Erke Bot - X-Hunt Boartrack - ASOLO

₺2.700

Ref No: 8664977

Gore-tex, Vibram su geçirmez bu botlar zorlu arazilerde avcılık antrenmanlarınız için tasarlandı.

Asolo ve Solognac'ın yaptığı iş birliği ile sizlere ormanda yoğun olarak yapılan avcılığa uygun, Gore-tex membrana, Vibram tabana, delinmeye karşı dayanıklı Schoeller gövdeye sahip bu botu sunuyoruz.

Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺2700

ÜRÜN FAYDALARI

Yabani bitkilere karşı dayanıklılık

Ultra nefes alan kumaşı ve çarşak bandı ile bitki örtüsüne karşı dayanıklı

Su geçirmezlik

Gore-tex membranı sayesinde yağmurda rahatça dolaşabilirsiniz

Yer tutuş

Vibram Master Mont tabanı sayesinde tüm engelleri aşacaksınız.

Darbe emme

PU topuğu yürüyüş sırasında benzersiz darbe emicilik sağlar

Destek

Yüksek gövdesi eğimli arazilerde dolaşmanız için bileğinizi kavrar.

Ayak hareketleriyle uyumluluk

Sert EVA ara tabanı benzersiz bir kontrol ve denge sunar

Ağırlık

42 numarada çifti 1,22 kg.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Erke Bot - X-Hunt Boartrack - ASOLO
Erke Bot - X-Hunt Boartrack - ASOLO
Erke Bot - X-Hunt Boartrack - ASOLO
Erke Bot - X-Hunt Boartrack - ASOLO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın. Ürünün kuruması için bağcıklarını çözün ve dilini açın.

TESTLER

Bu botlar Fransa'da avcılık rehberleri tarafından yoğun olarak test edilmiştir.

TEKNİK BİLGİLER

Asolo X Solognac İş Birliği

Outdoor botlar konusunda uzman olan Asolo ve avcılık konusunda uzman olan Solognac alışılmışın dışına çıkan özelliklere sahip benzersiz bir ürün gamı tasarlamak için bir araya geldi: Gore-tex membran, Vibram taban, dayanıklı gövde bileşenleri, benzersiz bir birleştirme kalitesi ve son dokunuşları ile bu botlar avcılıkta vazgeçilmez olacak. Ayrıca tüm modellerimiz Fransa'da avcılık yapanlara tarafından aylarca test edilmiştir.

Gore-tex ve Vibram

Gore-tex Performance Comfort membranı ve Vibram Master tabanı kendi segmentlerine en kaliteli bileşenlerdir: su geçirmez ve nefes alan membranı sayesinde ayaklarınız antrenman sırasında ve yağmurlu havalarda kuru kalır, Vibram Master Mont taban tasarımı ve bileşeni sayesinde tüm hava koşullarında eğimli arazilerde kaymazlık sağlar.
Delinmeye karşı dayanıklı Schoeller kumaşı sayesinde dikenleri ve zorlu bitki örtüsünü kolayca aşabileceksiniz.

Bakım

Bu botun bakımı ise son derece kolaydır! Sadece su ve sabunla yıkayın, yağ veya deterjan kullanmayın. Derinin su tutmazlığını yeniden etkinleştirmek için kuruduktan sonra isteğe bağlı olarak bir su geçirmezlik spreyi püskürtün. Gövdenin esnekliğini korumak amacıyla herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın.

Asolo 

1975 yılında Kuzey İtalya'da kurulan Asolo doğa yürüyüşü ve dağcılık ayakkabılarının öncüsüdür. Cordura kumaşı ve deri bileşeni bir ayakkabının tasarımında birleştirip kullanan ilk şirkettir, ardından 1980 yılında ünlü Gore-tex membran ile su geçirmez bir ayakkabı geliştiren ilk şirket olma özelliğine de sahiptir. Asolo kuruluşundan bugüne kadar gelenekselliği, üretim kalitesi ve inovasyonları başarılı bir şekilde bir araya getirmesiyle ünlüdür.

Vibram 

1937 yılından beri taban üreten, kauçukta sertleştirme işlemini kullanan, Pirelli'nin desteğiyle dağcılık için ilk tabanı üreten oluşumdur. Vibram ismi ortaya çıktıktan sonra marka tabanlarının benzersiz yer tutuş özelliğiyle tanınmaya başlamıştır. Zorlu dağcılık aktiviteleri Vibram'ın tam bir uzman olmasını sağlamıştır. Bugün Mont adlı bileşeni sıcak ve soğuk havalarda en iyi yer tutuşu sunan ürün olarak tanınmaktadır.

Gore-Tex 

1958 yılında, Bay ve Bayan Gore Newark, Delaware'de bulunan garajlarında Gore markasını kurdu. Bilimsel bir keşif sayesinde en zorlu ava koşullarına bile suyu emmeden dayanabilecek bir ürün yaratmayı başardılar. Gore-tex teknolojisi böylece doğ. Montlarda ve hatta su geçirmez eldivenlerde kullanıldı. Hatta 1981 yılında astronot kıyafetlerinde kullanıldı. Outdoor piyasasında hızla lideri olan marka, her türlü hava koşulunda antrenman yapmamızı sağlamak için yenilikler yapmaya devam ediyor.

Schoeller Keprotec 

Schoeller macerası 1868'de İsviçre'de başladı. Teknik bileşenlerin dokunması konusunda uzmanlaşan Schoeller, spor, iş, motor sporları ve askeri endüstriler için kumaşlar geliştirmektedir. Güçlü bir yenilik arzusuyla hareket eden Schoeller, mükemmellik kavramını geliştirir. Zorlu bitki örtüsüne karşı oldukça dayanıklı bir ayakkabı üretmek için tercih edilmiştir. Keprotec kumaşı dağcılıkta onaylanmış, motosiklet dünyasında kullanılan bir kumaştır ve benzersiz bir dayanıklılığa sahiptir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER