Erkek Kayak İç Montu - Siyah - 980

₺4.500

Ref No: 8503417

Kayak pistine alışık olanlardan mısınız?%100 esnek bu kayak montu, tüm hareketlerinize eşlik eder ve hareketlerinize kesinlik katar.

Esnek yapısıyla iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Su sızdırmaz dikiş ve fermuarları ile membranı sayesinde üstün bir su geçirmezliğe sahiptir.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺4500

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

MUHTEŞEM: 12000 mm membran, su sızdırmaz dikiş ve ana fermuarlar.

Isı yalıtımı

Mont ve iç mont esnek elyaf ısı yalıtımına sahiptir.

Nefes alabilirlik

Nefes alan kumaş, göğüste 2 havalandırma fermuarı, hava alan sırt bandı.

Hareket serbestliği

Kayak montu ve polar: kumaş + dolgu + astar her yöne esner yapıdadır.

Su tutmaz

Su tutmazlık işlemi uygulanmış dış kumaşı suyu emmez.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir kapüşon, manşetler, kar korumalı etek kısmı.

Cep

7 adet cep: 2 adet el cebi, 1 skipass cebi, 1 iç cep, 1 göğüs cebi, 2 fileli cep

Rahatlık

Sıcak tutan ve yüksek yakası destek ve rahatlık sağlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Kayak İç Montu - Siyah - 980
Erkek Kayak İç Montu - Siyah - 980
Erkek Kayak İç Montu - Siyah - 980
Erkek Kayak İç Montu - Siyah - 980

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana astar 60% Poliamit, 28% Polyester, 12% Elastan Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 88% Polyester, 12% Elastan Dış katman 91% Polyester, 9% Elastan İkinci astar 87% Polyester, 13% Elastan Membran 100% Poliüretan Astar 76% Poliamit, 24% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve su geçirmezliğine zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Montumun sıcak tutmasını sağlayan dolgu hangisidir?

Bu montu %100 esnek kılabilmek için esnek ve yırtılmayan elyaf kullandık. (60g/m²). Yırtılan bir elyaf, "ısı köprüsü" oluşmasına sebep olabilir.
Polarda da aynı elyaf kullanıldı. Havalandırma fermuarları açıkken temiz havanın içeri girmesini sağlamak için ise göğüs bölgesinde elyaf kullanmadık. Sırttaki hava alan şerit sayesinde terin dışarı atılmasını sağlar.

Dolguya eklenen hangi ek bileşenler sıcak tutmayı sağlar?

Montunuzun dolgusuna ek olarak manşetler, kar koruması, su geçirmeyen fermuarlar, yüksek yaka ve kapüşon ayarlaması sıcak havayı içeri alarak hapseder ve soğuk havanın montun içeri girmesini engeller.

Membran nedir ve ne işe yarar?

Membran kaplaması, dış kumaşın iç tarafına ince bir tabaka halinde uygulanan bir işlemdir. Hidrofil yapısıyla dışarıdan gelen suyun içeri girmemesini ve vücut tarafından üretilen terin dışarı atılmasını sağlar. Sıcak ve kuru kalmak için, membran vazgeçilmezdir.

Montumun su geçirmezliği nasıl ölçülür?

Bir kumaşın mm su sütunu olarak ifade edilen su basıncına direnci ölçülür (ISO 811'e göre test gerçekleştirilir). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 12.000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 12.000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir.

Montumda kötü hava koşullarına karşı hangi unsurlar koruma sağlar?

980 mont, kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan bir bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Su geçirmezlik özelliğinin onaylanması için bu mont kayak antrenmanları sırasında karşılaşabileceğiniz koşulları yansıtan özel bir duşun altında test edildi. Bu ürünün su sızdırmazlık özelliği farklı hava koşullarında günler süren antrenman testlerine tabi tutularak onaylandı.

Montun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Bu kayak montu, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak amacıyla su tutmaz bileşenlerden üretilmiştir. Su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlemle elde edilir. Ancak bu özellikler kullanıma bağlı olarak kaybolabilir.

Montun su tutmazlık özelliği nasıl yenilenir?

Su tutmazlığın yenilenebilir olduğu unutulmamalıdır. Yenilemek için montunuzu kurutma makinesinde sentetik programda, 10 - 15 dakika kurutmanız yeterlidir.
Ayrıca mağazamızda satılan su geçirmezlik spreylerinden alabilirsiniz: Ürünü homojen bir şekilde tüm kıyafete püskürtün ve sonrasında 10 - 12 saat boyunca kurumaya bırakın.

"Nefes alan" mont nedir?

Ürün kullanıcıyı kuru tutabilmesi için antrenman sırasında vücut tarafından üretilen teri dışarı atar. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için RET adı verilen buharlaşma direnci, ISO 11092 standardına uygun testlerle ölçülür. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alabilirlik oranı artar. 980 montun RET oranı 8'dir. Wedze'nin kullandığı tüm bu teknik çözümler (fermuar, havalandırma, file) kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı azaltır ve nefes alabilirliği artırır.

Fark edilme kolaylığı

980 montun yaka kısmının arkasında Recco sistemi bulunur, bu da bir çığ durumunda bulunmanızı kolaylaştırır.

980 montun kesimi nedir?

Slim kesim. Hava hareketini teşvik eden, vücudu saran kesim. %100 esnek yapısıyla farklı vücut yapılarına uyum sağlar.

Kayak pistlerinde üşümemek için ne yapmalıyız?

Sıcak ve kuru kalmak için 3 katmanlı giyinme kuralı tekniğini uygulamanızı öneriyoruz: - Kuru kalmak için 1. katman, yani 2. cilt. - Isıyı korumak için 2. yani ısı yalıtımı yapan katman. - Sağanak yağmurlardan koruması için koruyucu katman rolünde 3. katman.

Düşme anında karın içeri girmesi nasıl önlenir?

Kar koruması, kayak montlarının etek kısmında bulunan, çıt çıt ile kapatılabilen bir koruma sistemidir. Bu montun kar koruması ve ayarlanabilir manşetleri antrenman sırasında özellikle de düşme anında karın ve soğuk havanın montun içine girmesini önler.

Bu ürün onarılabilir.

Garanti süresi boyunca, ürününüzü ücretsiz olarak onarmayı taahhüt ediyoruz. Yırtılmalar, dikişler ya da fermuarlar olsun... Bu çözümler her zamanki mağazanızda size sunulacaktır.
Bununla birlikte, ürününüzü tamir edemezsek (üretim hatası), değiştirebilir veya geri ödeme alabilirsiniz.

Doğru bedeni seçmeniz için

Fotoğraftaki model, 185 boyundadır ve ürünün M bedenini giymektedir.
Ölçüleri:
Göğüs çevresi: 104 cm
Bel çevresi: 104 cm
Kol uzunluğu: 45 cm
Bacak arası yüksekliği: 80 cm 

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER