EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12

Direkli Kamp Çadırı - 1 Odalı - 4 Kişilik - Mavi / Beyaz - Arpenaz 4

Ref No: 8322425

₺1.800

Bu direkli çadır, 4 kişinin kamp yaparken gölge bir yaşam alanında oturabilmesi tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Oturulabilecek yaşam alanına sahip, kurulumu kolay direkli bir çadır sunmak. Arkadaşlarla, aileyle ya da çift olarak yapılan kamplar için uygun fiyatlı çadır!

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

Oda: 240 X 210 cm | Oturma alanı: 3,9 m² 

Takma / çıkarma kolaylığı

Direklerin üzerinde bulunan renkli göstergeler kolay bir kurulum sağlar

Isı azaltma

Yaşam alanı üzerinde bulunan dış tente çadırda yoğunlaşma görülmesini engeller

Karanlık

SPF 30 korumalı kumaş: Gün ışığının girmesini sağlar ve UV ışınlarını filtreler

Su geçirmezlik

Laboratuvarda tropikal yağmur testinden geçirilmiştir: saatte m²'ye 200 L su

Rüzgar direnci

6 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı - yaklaşık 50 km/sa | Rüzgar tüneli testi

Taşıma kolaylığı

Silindir taşıma kılıfı | 57 X 23 cm | 30 litre | 6,7 kg

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Direkli Kamp Çadırı - 1 Odalı - 4 Kişilik - Mavi / Beyaz - Arpenaz 4

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çift tavan yapısı 100% Polyester İç katman 100% Polyester Direk 100% Cam - Elyaf

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çadırınızı, alt kısmı da dahil olmak üzere açık havada kurutmanızı öneriyoruz. Bu sayede çadırınızda koku ya da nem oluşmasından endişelenmeden ürününüzü saklayabilirsiniz.

Kullanıcı Talimatları

Dış mekanda uzun süre bırakmaya uygun değildir.

TESTLER

Quechua çadırlarımızın inovasyonuna ve geliştirilmesine hem ortağımız olan laboratuvarlar hem de kendi laboratuvarlarımız katkıda bulunur.
Analizlerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde ürünlerimizin rüzgara karşı dayanıklılık, su geçirmezlik, sağlamlık gibi teknik özelliklerini garantileyebiliyoruz.

Onaylayan

Quechua çadırları ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla doğada ya da kamp yaparken geçirdiğiniz gecelerde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edilir.
Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca çadırlarımızı test eder.
Bu sayede size kaliteli çadırlar sunabiliriz.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Yaşam alanı ve Oda

3,9 m² yaşam alanının çadır içindeki yüksekliği 1,40 m'dir.
Bu çadırın odası maksimum 4 adet 60 cm genişliğinde mat yerleştirilebilecek genişliğe sahiptir. Çok geniş bir oda isteyen çiftler için ideal.

Kurulum ve toplama

Ayrı ayrı, kendi yuvalarına geçirilecek üç adet direk bulunur. Size yardımcı olması için farklı renk kodlarından faydalanabilirsiniz.

Kurulumu 2 kişi yapmanızı öneriyoruz.

Güneş ışınlarına karşı koruma

Dış tentenin kumaşı güneş ışınlarına karşı SPF 30 koruma sağlar.
Dikkat: Yine de tedbiri elden bırakmayın, açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri önemli miktarda UV ışını sızabilir.

Havalandırma

Yaşam alanında yer alan hava alabilen yapıdaki dış tente, çadırınızı havalandırmanızı ve iç kısımda oluşabilecek yoğunlaşmayı önlemenizi sağlar. Çadırın ön ve arka kısımlarında, üst bölümlerinde havalandırma sağlayan bölmeler yer alır, ayrıca kapının üstünde ve odanın tabanında sineklik bulunur.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımızı döner bir platform üzerinde rüzgarlı bir tünelde test ediyoruz. Bu testin amacı çadırlarımızın tüm yüzeylerinin aynı şiddette rüzgara maruz kalmasını sağlamaktır.
Doğru yapılmış bir montaj ve düzgün kurulmuş gergi ipleri ile bu çadır 50 km/sa hızında esen, 6 gücündeki bir rüzgarda bile kullanılabilir durumda olacaktır.

Su geçirmezlik

Su geçirmezliğin onaylanması için tüm çadırlarımızı test ederiz. Laboratuvardaki ilk testte ürün, saatte 200 mm yağan tropikal yağmurun eş değeri olan, m²'ye saatte 200 litre suyun düştüğü bir yağış altında 4 saat boyunca tutulur. İkinci test ekiplerimiz tarafından gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir. Çadır 2000mm poliüretan kaplamalı, polyester bir dış tenteye sahiptir. Isıyla yapıştırılmış bantlarla sağlanan su sızdırmaz dikişlere ve 140 g/m² polietilen zemin matına sahiptir.

Onarım

Tasarımcı ve kullanıcılar olarak bizler oyun alanımıza tutkuyla bağlıyız ve ürünlerimizin dayanıklı olmasını istiyoruz. Bu nedenle tüm çadırlarımızı tamir edilebilecek şekilde geliştiriyoruz. Yedek parçaların temini ve direklerin tamiri Decathlon atölyesinden ya da decathlon.com.tr sitesinden yapılabilir.

Direkler ve kazıklar

Direkler - Tüm direklerimiz fiberglastır ve iki aşamalı kalite testlerinden geçerler. Bu testler sonucunda, direklerin kırılmalara karşı çok dayanıklı olduklarından emin olunur.
Kazıklar - Tüm kazıklarımız çelik bileşenlidir ve 6 mm çapındadır.

Bakım önerileri

Kamp çadırlarımız yılda 4 haftalık kullanıma uygun olacak şekilde kamp ya da doğa gezileriniz için tasarlanmıştır. Birkaç hafta boyunca sürekli UV ışınlarına maruz kalırsa kumaş kısım zarar görebilir. Bu ürünler "bahçe mobilyası" kategorisine girmemektedir ve sürekli olarak dışarıda bırakılmaya uygun değildir. Çadırınızın uzun ömürlü olabilmesi için kullanılmadığı zamanlarda saklamanız önemlidir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER