Doğa Yürüyüşü Çorabı - Gri - 2 Çift - Hike 50

₺48

Ref No: 8649539

Ekotasarımlı bu çoraplar hem doğa yürüyüşlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanmanız için tasarlandı.

Kısa, orta ya da yüksek gövdeli ayakkabılarla yaptığınız yürüyüşlerinizde size maksimum rahatlık sunar. Aynı renkte 2 çift halinde satılır.

Renk: GRİ
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Renk
Fiyat
₺48

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Organik pamuk. Ayağın altında havlu kumaş. Düz dikiş.

Vücuda uygunluk

Benzersiz kavrama sağlaması için %2 elastan içerir

Çabuk kuruma özelliği

Poliamit ip kullanılması sayesinde çok daha hızlı kurur

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Burun ve topuk kısımları, sürtünmelere karşı güçlendirilmiş bölgelerdir.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Çorap 71% Pamuk, 27% Poliamit, 2% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık görmeyen ve nemden uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Tüm çoraplarımız çeşitli laboratuvar ve saha testlerine tabii tutulur. Bu testler: zehirli madde kullanımı; UV ışınlarına, aşınmaya, tekrarlanan yıkamalara ve hızlandırılmış eskitme testine karşı dayanıklılık. Ardından, Mont-Blanc vadisinde bulunan kullanıcılar tarafından bu çoraplar onaylanır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

2 ÇİFT

Bu model, aynı renkte iki çift olarak satılır.

NEDEN ORGANİK PAMUK TERCİH EDİYORUZ?

Aktivite esnasında yumuşaklık ve rahatlık sunan ürünler geliştirebilmek için organik pamuk kullanıyoruz. Toprak ve yeraltı sularının kirlenme riskini azaltan kimyasal gübre, böcek ilacı veya GDO'lar olmadan yetiştirilir.

BU ÜRÜNLE NASIL DAHA AZ SU TÜKETİYORUZ?

Kumaşları boyamak için çok fazla su kullanmak gerekir ayrıca boyama tanklarından çok fazla atık su boşaltılır. Çevresel etkimizi azaltmak için büyük parçalar halinde bir boya seçiyor ve renkleri ipin üretim sürecinde uyguluyoruz.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ÇORAPLARININ DOĞRU BİLEŞENİ NASIL SEÇİLİR?

Antrenman sırasında terlemek kaçınılmazdır bu nedenle nemin daha iyi yönetilmesi çok önemlidir. Eğer ayakkabınız nefes alan yapıdaysa, teri dışarı çok daha kolay atacaktır; bunun için teri emen ve hava alan bir çorap tercih edebilirsiniz. Eğer ayakkabınız sizi yağmurdan korumak adına su geçirmez bir yapıdaysa farklı bir seçim yapmanız gerekir: Teri emen ve mümkün olduğunca fazla seviyede dışarı atan bir çorap kullanmalısınız.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ÇORAPLARINIZIN KONÇ UZUNLUĞUNU DOĞRU SEÇİN

Bu modelin 2 farklı uzunlukta koncu bulunur. "Orta" boy konçlu çoraplar aşık kemiğinizi, tam altında durarak destekler; Genellikle kısa gövdeli ayakkabılarla birlikte giyilirler. "Yüksek / High" konçlu çoraplar orta ya da yüksek gövdeli doğa yürüyüşü ayakkabıları için idealdir, baldırın altında kalır, bileğinizin tahriş olmasını engeller.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ÇORAPLARININ DOĞRU NUMARASI NASIL SEÇİLİR?

Çorabın katlanmasını önlemek adına ayağınıza uygun bir çorap seçmenizin önemi büyüktür. Çoraplarımızın ayaklarınızı daha iyi kavrayıp kaymaması için kaliteli elastan iplik kullanıyoruz. Doğa yürüyüşüne çıkmadan önce çorabınızı önceden denemeniz gerekir.

GARANTİ

Doğa yürüyüşü çoraplarımız 2 yıl garantilidir. Ne vaat ediyoruz? Tüm doğa yürüyüşü antrenmanlarınızda size eşlik edecek dayanıklı ürünler sunuyoruz.

ÜRÜNÜN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur.
Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve outdoor antrenman yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz. Bu benzersiz avantaj sayesinde dağda yürüyüş ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER