3 XL Mevcut
Medya 0
Medya 1
Medya 2

Erkek Açık Kırmızı Spor Tişörtü 100 - Fitness Kardiyo

Ref No: 8603266

₺60

Size ilk adımlarınızda ve daha fazlasında eşlik edecek bu fitness tişörtü aşkla tasarlandı!

Bu fitness tişörtü dolabınızda mutlaka olması gereken bir parça!Sade tasarımı, yumuşak dokusu ve nefes alan kumaşıyla fitness kıyafetleriniz içinde olmazsa olmaz.

Renk: KIRMIZI
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Hareket serbestliği

Özgürce hareket edin: Kesimi, kumaşı ve tasarımı hareket için tasarlandı!

Teri dışarı atma özelliği

Kuru kalın!Kumaşı hızlı kurur ve teri atar.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

TESTLER

Ürünün şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamak için bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak yıkama ve kurutma testleri gerçekleştirilir.Amacımız?Size uzun süre dayanıklı bir ürün sunmak için kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını kanıtlamak!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Fitness için geliştirildi

Fitness'ta kural değil, pratik vardır.Bizi bir araya getiren ise hareket etmektir!Önceliğimiz?Hareket özgürlüğü, teknik tasarım, rahatlık ve tarz açısından size en iyi şekilde eşlik edecek ürünler üretmek!Tüm ayrıntıları özenle inceliyoruz ve hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz!Size fitness kıyafetlerinin en iyilerini sunabilmek adına ürün şeflerimizden stilistlere kadar tasarım ekibimizdeki herkes bir araya geldi.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette!Kumaşlarımızın 100%'ü titiz bir test aşamasından geçer.Nihai ürünün size rahatlık, güvenlik ve dayanıklılık konularında garanti sunmasını sağlıyoruz.Daha fazlasını bilmek ister misiniz?Testler laboratuvarda başlıyor.Burada, yıkamaya karşı dayanıklılığını, teri dışarı atma özelliğini ve daha birçok şeyi test ediyoruz!Ya sonra?Sizin gibi sporcularla gerçek koşullarda testlere tabii tutuyoruz.Ürün tüm bu testleri başarıyla geçerse bir sonraki spor kıyafetiniz olarak raflarda yerini alıyor.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.decathlon.com.tr/ekolojik-tasarim.html

Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?

Bunu duyduğumuza üzüldük!Eğer bir üründen memnun kalmadıysanız yapmanız gereken oldukça basit:Bize getirin! Böylelikle ürünü değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER