Confort Fitness Matı - 170 cm x 55 cm x 10 mm - Turkuaz

Ref No: 8527041

₺180

10 mm kalınlığıyla rahatlık sunan bu mat en iyi koşullarda antrenman yapmanız için tasarlandı!

10 mm kalınlığı ve S boyuyla ayaklarınızı ve başınızı korur. Antrenmanınız bitti mi? Taşıma kayışına rulo yapıp saklamanız yeterli!

Renk: Koyu petrol mavisi / Buz mavisi
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Kalınlığı (10 mm) ve boyutuyla (170 cm X 55 cm) oldukça rahattır.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Confort Fitness Matı - 170 cm x 55 cm x 10 mm - Turkuaz
Confort Fitness Matı - 170 cm x 55 cm x 10 mm - Turkuaz
Confort Fitness Matı - 170 cm x 55 cm x 10 mm - Turkuaz
Confort Fitness Matı - 170 cm x 55 cm x 10 mm - Turkuaz

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Köpük 80% Nitril Bütadien Kauçuk Köpük, 20% PVC Köpük

SAKLAMA TAVSİYESİ

Pilates matını kuru, temiz, ılık bir ortamda saklayın. Isıya maruz kalabileceği ortamlardan (radyatör, ısıtmalı parke, güneş gören pencere, lake veya vernikli yüzeylerden vb.) uzak tutun.

TESTLER

Elbette size sunduğumuz özellikleri garanti etmek için matı titiz testlerden geçirdik.Ayrıca, matın zararlı madde içermediği garanti edilen malzemelerden üretildiğini de size bildirmek isteriz.

Onaylayan

Kullanıcılarımızdan Arda, "günlük kullanım için ideal bir ürün.Estetik açıdan veya teknik anlamda hiçbir hatası yok.Ürünü kullanmanızı tavsiye ederim" diyor.

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

TEKNİK BİLGİLER

MATIMIN BOY VE KALINLIĞINI NASIL SEÇEBİLİRİM?

Spor yaparken rahat bir mat daha yüksek motivasyon sağladığından kalınlığını dikkate almanızı tavsiye ederiz.Hafif bir aktivite yapıyorsanız ve çıplak ayaklıysanız, en az 10 mm kalınlığında yumuşak dokulu matlar seçin.Dinamik postürleri olan kas güçlendirme hareketleri yapıyorsanız 7mm kalınlık sizin için uygundur.Matın uzunluğu da önemlidir, örneğin Pilates veya güçlendirme egzersizleri yapıyorsanız, boyunuzdan büyük veya boyunuza eşit olan bir mat tercih edin.

PİLATES MATI VEYA YOGA MATI:HANGİSİNİ SEÇMEK GEREKİR?

Pilates yaparken ilk dikkat etmeniz gereken şey rahatlığı, bir başka deyişle matın kalınlığıdır.Zemine temas etmemeniz önemlidir.
Bununla birlikte, yoga yaparken duruş değiştirdiğinizde zeminin kaymaması (sizin de kaymamanız) için yere tutunan bir mata ihtiyaç duyarsınız.

HANGİ EGZERSİZLERİ YAPACAĞINIZI BİLMİYOR MUSUNUZ ?... BİRKAÇ FİKİR İSTER MİSİNİZ?

İşte size birkaç fikir!Aşağıda yer alan adresi kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırarak arayın:https://contents.mediadecathlon.com/s839592/k$6b3756111718eb4183a4ca75d9fcf52f/fiche%20pilatesmat%20a4.pdf

Akıllı telefonunuza indirebileceğiniz ve kolaylıkla yazdırabileceğiniz bu ücretsiz poster,nitelikli spor koçları ile birlikte geliştirilen ve yaparken tüm vücudunuzu çalıştırabileceğiniz on egzersiz bulunmaktadır.

YARARLANABİLECEĞİNİZ KÜÇÜK BİR İPUCU

Egzersizlerinizi yaparken dizlerinizin daha rahat edebilmesi için matı ikiye katlayın.Biz de aynısını yapıyoruz ve kesinlikle işe yarıyor :)!

BİRKAÇ UFAK AÇIKLAMA...

300 ml su, 1 yemek kaşığı beyaz sirke, 5 damla lavanta esansiyel yağ:İşte her seanstan sonra matınızı temizlemek ve güzel kokmasını sağlamak için size küçük bir sır.Ayrıca tarif hazırlamayı sevmeyenler için kendi hazırladığımız esansiyel yağlardan oluşan bir yoga matı spreyimiz (referans: 8491191) var :)Ayrıca, her seanstan sonra matınızı katlayarak ve sete dahil olan kayışlar ile çok sıkmadan kaldırmaya dikkat edin.
Son olarak, bu mat çıplak ayakla veya çorapla kullanım için tasarlanmıştır.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER