Crosshunt 500 - Outdoor ve Avcılık -Su Geçirmez Bot - Kahverengi

Ref No: 8493872

₺1.150

Tüm avcılık uygulamaları ve açık hava etkinlikleri için tasarlanmış su geçirmez deri bot.

Çok işlevli ve farklı av aktivitelerine uygun bir ürün mü arıyorsunuz? Bu hafif, dayanıklı ve su geçirmez bot, engebeli olanlar dahil her tür araziye uygundur ve dikenli bitkilere karşı koruma sağlar

Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Dayanıklılık

Deri kısım ve taş koruyucusu dikenli bitkilerden korur.

Su geçirmezlik

Avlanırken ayaklarınız kuru kalsın: Su geçirmez ve nefes alan membran

Rahatlık

Rahat yürüyüşler yapmanız için mükemmel iç rahatlık.

Destek

Yüksek gövdesi ayak bileğinizi kavrar ve eklemlerinizi korur.

Giyme / çıkarma kolaylığı

Ağız kısmı sayesinde ayakkabınızı kolayca çıkarın ve giyin.

Ağırlık

Rahat yürüyüşler yapın: 43 numarada çifti 1,36 kg'dır.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Crosshunt 500 - Outdoor ve Avcılık -Su Geçirmez Bot - Kahverengi
Crosshunt 500 - Outdoor ve Avcılık -Su Geçirmez Bot - Kahverengi
Crosshunt 500 - Outdoor ve Avcılık -Su Geçirmez Bot - Kahverengi
Crosshunt 500 - Outdoor ve Avcılık -Su Geçirmez Bot - Kahverengi

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 70% Deri - Sığır - Yarma, 30% Polyester Dış tabanı 50% Poliüretan, 50% Kauçuk - Sentetik Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ürünü temiz ve kuru bir yerde saklamadan önce temizleyin ve kurulayın.

Kullanıcı Talimatları

Takip avı için uygun değildir.

TESTLER

Yeni Solognac modelleri, Decathlon'da bağımsız kullanıcılar ile birlikte birkaç ay boyunca test edilir. Onların gereksinimleri, kendi alanında en iyi ayakkabıyı sizlere sunmak için gelişimimizi daha iyi hale getirmemizi sağlar.
İdeal bir kalite sunmak için bileşenlerin ve ayakkabıların tamamı üzerinde laboratuvar testleri uygulayarak süreci tamamlarız.

Onaylayan

Fabrice: av tutkunu ve özel avcılık başkanı. "Bu yeni modeli günde yaklaşık 8 saat olacak şekilde birkaç aydan beri kullanıyorum. Rahatlığını ve dayanıklılığını seviyorum. Ayakkabılarım konusunda titiz davranıyorum çünkü ayaklarımı korumam ve onlara bakmam gerekiyor. Titiz bir avcıysanız bu model beklentilerinizi mükemmel şekilde karşılayacaktır".

TEKNİK BİLGİLER

Dayanıklılık

Üç kullanımdan sonra yıpranmayan bir ayakkabı her zaman beğeni kazanır değil mi? 1,8 mm kalınlığındaki yarma deri gövdesi ile bu bot, dayanıklı bileşenlere sahiptir ve zamanla aşınmayı engeller. Alt kısım (burun, topuk, yanlar) her tür bitki örtüsüne dayanıklı sentetik bir çarşak bandı ile kaplıdır. Çift bileşenli dış taban ve kramponlar yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Hiç şüphe yok: Bu bot avlarınızda size uzun süre eşlik edecek!

Rahatlık

Uzun ve yorucu bir yürüyüşte rahatlık şart olduğundan, ürün geliştirme ekiplerimiz vücudunuzun rahatlığına odaklandı! Kalıplı iç taban ayak şekline uygundur. Bileşenler su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar. Botun şekli, sizi dış etkenlerden koruyup, yürüyüşünüze esneklik kazandıracak ve yürümeyi kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. Ayaklarınızı memnun edecek her şey mevcut!

Kavrama

Av sonrası burkulma ve eklem ağrılarından bıktınız mı? Bu bot orta boy gövdeye ve güçlendirilmiş bağcık sistemine sahiptir: Ayağınız kavranır ve her tür arazide güvenle gezebilirsiniz! Ayrıca tabanda kalıplanmış bir metal parça desteği bulunmaktadır. Bu parça ayak tabanı kemerini sıkıca sarar: bu sayede daha az eforla daha dengeli şekilde yürürsünüz! Ayak bileğinizi kavrar ve eklemlerinizi korur!

Bakım

Bu botun bakımı ise son derece kolaydır! Sadece su ve sabunla yıkayın, yağ veya deterjan kullanmayın. Derinin su geçirmezliğini yenilemek için kuruduktan sonra isteğe bağlı olarak yenileme spreyi kullanabilirsiniz. Bileşenleri korumak amacıyla herhangi bir ısı kaynağının yakınında kurutmayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER