EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8

Erkek Mavi Spor Ayakkabı 520 - Fitness

₺350

Düzenli fitness antrenmanlarınız ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için tasarlandı.

Hep hayalini kurduğunuz fitness ayakkabısı rahatlığı! Örgü bileşeniyle 2. cilt etkisi: adeta yokmuş gibi hissettirir. Yan güçlendirmeleriyle optimum destek sunar.

Renk: Açık mürekkep rengi / Mavi siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Çok yönlü esneklik

Çok yönlü esneklik

Esnek yapısı sayesinde her yönde ve her türlü hareketi gerçekleştirebilirsiniz

Destek

Destek

Yan güçlendirmeleri denge sağlar ve 360° hareket etmenize yardımcı olur.

Darbe emme

Darbe emme

Özel darbe emici ön kısmı, tekrar eden darbelere karşı korur.

Kişiselleştirme

Kişiselleştirme

Ayarlanabilir bağcıklı, destek sunan, eşsiz bir ayakkabı

TEKNİK BİLGİLER

Neden fitness ayakkabısı tercih edilmeli?

Sporstlab laboratuvarımız tarafından yapılan çalışmalar fitness antrenmanında ve diğer farklı sporlarda birden fazla çeşitli hareketin olduğunu göstermiştir. Dönüş, sıçramalar, squat ve lunge gibi hareketleri kolaylıkla yapın. Tüm ayakkabılarımızı, yaralanma riski olmadan bu tür hareketleri yapmanıza yardımcı olması için geliştiriyoruz. Fitness pratiklerine özel ayakkabılar giyerek fitness yaparken koşu ayakkabısı giyenlere göre yaralanma riskini %20 azaltırsınız.

TABANIN TOPUK YÜKSEKLİĞİ: ayağınızın önü ve arkası arasındaki yükseklik farkı

Tüm fitness ayakkabılarımız 4 mm topuk yüksekliğine sahiptir. Bu 4 mm topuk yüksekliği doğal duruşa daha yakın bir his verir (çıplak ayak = topuksuz).

İkinci cilt etkisi

Decathlon-Knit teknolojisi sayesinde ayağı 360° sarar ve ayak şeklinize özel bir 2. cilt etkisiyle destek sağlar. Ayakkabının önemli noktalarındaki belli iplikler daha sert ve güçlüdür. Yanlardaki ve topuktaki güçlendirmeler ise dengenizi kaybetmeden yön değiştirebilmenizi sağlar

Çok yönlü esneklik

Çok yönlü esneklik, ayakkabının bükülme ve kıvrılmasını sağlayan hareket yönünün değişmesini kolaylaştırma kapasitesidir.
Çalışmalar, fitness antrenmanında bükülme ve esneme ihtiyacının koşuya göre 1,7 kat daha fazla olduğunu gösterdi. Bilek hareketi, fitness veya koşu antrenmanına göre farklılık gösterir. Bu nedenle, fitness antrenmanı ve yapılan hareketlere uygun çok yönlü bir ayakkabı tasarladık."

Ayağın ön kısmında darbe emme

"Darbe emicilik, ayakkabının darbeleri engelleme ve titreşimi hafifletme kapasitesidir.
Fitness antrenmanında ayak ile zemin arasında oluşan baskı ayağın ön kısmındayken koşu antrenmanında genellikle topukta yer alır. Ayakkabılarımızı, devamlı hareketleri daha iyi yapabilmeniz amacıyla oluşan baskıyı dengeleyerek tekrarlanan darbelerden sizi korumak için ayağın ön kısmında ideal darbe emicilik sağlayacak şekilde tasarladık.
"

Ayağın ön kısmını kavrama

"Neden önemli?
Ayağın ön tarafında sunduğu kavrama, fitness antrenmanı sırasında zeminle temas ettiğinizde yönünüzü değiştirmeniz için gereken dengeyi sağlamanıza yardımcı olur."

Ürünü nasıl kanıtlıyoruz? ÜRÜN TESTİ

Uzmanlarımız, bedenin tepkilerini ölçen sensörler sayesinde laboratuvarlarda hareketleri analiz eder. Ancak hiçbiri saha deneyimi kadar etkili değildir. Bu nedenle, ürünlerimizi aynı zamanda fitness salonlarında da kullanım testlerine tabi tutuyoruz. Bu testler sayesinde size teknik ve uygun ürünler sunabiliyoruz. Olabilecek en iyi koşullarda spor yapmanızı sağlamak da tek amacımızdır.

Artısı nedir? Zeminde iz bırakmaz.

Tabanlarımız zeminde iz bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Fitness ayakkabılarıyla koşu bandında koşabilir miyim?

Fitness ayakkabılarımız, fitness kardiyo antrenmanı için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca çok sık olmamakla birlikte koşu bandında yapılan antrenmanlara da uygundur. Yani bu ayakkabılar koşu öncesinde ya da sonrasında mat üzerinde yapacağınız ısınma hareketlerine uygundur. Antrenmanınız sadece koşu bandında ya da dış mekanda koşmaktan oluşuyorsa güvenliğiniz açısından koşu antrenmanları için tasarlanan ayakkabıları kullanmanızı öneririz.

Fitness ayakkabısı sadece iç mekanda mı kullanılır?

Fitness - kardiyo antrenmanları çoğunlukla spor salonlarında ve/veya evde yapılır. Bu nedenle ayakkabılarımız iç mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk bileşen "yumuşak" yapıda oluşu ile bu kullanım için özeldir. Bu ayakkabıları dış mekanda, asfaltta kullanmak kauçuğun erken aşınmasını hızlandıracaktır. Tabanın kaymazlık özelliği salon ya da evinizin zemininde kullanıma uygun olacak şekilde test edilmiş ve kauçuk antrenmanda yüksek kaymazlık sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 70% Etilen Vinil Asetat, 30% Kauçuk - Sentetik Üstü 70% Polyester, 30% Poliüretan Astar ve çorabı 90% Polyester, 10% Poliüretan

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayın. Kurutma makinesinde kurutmayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER