DOMYOS

Erkek Haki Regular Eşofman Altı 500 - Fitness Kardiyo

₺690
Ref. : 8731701

Bu fitness eşofman altı esnek kumaşı, vücudu saran kesimi, yumuşak ve nefes alan bileşeniyle hareketlerinizin tümünde size eşlik edecek. Bu ürün ayrıca ekotasarımlıdır! Vücuda oturan ya da geniş kesim: seçim sizin.

Bu fitness eşofman altı, hem antrenman sırasında hem de günlük yaşamda size rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlamak için tasarlandı.

Renk: Zeytin siyahı

  • S / W30 L33 Stoğu Azalıyor!
  • M / W32 L33 Stoğu Azalıyor!
  • L / W34 L34 Stoğu Azalıyor!
  • XL / W37 L34 Stoğu Azalıyor!
  • 2XL / W41 L34 Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Teri dışarı atma özelliği

Kuru kalın!Kumaşı nefes alır ve hızlıca kurur.

Hafiflik

Sağlam ve hafif, uzun ömürlü kumaş.

Bakım kolaylığı

Hayatınızı kolaylaştıracak: ince kumaşı sıkıldıktan sonra çok az su tutar!

Esneklik

Bileşeni ve kesimi sayesinde benzersiz bir hareket özgürlüğü sağlar.

teknik bilgiler

Fitness için tasarlandı

Fitnessta kural değil pratik vardır. Bizi bir araya getiren ise hareket etmektir! Önceliğimiz? Fitnessta size en iyi eşlik eden ürünleri tasarlamak: hareket özgürlüğü, teknik özellikler, rahatlık, tarz... tüm detaylarıyla inceledik ve işimizi şansa bırakmadık! Tam da bu yüzden size fitness kıyafetleri içerisinden en iyisini hazırlamak için ürün şeflerinden mühendislere ve stilistlere kadar herkesi içeren tasarım ekibimizle çalıştık.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Evet tabi ki! Bütün kumaşlarımız titizlikle test ediliyor. Bu sürece ürünlerimizin teste tabi tutulduğu laboratuvarlarda başlıyoruz! Kendi aramızda "İşkence Testi" olarak adlandırdığımız yıkamaya karşı dayanıklılık, renk kalıcılığı gibi testler uyguluyoruz! Sonra? Ürünleri sizin gibi gerçek sporcularla test ediyoruz! Ürünün son halinin beklentilerinizi karşılayabilmesi için gözlemliyoruz, analiz ediyoruz, gerekli düzeltmeleri yapıyoruz! Ürünlerimizin size ulaşmadan önce geçtiği aşamaları artık biliyorsunuz

Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?

Memnun kalmadınız mı? Eğer bir üründen memnun kalmadıysanız yapmanız gereken oldukça basit: Bize getirin! Ürün değişimi yapabilir veya iadesi sağlayabiliriz.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 91% Polietilen Tereftalat, 9% Elastan

TESTLER

Ürün, buraya gelmeden önce tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri gibi birçok testi başarıyla geçti. Tasarım ekibimiz bağımsız bir laboratuvarın yardımıyla kalite standartlarımızın düzgün bir şekilde karşılandığını doğrulamaktadır. Amacımız? Dayanıklık açısından da memnun kalacağınız bir ürün sunmak!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz