Erkek Halı Saha Ayakkabısı / Futbol Ayakkabısı - Siyah - AGILITY 900 HG

₺390

Agility 900 futbol ayakkabısı, haftada 4-5 kez, sert veya sentetik zeminlerde, antrenman ve müsabakada futbol oynayan ileri seviye gençler için tasarlandı.

Sert, sentetik ve şist zeminde futbol oynayabileceğiniz çok işlevli bir krampon mu arıyorsunuz? Kolay giyilebilen iç ayakkabıya sahip Agility 900 MiD size rahatlık, kavrama ve kontrol sunar.

Renk: Siyah / Vişne çürüğü
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

File iç kısmı sayesinde oldukça rahattır.

Top kontrolu

Top kontrolu

Burunda yer alan kavrama bölgesi ve uzun çorabı ile top kontrolü

Darbe emme

Darbe emme

EVA tabanı sayesinde şok dalgalarını mükemmel şekilde emer.

Giyme / çıkarma kolaylığı

Giyme / çıkarma kolaylığı

2 bölümden oluşan iç ayakkabısı ve kayışları ile kolayca giyebilirsiniz.

Yer tutuş

Yer tutuş

Küçük boylardaki kramponlu tabanıyla mükemmel yer tutuş sunar.

Destek

Destek

İki yanda da bulunan ve bağcıkların geçirilebildiği 2 kayışı ile kavrama

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Taban ve gövde bileşenleri ile aşınmaya karşı mükemmel dayanıklılık sağlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Halı Saha Ayakkabısı / Futbol Ayakkabısı - Siyah - AGILITY 900 HG

TEKNİK BİLGİLER

Orta boy gövdeli kramponun giyilmesi kolay mıdır? Size Agility 900 Mid modelini sunuyoruz

Futbolda orta boy gövdeli bir krampon kullanmak hem rahatlık hem de şıklık sunar. Ancak kramponu giymek ve çıkarmakta oldukça önemlidir. Peki orta boy gövdeli bir kramponun kolay giyilip çıkarılmasını nasıl sağlıyoruz? Futbol oynayan tasarımcılarımız size daha fazla rahatlık sunmak adına iç içe geçebilen 2 bölmeye sahip özel bir krampon geliştirdi. Kramponunuzu düzgün kavrayabilmeniz ve kolayca açabilmeniz için ön ve arka bölümlerine "parmak geçirilebilen" 2 kayış ekledik.

Hard Ground, Firm Ground, Soft Ground? Size açıklayacağız...

Agility 900'ün 3 farklı modeli bulunur: HG, SG ve FG. Her taban farklı bir zemine uygundur:
- HG (Hard Ground),sert sentetik ya da kil zeminler: toprak, çim... Bu tabanlar kauçuk bileşenlidir, küçük ve çok fazla kramponu bulunur.
- FG (Firm Ground), kuru zeminler: TPU kramponları daha fazla yer tutuş sunar.
SG (Soft Ground), ıslak, ağır ve gevşek zeminler. Demir içerir: alüminyum vida içeren ünlü kramponlar.

Agility 900 Mid kramponu giydiğinizde nasıl hissedeceksiniz?

Yalnızca oyuna odaklanabilmenizi sağlamak adına kendileri de futbol oynayan tasarımcılarımız olarak rahatlığı ön plana çıkaran bir krampon tasarladı:
PORON darbe emicilik özelliğine sahip kalıplı iç tabanı sayesinde topukta ve burundaki baskı noktalarındaki darbeleri emer. Ayrıca dikişsiz yapıdaki iç tabanı sürtünmeleri önleyerek rahatsız olmanızı engeller. Daha fazla fikir edinmek için deneyin!

Daha fazla çok işlevlilik için daha fazla kavrama

Sahadaki yön değişikliklerinizde size ürün gamındaki en yüksek seviye kavramayı sunabilmek adına Agility 900 MiD kramponda ayakkabı boyunca uzanan 4 bağcık geçirme kayışı ve 8 adet çift delikli düz kuş gözü kullandık. Sonuç? Kramponu giydiğinizde ve bağladığınızda oyunun her saniyesinde sizi kavradığını hissedeceksiniz!

Yer tutuş, hissetme, teknik. Size tanıdık geliyor mu?

Topu en iyi şekilde hissedebilmeniz ve kontrol edebilmeniz için esnek ve dayanıklı sentetik bileşen kullandık.
Ayrıca oyunun her anında sert ya da sentetik zeminlerde size benzersiz bir yer tutuş sunabilmek adına tabana özen gösterdik: kauçuk yuvarlak kramponları ve EVA tabanı, yön değiştirdiğinizde ya da yarım döndüğünüzde oyun sırasında daha yüksek çok işlevlilik sunabilmek adına yer tutuş sağlar.

Futbol ekiplerimizin sözü

Fransa'nın Kuzeyinde yer alan tasarım ekibimiz kramponları her gün Kipstadium'da test etme şansına sahiptir. Size birkaç önerimiz var:
"Genellikle en az 2 çifte sahip oluruz: biri kuru ya da sentetik zeminlere diğeri zorlayıcı zeminlere uygun vidalı kramponlu bir model. Tek bir modelin birden çok taban türü sunduğu durumlarda oyun zeminine göre krampon değişimi yapılmadığından farklı hislere alışma durumu olmamaktadır."

Peki darbe emicilik?

Sabit, çim, kil, sentetik, vb futbol sahalarının oldukça sert olduğunu bildiğimizden mühendislerimiz Agility 900 Mid kramponun taban blokuna en yüksek darbe emicilik özelliğini sunmak ve şok dalgalarının dağılımını azaltmak için tabanda EVA dolgular yerleştirdi.

Kişiselleştirme

Her oyuncu benzersiz olduğundan kramponunuzu kişiselleştirmek için (isim, soyad vb.) mağazanızda yer alan Atölye bölümüne gidebilirsiniz Tarzınıza tarz katmak için Agility 900 MiD ile uyumlu kıyafet ürün gamımıza göz atabilirsiniz!

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Astar ve çorabı 100% Polyester Üstü 100% Poliüretan Dış tabanı 60% Kauçuk - Sentetik, 40% Etilen Vinil Asetat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kramponlarınızın kullanım ömrünü nasıl artıracaksınız? En iyi yöntem açık havada kurutmaktır. Özellikle nemli kramponları çantanın içinde bırakmayın!

Kullanıcı Talimatları

Makinede yıkamayın.

TESTLER

Agility 900 MiD model krampon Fransa Futbol Şampiyonası 1. ve 2. liglerinde futbol oynayan kullanıcılarla birlikte geliştirildi, günlerce süren testlere tabi tutuldu ve onaylandı. "İleri" seviyede kullanıma uygun olduğu ve kullanıcıların gereksinimlerinin tamamını karşıladığı konusunda onaylandı.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER