Erkek Fitness Eşofman Altı - Siyah - 540

Ref No: 8544006

₺350

Bu koşu eşofman altı hem sporda hem de günlük hayatta giyebilmeniz için tasarlandı. Gerçekten de olmazsa olmaz bir ürün!

Zamansız, vazgeçilmez ve modası geçmez: Slim kesim her zaman iyi bir fikirdir... Eşofman altının yumuşak ve esnek yapısı da cabası!

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Esneklik

Dokuması sayesinde kumaşı doğal bir hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşaklık

Pamuk iplikleri rahatlık ve doğal bir yumuşaklık sağlar.

Isı yalıtımı

Spacer bileşeniyle sıcaklık hissi sağlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Fitness Eşofman Altı - Siyah - 540
Erkek Fitness Eşofman Altı - Siyah - 540
Erkek Fitness Eşofman Altı - Siyah - 540

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 78% Pamuk, 15% Polyester, 7% Elastan Cep 100% Pamuk

TESTLER

Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Ayrıca kullanıcılardan oluşan bir panelde, mühendis ekibi tarafından kullanım koşullarının yansıtıldığı testler gerçekleştirilmiştir. Ürün mühendisi olarak memnun kalmanız adına tasarım ekibimizle teknik ürünler geliştiriyorum.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

ASLINDA FITNESS İÇİN TASARLANAN ANCAK GÜNLÜK HAYATINIZA DA UYGUN BİR EŞOFMAN ALTI!

Sabah erkenden yapılan bir esneme seansında,iş toplantısında,öğlen ve öğleden sonra 2 arasında tempolu bir yürüyüşte,buzdolabını doldurmak için markete giderkenve aileniz ve/veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirirkenTüm bunları aynı şık ve rahat kıyafetle yapmak istemez miydiniz?
Serimiz oldukça iddialı: bir etkinlikten diğerine tek tarzla geçmenize olanak verir ve etkinlikler arasındaki sınırları kaldırır.

RAHATLIK MI DEDİNİZ?

İşte, aile arasında, sporda ve diğer her şeyde oldukça hareketli olan günlük hayatınızda kıyafetinizin hem rahat hem modaya uygun olduğunu hayal edin.Böyle bir hayaliniz mi var? Bizim de. Tekstil tasarımcısı olarak bu çılgın arzuya hayat vermek için oldukça iyi bir konumda olduğumuzu düşündük. Ve işte, serimiz bu şekilde doğdu!Görünüşü kadar giyimi de havalı ve rahat ama aynı zamanda modaya da uygun bir seri!

SLIM KESİMİ SEVMENİZ İÇİN 3 İYİ NEDEN

Slim kesim gerçek bir klasiktir. Peki neden mi? Vücut hatlarınızı ön plana çıkarır. Bir taşla iki kuş: Hem vücudunuzu sarar hem de hareket özgürlüğü sağlar. Tarzınızı konuşturmanıza da imkan tanır: Slim kesimli bir eşofman altı mı giydiniz? Bol bir sweatshirt ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz!

Nasıl, sizi ikna edebildik mi?

ÜRÜN AĞIRLIĞI

Ürün bileşen ağırlığı 305g/m²'dir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER