve istikrarlı olan MT 2, en engebeli ve kayalık dağlık arazilerde size eşlik eder.

İyi kavrama ve daha fazla yer tutuş:

Önerileriniz ve geri bildirimleriniz sayesinde kramponların kauçuğunu geliştirdik.Islak veya kaygan kayalarda bile size çok iyi bir yer tutuş ve kavrama sağlayan bu kauçuğu sunmaktan çok mutluyuz..

K-Ring ve kalensole: etkili bir darbe emicilik sağlar.

K-RING, topuk kısmında yer alan ve darbe emicilik sağlayan halka şeklindeki özel bir tasarımdır: Ortasında bulunan boşluğu sayesinde şok dalgalarının dağılmasını sağlar. Kalensole, ara tabanda kullanılan EVA köpüktür. Aynı zamanda 3 yıllık bir çalışmanın ürünüdür, darbe emicilik özelliğini %34, enerji geri dönüşünü %+ 25 artırmıştır, sıcak havalarda daha iyi denge sağlar ve daha fazla dayanıklılık sunar.
90 kg'a kadar koşucular için

Kayalık arazilerde kendinizi güvende hissedin

MT 2 her zaman ve her yerde güvenilir bir arazi koşusu ürünü olup, onunla kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.Taş koruyucusu önde ve yanlarda ayağınızı taş darbelerinden korur.

Daha esnek bir arazi koşusu ayakkabısı...

MT ile ilgili görüş ve geri dönüşleriniz sayesinde, MT2 daha esnek: Tabanda, her kramponun arasında girintili kauçuk kısımlar bulunur. Daha esnek olması sayesinde, daha akıcı koşarsınız ve adımlarınız daha seri olur. Artık adımlarınızı serbest bırakabilirsiniz.

... ve sizin görüşleriniz sayesinde daha hafif

Ayrıca MT2 daha hafif olması sayesinde koşularınızı daha dinamik hale getirir. Her bir ayakkabının ağırlığı 40 g azaltılarak daha yüksek konfor sağlandı. Artık 42 numara ayakkabı 310 g ağırlığında.

Uzun süreli koşulara uygun bir ayakkabı

Özel Decathlon koşu tasarımı olan K-Only ilk ayak tarağı kemiği seviyesinde yer alan daha kalın bir köpüktür ve her adım türüne uyum sağlar.

8mm drop

Sizin görüşleriniz sayesinde, MT2 drop seviyesi 8 mm'ye düşürüldü. Bu yükseklik gerek günlük koşularınıza gerekse ultra arazi antrenmanlarınıza mükemmel derecede uygundur.

Tüm arazilerde ve sürelerde testler yapıldı

MT2 dayanıklılığı onaylamak amacıyla öncelikle laboratuvarda test edildi. Ardından, tasarım ekibimiz ürünü Saint Victoire dağında, arazi koşusu antrenmanlarında test ettirdi.Esneklik testleri eski modele kıyasla tartışmasız daha öndeydi.
Her tür arazide yine aynı dayanıklılık ve konforu sunan, ancak daha esnek ve hafif olmasıyla daha akıcı ve dinamik bir koşu imkanı sunan bu sonuçlara dayanarak yeni MT 2 ürünü satışa sunduk.

Bir kere bağlayın ve bağcıklarınızı unutun!

Arazi koşusu sırasında ayakkabı bağcıklarını yeniden bağlamak zorunda kalmak kadar sıkıcı bir şey yoktur. Düz ve esnek bağcıklar, tek bir düğüm ile mükemmel şekilde düğümlenir. Bağcık cebi sayesinde koşarken bağcıklarınız sizi engellemez..

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER