Erkek Kar Montu - Lacivert - SH500 Ultra-Warm - 20°C

Ref No: 8510104

₺1.300

Karla kaplı araziler sizi bekliyor!Bu oldukça sıcak tutan ve sizi koruyan kar montu, -20°C'ye kadar soğukta, karda ve rüzgarda yürüyüş yapmak için idealdir.

Kuzey sizi cezbediyor mu? Bu su geçirmez mont soğuk havalarda mükemmel koruma sağlar! Yüksek yaka, fırtınaya karşı koruyan, sentetik kürklü kapüşon, -20°C'ye kadar uygun.

Renk: Koyu mavi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

Gövdede çift katmanlı (2 X 200g/m²) dolgu. Kollarda 200 g/m² katman.

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

Su geçirmez kaplama (2.000 mm schmerber). Su sızdırmaz ana dikişler.

Karın girişini engeller

Karın girişini engeller

Fırtınaya karşı koruyan, sentetik kürklü kapüşon, manşetler ve belden ayarlama

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Eldivenle rahatça kullanılabilen fermuarlar ve düğmeler. File iç cepler.

Açma / kapama kolaylığı

Açma / kapama kolaylığı

Eteğinde yer alan 2 fermuarı sayesinde eğilebilir ya da oturabilirsiniz.

Cep

Cep

Ellerinizi ısıtacak 2 cep, 2 fermuarlı cep, 1 gizli iç çep.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Kar Montu - Lacivert - SH500 Ultra-Warm - 20°C
Erkek Kar Montu - Lacivert - SH500 Ultra-Warm - 20°C
Erkek Kar Montu - Lacivert - SH500 Ultra-Warm - 20°C

TEKNİK BİLGİLER

Kış aylarında yapılan doğa yürüyüşlerinde montun sıcak tutacağından nasıl emin olacağım?

Montunuzu kış aylarındaki hava koşulları için geliştirdik: soğuk hava, kar, fırtına. Isı yalıtımı sentetik bileşenli kalın dolgusu ile sağlanır, bu dolgunun ipleri arasında hava hapsedilir, dolgu gövdede çift kat, kollarda tek kattır.
Soğuk havanın içeri girmesini önlemek için fermuarın iç kısmında kapak bulunmaktadır. Stoper ile ayarlanabilen beli bu montun -20°C'ye kadar rahat olmasını sağlar.

Bu mont beni dış koşullara karşı nasıl koruyacak?

Montunuz su ve rüzgar girişini önleyen su geçirmez bir bileşen kullanılarak tasarlanmıştır. Kış aylarında üşümemeniz için başınızı, ellerinizi ve ayaklarınızı da korumanız gerekir. Çıkarılabilir yapay kürklü, fırtınaya karşı koruyan kapüşonu, bileklerdeki manşetleri ve yüksek yakası ile soğuk havanın girişini önler. Polar astara sahip büyük cepleri sayesinde ellerinizi kolayca sıcak tutabilirsiniz.

Montun %100 su geçirmez olduğundan nasıl emin olacağım?

Montunuzun dış kumaşına uyguladığımız kaplama işlemi ile su geçirmez olmasını sağladık. Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir.

Su dikişlerden sızarak akıp gider. Mont su sızdırmaz dikişlere sahip mi?

Montunuz su sızdırmaz ana dikişleri sayesinde su geçirmezdir. Montun iç kısmında yer alan su geçirmez yapışkanlı bantlar vücudun hassas noktalarına su girişini önler.
Ürünün su geçirmezliğini 2 saatlik fırtına koşullarının oluşturulduğu özel bir duş testinde onaylıyoruz. Ayrıca ürünün antrenmanlarınız için uygun olduğundan emin olmak adına her türlü hava ve antrenman koşulunda ürünü test ediyoruz.

Kullanışlı detaylara sahip bir mont

Kullanışlı detaylar: 2 adet eli ısıtan cep, kapaklı 2 dış cep, 1 adet fermuarlı iç cep, elinizde taşıyacağınız eşyalarınızı koyabileceğiniz 2 tane file iç cep.
Uzun bir ipi bulunan fermuara ve çıt çıtlı düğmelere sahiptir, baş parmak geçirme yeri sayesinde montunuzu eldivenlerinizi çıkarmak zorunda kalmadan giyebilirsiniz. Eteğinde yer alan 2 fermuarı sayesinde rahatça eğilebilir ya da oturabilirsiniz.

Benzersiz bir tarza sahip sıcak tutan mont

Bu montu içine 2. kat olarak polar ya da ince bir mont giyebileceğiniz şekilde, geniş bir kesimle tasarladık.
Parkaya benzer uzun kesimi kış aylarında engebeli zeminlerde ya da dağlık arazilerde yaptığınız doğa yürüyüşlerinizde sizi soğuğa ve rüzgara karşı korur.

Ürün düzenli kullanımda uzun ömürlü olacak mı?

Ürünlerimizin uzun ömürlü olacağından emin olmak için kullandığımız malzemeleri testlere tabi tutuyoruz: sürtünmeye ve aşınmaya karşı dayanıklılık, renk atması ve tekrarlanan yıkamalara karşı dayanıklılık. Bu testlerin tamamı ürünün bileşenlerine uygulanmaktadır.

Montun teknik özelliklerini kaybetmemesini nasıl sağlayacağım?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş suyu emmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu işlem için gereken sprey ya da sıvı ürünleri bulabilirsiniz.

Karlı zeminlerde yaptığım yürüyüşlerim için doğru giyinme şekli nedir?

Kış aylarında doğru giyinmeniz için yaptığınız aktivite ne olursa olsun 3 katmanlı giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz:
1. Katman: Vücudun kuru kalması için teri dışarı atan teknik özellikli içlik.
2. katman: İkinci katman (polar ya da kazak) sıcak tutar ve teri dışarı atar.
3. katman: Hava koşullarına karşı koruma sağlayan mont: sizi yağmurdan, kardan ve rüzgardan korumak için tasarlandı.
Bu katmanların hepsi teri dışarı atabilmeleri için nefes almalıdır.

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Bu ürün kasa fişinde belirtilen satış tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Garanti kapsamındaki ürün ücretsiz olarak ikame ürünle değiştirilir. Ürünün garantisi normal aşınma süreci ve düzgün olmayan kullanım şartları sonucunda oluşan yıpranmaların dışında kalan durumları kapsar.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler kendi içlerinde karşılaştırılarak ABCDE oluşturulmuştur. Decathlon, bu yaklaşımın gönüllü bir katılımcısıdır. Tüm prosedürlerimiz http://developpement-durable.decathlon.com/ sitesinde bulunur.

Ağırlık

S : 1.78 kg
M : 1.826 kg
L : 1.95 kg
XL : 2.054 kg
2XL : 2.182 kg

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Dolgu 100% Polyester Roba 100% Poliamit Astar 100% Polyester Suni kürk 90% Akrilik, 10% Polyester Manşet 80% Poliamit, 20% Elastan Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Montu fermuarı kapalı şekilde yıkamanızı öneriyoruz.
Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm modellerimiz, temsili kullanıcılar tarafından sahada ve aynı anda laboratuvarda denenerek test edilip onaylanmıştır. Bu iki uygulama QUECHUA ürünlerimizin tasarımını ve teknik özelliklerini sürekli kılmak ve geliştirmek için titiz ve zorlu bir yoldur. Ürünlerimizin gelişimini sürekli kılmak için geri bildirimlerinizi düzenli olarak dikkate alıyoruz.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER