Erkek Baskılı Gri Spor Tişörtü 120 - Fitness Kardiyo

₺150

Ref No: 8669899

Her durumda size eşlik edecek teknik tasarıma sahip, rahat, Ekotasarım fitness tişörtü.Artısı?Mükemmel kalite-fiyat dengesi!

Yumuşak ve nefes alan bileşen, iyice hava alan sırt kısmı, geri dönüştürülmüş polyesterden kumaş... Hem spor salonunda hem de evinizde vazgeçilmeziniz olmak için bütün özelliklere sahip!

Renk: GRİ
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Renk
Fiyat
₺150

ÜRÜN FAYDALARI

Teri dışarı atma özelliği

Kumaşı teri dışarı atarak kuru kalmanızı sağlar!

Havalandırma

Sırt kısmının aşağısındaki ajurlu parça sayesinde sürekli hava alın.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erkek Baskılı Gri Spor Tişörtü 120 - Fitness Kardiyo
Erkek Baskılı Gri Spor Tişörtü 120 - Fitness Kardiyo
Erkek Baskılı Gri Spor Tişörtü 120 - Fitness Kardiyo

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 84% Polyester, 16% Elastan Roba 100% Polyester

TESTLER

Ürün, buraya gelmeden önce tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri gibi birçok testi başarıyla geçti.Tasarım ekibimiz bağımsız bir laboratuvarın yardımıyla kalite standartlarımızın düzgün bir şekilde karşılandığını doğrulamaktadır.Amacımız?Dayanıklık açısından da memnun kalacağınız bir ürün sunmak!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Fitness için tasarlandı

Fitnessta kural değil pratik vardır. Ancak bizi bir araya getiren şey harekettir!Önceliğimiz nedir?Fitnessta size en iyi eşlik eden ürünleri tasarlamak:hareket özgürlüğü, teknik özellikler, rahatlık, tarz... tüm detaylarıyla inceledik ve işimizi şansa bırakmadık!Tam da bu yüzden size fitness kıyafetleri içerisinden en iyisini hazırlamak için ürün şeflerinden mühendislere ve stilistlere kadar herkesi içeren eksiksiz tasarım ekibimizle harekete geçtik.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette!Bütün kumaşlarımız titizlikle test ediliyor.Bu sürece ürünlerimizin teste tabi tutulduğu laboratuvarlarda başlıyoruz!Kendi aramızda "İşkence Testi" olarak adlandırdığımız yıkamaya karşı dayanıklılık, renk kalıcılığı gibi testler uyguluyoruz!Sonra? Ürünleri sizin gibi gerçek sporcularla test ediyoruz!Ürünün son halinin beklentilerinizi karşılayabilmesi için gözlemliyoruz, analiz ediyoruz, gerekli düzeltmeleri yapıyoruz!Ürünlerimizin size ulaşmadan önce geçtiği aşamaları artık biliyorsunuz

Ürünümden memnun kalmazsam ne olur?

Memnun kalmadınız mı?Üründen memnun kalmadıysanız, yapmanız gereken şey çok basit:Bize getirin! Ürün değişimi yapabilir veya iadesi sağlayabiliriz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER