EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100

Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100

Ref No: 8494893

₺950

Patenle kaymaya başlamanız ya da küçük gezintilere çıkmanız için tasarlandı. Güvenle ve rahatça kaymayı, dönmeyi, fren yapmayı öğrenin.

Rahat, kavrama ve başlangıç seviyesine uygun kayma kalitesi sunan iç ayakkabısıyla kaymanın keyfini keşfetmek için hazırsınız.

Renk: Koyu gri
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Ayaklar tam oturur: 3D file yarı yumuşak iç bot, rahatlık sunan köpük destekler

Kayma kalitesi

76 mm çapında 80A tekerleği ve ABEC 5 rulmanı ile mükemmel kayma sağlar.

Destek

Sert ve yüksek gövde, bağcık, mikrometrik toka ve ayağın üstünde kayış.

Farklı kullanım çeşitleri

80 mm çapında tekerleklerle uyumlu plastik frame. Sol ayağa uygun fren

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100
Erkek Fitness Pateni - Siyah / Gri - FIT100

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Bot 100% Polipropilen Bileklik 100% Polipropilen Üstü 95% Polyester, 5% Poliüretan Tekerler 50% Poliüretan, 50% Polipropilen Astar ve çorabı 100% Polyester Dış tabanı 100% Termoplastik Poliüretan Toka 50% Poliamit 6.6, 40% Termoplastik Poliüretan, 10% Paslanmaz Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

Agresif paten veya hokey için uygun değildir.

TEKNİK BİLGİLER

Kim için?

Paten kaymaya yeni başladıysanız ya da hobi amaçlı olarak antrenman yapıyorsanız ve hem rahatlık sunan hem de uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız Fit100 paten ailenizle birlikte geçirdiğiniz eğlenceli vakitlerinizde sizlere eşlik edecek.

Kavrama ve rahatlık nasıl sağlanır?

3D file yarı yumuşak iç bot, paten içindeki terlemeyi önleyerek mükemmel rahatlık sunar. Yeni rahat köpükler ve topukta darbe emici destek kolaylıkla paten kaymayı sağlar. İç botun üst kısmında bulunan sert ve yüksek kelepçe bilekte doğru bir kavrama sunar Üçlü bağlama yöntemine (bağcık, mikrometrik toka ve sıkma kayışı) sahip bu sistem, bileğin iyi bir şekilde kavranmasını sağlar.

Kayma kalitesi ve rahatlık arasında seçim yapmak gerekir mi?

Hayır, Oxelo ile gerekmez. FIT100 paten, 76 mm tekerlekleri ve ABEC5 rulmanı sayesinde başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için mükemmel kayma kalitesi sunar. Titreşimlere karşı tolerans ve emme gücü arasında mükemmel uyum sunan oldukça yumuşak (80A) lastik tekerlekler ile alüminyum frame'in birleşimi. 80 mm'lik tekerlekler bu frame ile uyumludur.

Patenlerimi nasıl tamir edebilir ve bakımını yapabilirim?

Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden veya internetten sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile pateninizin tamirini yapabilir veya parçalarını değiştirebilirsiniz.
Değiştirebileceğiniz parçalar: 76mm veya 80mm tekerlekler, ABEC 5 rulmanı (daha iyi kayma kalitesi için başka bir üst model rulman edinebilirsiniz). Fren tamponu sağ veya sol ayakla uyumludur.

Patenlerimin kullanım ömrünü nasıl uzatabilirim?

Aşınma eşit olmadığı için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirmek bilindik bir yöntemdir ve belirli bir eğim ile yapılır. Amaç nedir? İlerlemek, dönmek veya hareket etmek için genellikle içe doğru eğimli patenlerle kayılır.
Paten lastiklerinizin aşınmasını önlemek için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirin (her bir paten çifti için bu değişimi yapın)

Oxelo FIT100 pateninin taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır?

Bu yetişkin pateni EN 13843 A sınıfı standardına uygundur (yetişkin paten standardı) Bu standart, 20 kg - 100 kg ağırlığındaki (vücut ağırlığı) kişiler için tasarlanmış "Tekerlekli spor ekipmanları - Tek sıra tekerlekli patenlere" uygulanır. Bu Avrupa standardı, oluşabilecek yaralanma risklerini azaltmak için, üretici tarafından sağlanan, gerekli test yöntemleri ve güvenlik gerekliliklerini içeren bilgiler ve işaretleme sistemlerini gösteren zorunlulukları belirtir.

Oxelo FIT100 patenin ağırlığı ne kadardır?

43 numarada 2,5 kg

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm patenlerimiz laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren paten kullanımına yönelik Avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar.
Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Garanti

Yıpranan parçalar (fren, tekerlek ve rulman gibi) hariç 2 yıl garantili.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER