Eliptik Bisiklet - EL900

₺11.500

Bu eliptik bisiklet, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm sporcular için tasarlandı. Haftada ortalama 10 saat kullanım için test edildi, onaylandı.

900 Eliptik Bisiklet, yüksek hareket genişliği ve olağanüstü pedal çevirme rahatlığı sayesinde sınırlarınızı aşmanızı sağlayacak antrenmanlar için idealdir!

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Optimum rahatlık ve verimli antrenmanlar için 51 cm hareket genişliği

Pedal dönüş kolaylığı

Pedal dönüş kolaylığı

13 kg volan ağırlığı ile olağanüstü pedal çevirme rahatlığı

Koçluk

Koçluk

Arka aydınlatmalı, bağlantı özellikli konsol: Kayıtlı 24 program ve 6 fonksiyon

Eğim

Eğim

Daha verimli antrenmanlar için otomatik eğim özelliği!

Kontrol kolaylığı

Kontrol kolaylığı

Ön tarafında bulunan tekerler sayesinde kolaylıkla taşınır

TEKNİK BİLGİLER

HER ŞEY RAHATLIĞINIZ İÇİN!

Antrenmanlarınızın rahatlığı için geniş adım açıklığı ve hareket genişliği büyük öneme sahiptir. Hareket genişliği arttıkça daha keyifli bir deneyimle daha çok kalori yakarsınız. EL 900 Eliptik Bisiklet mümkün olan en iyi kardiyo antrenmanı deneyimini sunmak için 51 cm hareket genişliğine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

OLAĞANÜSTÜ PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI

Pedal çevirme rahatlığını sağlayan iki unsur vardır: volan ağırlığı ve avara kasnak boyu. Volanların ağırlığı arttıkça, pedal çevirme daha akışkan ve keyifli bir hale gelir. EL 900, eliptik bisiklet serimizdeki en yüksek hareket rahatlığını sunmak üzere 13 kg ağırlığında volana sahiptir.

KİŞİSEL KOÇLUK

Kardiyo egzersizlerinde ister başlangıç seviyesinde ister orta veya ileri seviyede olalım, hepimiz ihtiyaçlarımıza daha uygun çözümlere ihtiyaç duyarız. Bu nedenle EL 900, ihtiyaçlarınıza göre kilo vermeden performans artırmaya ve sıkılaşmaya kadar birbirinden farklı 24 çalışma programına sahiptir. Konsol 6 farklı ölçüm fonksiyonuna sahiptir: hız, zaman, harcanan kalori, mesafe, kalp atış hızı ve devir sayısı.

BLUETOOTH MODÜLÜ VE BAĞLANTI ÖZELLİĞİ

En iyi kullanım deneyimi için 900 eliptik bisikletin konsoluna ortak uygulamalarımız olan E-Connected ve Kinomap'a bağlanabilmeniz için tabletinizi koyabileceğiniz bir destek ile bir Bluetooth modülü ekledik. Bu uygulamalar motivasyonunuzu artırırken performans geçmişinizi kaydetmenize ve eğlenceli içeriklere ulaşmanıza olanak sağlayacak!

OTOMATİK EĞİME SAHİP TEK ELİPTİK BİSİKLET

Biliyor muydunuz? Serideki bazı eliptik bisikletler çalışma esnasında eğimi ayarlamanıza olanak tanır. Bu şekilde zorluk seviyesini ayarlayabilir, antrenman yoğunluğunu artırabilir ve daha çok kalori yakabilirsiniz. EL 900'ün sağladığı büyük avantaj, bu eğim ayarının otomatik olması ve antrenman esnasından eğim yüzdesinin ayarlanabilmesidir! Bu fiyata çok özel bir ürün!

ÜSTELİK TAŞIMASI KOLAY!

Yoğun kullanıma uygun, üst sınıf eliptik bisikletler genellikle ağırdır. Tasarım ekibimiz bu nedenle ürünün taşınmasını kolaylaştırmak için ürünün arkasına ergonomik bir tutma yeri ile önüne taşıma tekerleri ekledi. Bu şekilde bisikletinizi kolaylıkla dilediğiniz odaya taşıyabilir ve dilediğiniz yerde egzersiz yapabilirsiniz!

AĞIRLIK, BOYUTLAR VE ELEKTRİK TÜKETİMİ

Ürün ağırlığı: 109 kg
Ürün boyutları: 195 x 170 x 67 cm
Koli boyutları: 165 x 84 x 62,5 cm
Elektrik tüketimi: 90 Watt

BAKIM VE TAMİR

Parçalar ve işçilik 2 yıl
Metal parçalar 5 yıl

Ürününüz için kurulum veya teknik destek ihtiyacınız var ise bu ürün sayfasının altındaki HİZMETLERİMİZ-ATÖLYE kısmından yönlendirmelere ulaşabilirsiniz

NAKLİYE

Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Garanti

Parçalar ve işçilik 2 yıl garantili. Metal gövde 5 yıl garantili. Yedek parçalar 10 yıl garantili.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Çelik Koruyucu kılıf 100% Akrilonitril Bütadien Stiren Köpük 100% Stiren Bütadien Kauçuk Köpük Vida 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Eliptik bisikletinizi kuru ve kapalı bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Maksimum kullanıcı ağırlığı: 150 kg. Haftada maksimum 10 saat.

TESTLER

900 Eliptik Bisiklet haftada ortalama 7 saat kullanım için test edildi.

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

Manual

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER