Elastik Kayışla Ayarlanabilir Tüplü Dalış Paleti - Mavi - 500 OH

₺370

Subea ekibimiz bu paletleri mükemmel itiş gücüne sahip, sert ve giymesi kolay bir palet arayan orta seviyede dalış yapanlar için tasarladı.

Dalış ayakkabılarıyla hızlı bir şekilde giyilebilen, bungee tipi elastik kayışa sahip ayarlanabilir bir çift dalış paleti Merkezi kanala sahip palasıyla ayak çırparken rahatlık sağlar.

Renk: Koyu mavi / Siyah / Neon sarı
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Güç

Güç

Sert yanal damarlarla mükemmel itiş gücü Esnek kaplamalı çift bileşenli pala

Sertlik

Sertlik

SERT: Orta uzunlukta pala ile zorlu palet çırpma

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Hızlıca giymeyi sağlayan "bungee" tipi elastik kayış. Uzunluğu ayarlanabilir.

Denge

Denge

Yan kanatçıklar, ayak çırpma şekli ne olursa olsun denge sağlar

TEKNİK BİLGİLER

Performans ve güç

Subea olarak, "palet robotu" tasarladık. Bir test mekanizması olan bu robot sayesinde bir paletin itiş gücünü neyin oluşturduğu ve dalgıcın ne ölçüde enerji harcaması gerektiğini gördük. Böylece kullanışlı bir paletin nasıl olması gerektiği sonucuna vardık.
Bu robotu, kullanım sırasında bilimsel çerçevedeki tüm ihtiyaçlarımıza cevap verene kadar ürünlerimizin gelişim süreci boyunca kullanırız. Tüm beklentilerimizi karşılayan ürünü elde edene kadar tüm palet prototiplerini test ederiz.

İç ayakkabı

Palete ayağın girdiği bölümdür.
500 OH paletin iç ayakkabısı, antrenman sırasında destek noktasını engellemeden ve rahatsızlık vermeden ayağı mükemmel şekilde sarması için tasarlandı. Ayak mükemmel derecede kavrandığında, palet çırpma sırasında bacaklar tarafından üretilen enerji akışını maksimum seviyeye çıkarmak için iç ayakkabı içindeki ayakların hareket etmesiyle ortaya çıkan enerji kaybolmaz.

Pala

Paletin gücünü aldığı düz bölümdür. 500 OH paletin palası, çok yumuşak olmasına rağmen, tüm koşullarda kullanıcıya maksimum bir güç sağlar.
SUBEA bu palayı, ayak çırpma sırasında mükemmel rahatlık sağlaması amacıyla yumuşak yapısını koruyarak maksimum bir itiş gücü (paletin gücü) sunması için geliştirdi. Merkezi kanalı, maksimum itiş gücü için bükülür. Test edin, vazgeçemeyeceksiniz.

Giyip çıkarma kolaylığı / ayağı kavraması

500 OH palet kayışları doğal kauçuk ve poliamit bileşenlidir. Elastik olmaları sayesinde paletlerin ayağınıza mükemmel derecede oturmasını sağlar.
Kullanımı oldukça kolaydır, artık kullanılmayan klipsli tokalara sahip klasik palet kayışlarını değiştirmenizi sağlar.
S boy: 36 - 39, 20 cm elastik kayış uzunluğu
M boy: 40 - 43, 22 cm uzunluk
L Boy: 44 - 47, 24 cm uzunluk
Maksimum rahatlık için kayışı ideal uzunlukta ayarlayabilmeniz amacıyla iki adet "daraltıcı" ile birlikte satılır.

Denge

Yanal damarları, bu damarların ortasına yerleştirilmiş palanın konumu, yan kanatçıklar veya palanın ucu, her türlü ayak çırpma şeklinde (klasik çırpma- makas - veya kurbağalama yüzme tekniği) palete mükemmel bir denge sunar

Palet çiftinin boyutları ve ağırlığı (40 - 43 numarada)

Uzunluk: 61 cm. Genişlik: 22,5 cm
Ağırlık: 1,6 kg.

Ağırlık

13 kg

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Pala 100% Etilen Vinil Asetat Ayaklık 100% Stiren Etilen Bütadien Stiren

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve ışık almayan bir yerde düz bir şekilde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Uygun dalış ayakkabıları olmadan kullanmayın.

TESTLER

Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortaklarımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.

Onaylayan

Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da DECATHLON Su Sporları Merkezi'nde bulunan Planet Ocean (PADI beş yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: SUBEA tasarım ekibi, ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER