Erkek Bisiklet Ceketi- RC100 EN1150

₺250

Bu çevre dostu ceketi başlangıç seviyesindeki kullanıcıların kış aylarında yol bisikletiyle antrenman yapabilmesi ve görünür olması için tasarladık.

EN1150 sertifikasına sahip bu ürün bir tutku ürünüdür: yollarda, günün her saatinde 360° görünür olun.

Renk: NEON YEŞİL
Beden: Beden kılavuzu
EKO TASARIM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3

ÜRÜN FAYDALARI

Eko-Tasarım

Eko-Tasarım

%100 geri dönüştürülmüş polyester iplerden oluşur.

Görülebilirlik

Görülebilirlik

Hem gece hem de gündüz 360° yüksek görünürlük sağlayan, EN1150 sertifikalı ürün

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

Polar iç yüzey. Göğüs ve kollarda rüzgar kesme özelliği. Yüksek yaka.

Cep

Cep

Göğüste fermuarlı cebi bulunur. Sırtta 2 adet cep

Su tutmaz

Su tutmaz

Kollarda ve ceketin ön kısmında yağmura karşı koruma.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş - Üst 94% Polyester, 6% Elastan Roba 87% Polyester, 13% Elastan Yansıtıcı kumaş 30% Polyester, 30% Poliüretan, 25% Cam - Mineral, 10% Polietilen, 5% Elastan Cep 100% Polyester

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

ÇEVRE DOSTU TASARIM

Geri dönüştürülmüş polyester kullanımı, aynı özellikleri / kaliteyi korurken, petrol bazlı kaynakların kullanılmasını önler. Yeni bileşen yerine geri dönüştürülmüş bir bileşen kullanarak CO2 yayılımını yaklaşık %10 oranında azaltıyoruz

Çevresel etiketleme

Decathlon'da, A'dan E'ye kadar bir puanlama sistemi ile temsil edilen Ekolojik ve Kapsayıcı Geçiş Bakanlığı, Ekoloji Bakanlığının piktogramını kullanmayı seçtik. Bu puanlama sistemi, halk tarafından iyi biliniyor çünkü ev aletleri ve hatta otomobil için kullanılıyor. Hedefimiz, tüm ülkelerdeki farklı markalar için ortak olan bir puanlama yöntemini desteklemektir. Decathlon bu yaklaşımı euro düzeyinde güçlü bir şekilde taahhüt eder

Ürünlerimizin çevresel puanının hesaplanması nasıl ve nereden geliyor?

Decathlon'da çevresel hesaplama, ürünün tüm kullanım ömrü boyunca ve farklı çevresel özellikler üzerindeki çevresel etkisini dikkate alır. Bu hesaplama, tasarım ekiplerimiz tarafından kullanılan tasarım araçlarına tam olarak entegre edilmiş ve otomatik hale getirilmiştir; bu da değerlendirme yöntemini endüstriyelleştirmeyi ve çevreyi ürün tasarımına entegre etmeyi sağlar.

EN1150 GÖRÜNÜRLÜK STANDARDI

Bu ürünün görünürlük özelliği zorlu EN1150 standardına göre bağımsız bir Finlandiya laboratuvarınca onaylanmıştır. Neon sarı rengiyle gündüzler, çok güçlü reflektörleri ile ise geceleri görünürlük sağlar. 360° görünürlük için zorlu standart. Her koşulda sürücüler tarafından fark edilebileceksiniz.

Bisiklet ceketinin işlevi

Bu üçüncü katman, diğer katmanların sıcaklığını ve nefes alabilirliğini engellemeden, sizi; soğuk ve rüzgar gibi sert hava koşullarına karşı korur. Hava durumu nasıl olursa olsun, uygun bir bisiklet ceketini giyerek, performansınızı ve rahatlığınızı koruyabilirsiniz.
RC100 ceketsıcak kalmanızı ve kış aylarında bisiklet sürebilmenizi sağlar.

Sıcak tutma

Bir ürünün soğuktan koruma kapasitesi, bileşenin sağladığı ısı yalıtımına ve hava geçirgenliğine bağlıdır. Isı yalıtımı seviyesi ne kadar yüksek olursa ürün bisiklet sürerken vücut tarafından üretilen sıcaklığı o kadar koruyacaktır. RC100 ceketin ana bileşeni polar astardır, bu ürün hava geçirmez ve 0,053 oranında ısı yalıtımı sağlar
320g/m2 oran

Bakım önerileri

Çamur lekesi olması durumunda, sırt kısmını beyaz sabunlu bir bezle silin.Geri kalan kısımlar için genel temizlik önerilerine uyun: Makinede 30°C'de fazla deterjan kullanmadan yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kurutma makinesinde kurutmayın. Kuru temizleme yapmayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

Bileşenin nefes alabilirliği => RET 5,13

Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test) Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücudun ürettiği su buharını dışarı atma oranı ile nefes alma özelliği artar.
• RET<6: çok yüksek oranda nefes alan kumaş, en yoğun efor
• RET 6 - 12: yüksek nefes alabilirlik, orta seviye efor
• RET 12 - 20: orta seviyede nefes alabilirlik, efor sırasında tercih edilmez
• RET >20 : az nefes alır, efora uygun değil

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor