DOMYOS

Erkek Koyu Mavi Sweatshirt 100 - Fitness

₺450
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8666819

Bisiklet yakalı, rahat ve yumuşak olan bu şık sweatshirt, gardırobunuzun vazgeçilmez basic ürünüdür. İster fitness antrenmanı ister sinema için olsun, her zaman kıyafetinize uyum sağlayacak!

Bu bisiklet yakalı erkek sweatshirtü, size yumuşaklık sağlaması için tasarlandı.

Renk: Mavi siyah

  • S Stoğu Azalıyor!
  • M Stoğu Azalıyor!
  • L Stoğu Azalıyor!
  • XL Stoğu Azalıyor!
  • 2XL Stoğu Azalıyor!
  • 3XL Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Esneklik

Örgü yapısıyla doğal olarak hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşaklık

Kadifemsi dokusu maksimum yumuşaklık sunar

Isı yalıtımı

Havlu kumaşa benzer dokulu iç kısmıyla vücudu hafif derecede sıcak tutar.

teknik bilgiler

Vazgeçilemez basic sweatshirt

Giyinme odanızda her zaman bir sweatshirt'e ihtiyacınız vardır. Bir spor seansından önce veya serin olduğunda arkadaşlarla geçirilen bir akşam için. Bu yüzden size bu sweatshirt'ü sunuyoruz. Sade ve basic, spor olsun olmasın günlük hayatınızda size eşlik edecek her şeyle giymek çok kolay!

Kullanım ömrünü uzatmak için sweatshirtüme nasıl bakım yapabilirim?

Spor sweatshirtünüzün uzun kullanım ömrüne sahip olması için önemli adımlardan biri de yıkama aşamalarıdır. Aslında kıyafetleri en çok yıpratan şey budur! Yıkama talimatına uyarak: 30 °C, hafif sıkma programında yıkayarak sweatshirtünüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Renklerini korumak için güneşte kurutmaktan kaçının.

Sweatshirt'ümün ağırlığı sıcak tutmasını etkiler mi?

Sweatshirt'ümün ürün sayfasında görünen ağırlık, kumaşın kalınlığını belirtmektedir. Bu, esas olarak kumaşın dökümünü ve hissiyatını etkiler: sweatshirt ne kadar ağırsa, dökümü o kadar düzgün olur ve daha şık görünür. Öte yandan, daha fazla ağırlığa sahip bir sweatshirt kesin olarak daha fazla sıcaklık sağlamayı garanti etmez. Fırçalanmış dokumalar (iç tarafta polar etkisi), metrekare başına gram olarak daha hafiftir ancak havayı hapsedip daha fazla ısı sağladığı için daha sıcak tutar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 57% Pamuk, 38% Polietilen Tereftalat, 5% Elastan Kaşkorse kumaş 58% Pamuk, 38% Polietilen Tereftalat, 4% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Katlanıp giyinme odanızda saklanacak bu sweatshirt, siz onu giyene kadar mümkün olan en iyi durumda kalacak!

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyoruz.

Onaylayan

Domyos erkek kıyafetleri ürün müdürümüz Nicolas'ın yorumları: Mühendis ekibimiz tarafından yürütülen testler kullanım şartları altında kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde gerçekleştirilir. Bu sayede tasarım ekibimizle birlikte teknik ve kaliteli ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

Ayrıca bu ürün hakkındaki görüşlerinizi de bekliyoruz :) ! 

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz