EASYBREATH Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - XS Boy - Turuncu

₺190

Easybreath, dünyanın ilk maskesi, karada olduğu gibi suyun içinde de mükemmel şekilde görebilmeniz ve nefes alabilmeniz için tasarlandı!

Panoramik görüş açısı ile burundan nefes alma olanağı sağlayan Easybreath su altı keşif maskesi ile su altı dünyasını daha rahat keşfedebilirsiniz.

Renk: Neon coral turuncu / Neon yavruağzı
Beden: Beden kılavuzu
XS
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
İNOVASYON
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12

ÜRÜN FAYDALARI

Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma

Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma

Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan bütün maske.

Buğu yapmama özelliği

Buğu yapmama özelliği

Özel hava dolaşım sistemi, buğu oluşumunu engeller.

Görüş alanı

Görüş alanı

Panoramik görüş alanı, 180°'ye kadar etkili.

Giyme / çıkarma kolaylığı

Giyme / çıkarma kolaylığı

Ayarlanabilir elastik kumaş kayışı saçlarınızı çekmez.

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

Şnorkelin üst kısmından su girişini önleyen "dry-top-release" sistemi.

Suyu dışarı atma özelliği

Suyu dışarı atma özelliği

Maskenin altında başınızı kaldırdığınızda su çıkışını sağlayan tahliye valfi.

Vücuda uygunluk

Vücuda uygunluk

Yüz için rahatlık ve su sızdırmazlık sağlayan silikon gövdeli XS boy.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

EASYBREATH Su Altı Keşif Maskesi - 6 / 10 Yaş - XS Boy - Turuncu

TEKNİK BİLGİLER

Easybreath maskeyle derine dalmamak neden önemlidir?

Easybreath maskenin içinde bulunan hava miktarı, klasik maskelerde bulunandan çok daha fazladır, 1 metrelik derinlikten itibaren maskenin yüze uyguladığı basınç rahatsız edici olacaktır. Serbest dalış yaptığınızda, basıncı azaltmanız çok önemlidir ancak Easybreath maskeyi kullanırken burnunuza ulaşamadığınız için bu imkansızdır.

Neden Easybreath şnorkel daha uzun değil?

Tahmin edilenin aksine, Easybreath şnorkel klasik şnorkele göre suyun yüzeyinde daha yukarıda kalır. Klasik şnorkelin daha uzun gözükmesinin nedeni, Easybreath şnorkel gibi başın üst kısmına değil ağza takılmasıdır. Yürürlükteki standartlara uygun nefes almayı sağlamak için şnorkelin boyunu uzatmamız mümkün değildir.

Hangi Easybreath boyunu tercih etmeliyim?

Easybreath maskenin, yüzü %90 oranında kaplayan 3 farklı boyu bulunmaktadır. 6 - 10 yaş arası çocuklar, gençler ve kadınların S/M boylarını, erkeklerin ise M/L boylarını seçmesi önerilir. Mağazada uygun boydaki maskeyi bulmak için yüzünüzde deneyin: Maskenin alt kısmı ile çeneniz arasında boşluk kalmamalıdır. Daha fazla bilgi için: https://www.subea.fr/conseils/comment-choisir-la-taille-de-son-masque-easybreath-tp_1331

Suyun içeri girmesini engelleyen "dry - top" sistemi nasıl çalışır?

Su üzerinde dalga olduğunda veya kullanıcı başını çok fazla öne eğdiğinde şnorkele su girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Şnorkelin içinde, daldığınız sırada yukarı doğru çıkarak su girişini kapatan bir valf bulunmaktadır. Dalış sırasında, yüzeye çıkarken, tekrar aşağı inmesi için valfi üflemeyi unutmayın.

XS boyu neden durduruldu?

"Dry-top" şnorkel sistemini, 6 - 10 yaş arası çocuklara açıklamak zor. Bazı çocuklar, su girişini engellemek amacıyla şnorkelin otomatik kapanmasından korktu. Bugün dünyanın ilk "dry-top-release" sistemini tasarladığımız için gururluyuz! Çocuk kafasını suyun altına soktuğunda şnorkel su almayacak şekilde kapanacak ancak çocuk yüzeye tekrardan çıktığında dry - top sistemi valfi açılmamış olsa bile nefes alabilecektir.

Buğu oluşumunu önleyen özel sistem nasıl çalışır?

18°C ve üzeri su sıcaklıklarında verimli çalışır ve nefes yoluyla alınan havanın ağza veya burna ulaşmadan önce cama doğru gittiği varsayımını temel alır. Nefes verdiğinizde, nem haline gelen hava, silikon yan bağlantılar ve plastik sayesinde şnorkele ulaşır ve dışarı atılır. Böylece hava sürekli olarak yenilenir. Arabanızın ön camının havalandırma tertibatı ile aynı prensibe dayanır.

Easybreath maskemi kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Kuma dikkat edin! Easybreath şnorkel maskenizi, camlarının çizilmesine neden olacağından kumla temas ettirmeyin. Kum girmesi durumunda şnorkeli yerine takmaya çalışmayın. Şnorkeli maskeye takmadan önce her ikisini de durulayın. Kum şnorkelin içinde bulunan su tahliye valfini tıkayabilir. Şnorkeli doğrudan bol suyla durulayın veya tahliye valfini açmak için şnorkelin arka kısmındaki hava deliklerinden geçirebileceğiniz bir anahtar kullanın, ardından şnorkeli durulayın.

Kırılması halinde, Easybreath maskemin tamiri mümkün müdür?

Evet, Easybreath maskenizin ömrünü uzatın! DECATHLON mağazanızın atölyesinde satış sonrası hizmet mevcuttur. Yedek parçalar, aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur: Parçaların kodları: Kayış - 8316952, Valf - 8363399, Şnorkel - 8559605, Beyaz kapak- 8363395.

Tüm sorularınızı Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bulabilirsiniz.

Easybreath® şnorkel maskesi hakkında Sıkça Sorulan Sorular bölümünü görüntülemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: www.subea.fr/conseils/faq-masque-snorkeling-easybreath-tp_1266

Maskenin boyutları

Yükseklik: 23 cm.
Genişlik: 15 cm. Kalınlık: 11 cm.

Garanti

Gerekli olan yedek parçaların ürünün kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl.

Ağırlık

0.586 kg

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Elastik gövde 100% Silikon Çerçeve 100% Polipropilen Boru 100% Polikarbonat - Akrilonitril Bütadien Stiren Cam 100% Polikarbonat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve ışık almayan bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Yoğun yüzme ve dalış da dahil 6 yaşından küçükler kullanamaz.

Bakım tavsiyesi

Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya temizleme spreyi gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar serisi).. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER