Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT

₺2.700

Ref No: 8494275

Bu ceket, üstün dayanıklılık ve çok işlevlilik sunmak üzere snowboard tutkunları tarafından tasarlandı.

SNB JKT 900 kendiliğinden saran kol tasarımı ve kask kullanımına uygun kapüşonu ile her türlü duruma karşı (20.000 mm su geçirmezlik) dayanıklı olmak üzere geliştirildi.

Renk: Koyu petrol mavisi / Siyah
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺2700

ÜRÜN FAYDALARI

Dayanıklılık

Aşınmaya, yırtılmaya ve çekmeye karşı dayanıklı bileşen

Su geçirmezlik

20 000 mm astar, %100 su sızdırmaz dikişler.

Hareket serbestliği

Düz kesimi ile sırt desteği ile giyildiğinde hareket özgürlüğü sağlar

Isı yalıtımı

70% oranında geri kazanılmış suni deri takviye (80g/m2)

Nefes alabilirlik

Nefes alan ve mekanik havalandırma bölgeleri (RET = 4.94)

Ayarlanabilir yapı

3D Kapüşon, kolu kendiliğinden saran tasarım

Cep

7 adet cep: 2 adet elde, 2 adet göğüs kısmında, 1 adet ortada, 1 mini cep

Karın girişini engeller

Kendiliğinden oturan yapısı ile ergonomik kol tasarımına sahiptir

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT
Erkek Kayak ve Snowboard Mont - 900 - SNB JKT

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Poliamit Dolgu 100% Polyester Dış katman 100% Polyester Ana astar 100% Poliamit İkinci astar 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Snowboard Dreamscape ürünleri tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: karlı, soğuk ve snowboard ya da kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Onaylayan

Freeride World Qualifier ürün şefi (https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier), snowboard ve kayak tutkunları ile tasarlandı.Test ekibimizde yer almak ister misiniz? decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Doğru bedeni seçmeniz için

Görseldeki ceket boyu XL, manken boyu 188 cm.
Ölçüleri:
Bel çevresi: 95 cm
Bel çevresi: 106 cm
Kol uzunluğu: 64 cm 

Güvenlikten taviz vermeyen ürün

Bu ürün çığ altında kalınması durumunda kullanıcının kurtarma ekipleri tarafından bulunmasını kolaylaştıran RECCO sistemi ile donatılmıştır.http://fr.recco.com/le-systeme-recco

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Bu ürün kasa fişinde belirtilen satış tarihinden itibaren 5 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ikame ürünle değiştirilir. Ürünün garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar.
Bu garantiyle ilgili tüm ayrıntılar burada: https://www.wedze.fr/quest-ce-que-la-garantie-textile-5-ans 

Montumun sağlamlığından ve dayanıklılığından nasıl emin olabilirim?

Ürünlerimize 5 yıllık garanti veriyor ve ürününüzün talihsiz bir şekilde zarar görmesi durumunda atölyemizde tamir hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ve ürününüzün tamir sürecini takip etmek için Decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin.
Ürünlerimizi oluşturan bileşenleri ve birleştirme şekillerini seçerken snowboard antrenmanlarınızda daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.

Ürünün çevresel etkilerini nasıl öğrenebilirim?

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır:

Tüm prosedürlerimiz http://developpement-durable.decathlon.com/ sitesinde bulunur.

Diğer kullanıcılardan farklı olmanız için VAKSLI bileşen

Ürünün ana içeriği VAKS adını verdiğimiz bileşendir. Bu bileşen, jean pantolonlarda olduğu gibi kullanım şeklinize göre zaman içinde ortaya çıkar. Montunuz tarzınızı yansıtarak diğerlerinden farkınızı ortaya koyar.Yeni bileşen görseldekinden farklı bir renk veya görünüme sahip olabilir.

Çok yönlü ve kullanışlı bir ürün.

Snowboard tutkunları tarafından geliştirildi.Sırt çantasının dayanıklılığını artıran çizgi ve bileşenlerin yanı sıra eldivenleriniz için kendiliğinden kavrayan bir sistem geliştirdik. Kar girmesin diye bileklerinizi sarmak için uğraşmaya ve kapanmayan cırt cırtlara son!Montun iç kısmı 3D nefes alan ve rahat file ile astarlıdır.

Ürünümün kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim?

Bu mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar...) su geçişini kesen, rüzgarın üşütücü etkilerini azaltan bir bileşen ve birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezlik özelliğinin onaylanması için kullanıcının snowboard yaparken karşılaşacağı koşulların aynısını yansıtan özel bir duş altında test edildi Ardından ürünün su sızdırmazlık özelliğinin onaylanması için birkaç gün boyunca tüm hava koşullarında gerçekleştirilen snowboard testlerine tabi tutuldu.

Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Mont su sızdırmaz dikişlere sahip mi?

Su geçirmez kumaşa ek olarak gövde kısmının su geçirmezliğini artıran su tutmaz dikişlere sahiptir.Ürünün iç kısımdaki dikişler üzerinde bulunan su geçirmez yapışkanlı bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Bu su geçirmez dikişler pantolonun tamamında bulunur.

Montumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem sayesinde suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş, suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için işlemin her 2 - 3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan özel ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir. Snowboard yapan kullanıcılarımıza sunduğumuz su geçirmez yapıdaki montlarımızın tamamı su tutmazlık işlemine gerek duymaktadır.

Membran nedir ve ne işe yarar?

Membran, kumaşın iç yüzeyine uygulanan benzersiz su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerine sahip, oldukça ince yapıda bir bileşendir (5 - 25 mikrometre). Astarlı bileşenlerimiz suyun kumaşın içine girmesini önlemesinin yanı sıra snowboard antrenmanı sırasında vücudunuz tarafından oluşturulan su buharının dışarı atılmasını sağlar.

Montum beni nasıl sıcak tutacak?

Sizi sıcak tutması için suni tüy elyaf dolgu kullandık. Elyaf, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutma, hafiflik, esneklik) standart, teknik veya silikonlu elyaflar mevcuttur.

Dağda üşümemek için nasıl giyinmeliyim?

Sıcak ve kuru kalmanız için 3 kat giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Her biri farklı bir işleve sahip olan 3 kat kıyafeti üst üste giyin. İçliğiniz ek sıcaklık sağlamalı ve sizi sıcak tutmalıdır. Kapüşonlunuz ya da sweatshirt'ünüz size sıcaklık sağlarken montunuz sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Karın montuma girmesini nasıl önlerim?

Montlarımız belini ayarlamanızı sağlayan elastik kar korumasına sahiptir. Kar koruması düşme veya kar yağması durumunda, karın içeri girmesini önler.

Ürünümün bakımını nasıl yapacağım?

Ürünün performansını artırmanız ve daha uzun süre kullanabilmeniz adına önerilerimiz: Makinede 30°C'de ayrı yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Elde sıkılması önerilir. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

İnternette yazan ve montun içinde bulunan su geçirmezlik seviyeleri neden farklıdır?

20 000 mm su geöirmezlik sağlamak üzere tasarlandı. Her yıkamanın ardından membranın etkisi azalacağı için 5 yıkama sonrasında bile sizlere ideal su geçirmezlik sağlayan bir ürün sunmak adına ürünü test ettik. Montun iç kısmında yazan 5 yıkamadan sonraki bu değerdir, böylece size ürünümüzü sattıktan yıllar sonra bile bu bilgi geçerliliğini koruyacaktır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER