Çocuk Lacivert Mont - MH150

Ref No: 8559236

₺220

Doğa yürüyüşü yapan tasarımcılarımız su geçirmez yapıdaki mont çocuğunuzu dağlık arazide yağmura ya da rüzgara karşı korumak için tasarladı!

Bu su geçirmez outdoor mont çocuklarınızı yağmurdan korurken doğa yürüyüşlerinizde ona eşlik eder! Oldukça kullanışlıdır, sırt çantasına kolayca yerleştirmek için kendi cebine katlanır.

Renk: Koyu lacivert / MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Su geçirmezlik

2 saat su geçirmez kaplama (2000 mm). Su sızdırmaz ana dikişler.

Yer kaplamama

Katlanarak kendi cebinde taşınabilir ve sırt çantasına kolayca yerleştirilir!

Nefes alabilirlik

Hidrofil kaplama (RET=12): ürünün içindeki yoğunlaşmayı engeller.

Hafiflik

9 - 10 yaş bedende sadece 161 g.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Temiz ve kuru bir yerde katlı olarak saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Her türlü ısı kaynağından uzak tutun.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

İhtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Quechua ürünleri dağda, doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edilmiştir.
Saha test Mühendisimiz Sarah ve çocuklardan oluşan bir test grubu, ürünleri satışa sunulana kadar tüm geliştirme aşamalarında test etti.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Bileşenin su geçirmezliği

Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 L / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi. 2 000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2 000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir). Su geçirmezlik oranı schmerbers olarak belirtilir (örneğin: 2 000 schmerbers).

BİLEŞENİN KAPLAMASI

Bir ürünün su geçirmezliği 2 ana kritere bağlıdır: bileşeni ve yapısı.
Bu ürün bir kaplama ile üretilmiştir.Kaplama, kumaşın iç kısmına uygulanan ve bileşenin su geçirmez ve nefes alan yapıda olmasını sağlayan bir "boyama" işlemidir.
Ancak koruma için astar gerektirir.

Bileşenin nefes alabilirliği

Bir bileşenin nefes alabilirliği «Termal Buharlaşma Direnci» (RET) ile ölçülür.
Bu direnç, vücut enerji harcarken oluşan su buharının dışarıya tahliye edilerek deri üzerinde su birikmesini önleme kapasitesi anlamına gelir.
RET değeri ne kadar düşükse, kumaş o kadar nefes alabilirdir.RET ≤ 6: çok nefes alan kumaş
RET ≤ 12: nefes alan kumaş
RET ≤ 20: az nefes alan kumaş

Ürünümüzün RET puanı 12’dir

Pratik detaylar

Kendi cebine katlanır. Önden fermuarlı, kapüşon, elastik manşetler ve bel.

Bileşenlerin dayanıklılığı

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, laboratuvarda gerçekleştirilen testlerde poların tüylenme yapmadığı onaylanır. Renk atma testleri: Kullanılan boyaların dayanıklılığı, tükürükle teması halinde hiçbir şekilde akmayacağından emin olmak amacıyla test edilerek onaylanır. Eskitme testi: Sık yapılan yıkamalar, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermez.

BAKIM

1/ Makinede 30°C'de yıkayın:cırt cırtlı kısımları kapatın ve çok az deterjan kullanın. Mont ve pantolonları ters yüz edin. Bağcıkları ve elastik kısımları gevşetin. 2/ Yıpranmaya neden olabileceğinden ürünü makinenin içine yerleştirirken fazla katlamayın. 3/ Beyazlarla renklileri bir arada yıkamayın 4/ Çamaşır suyu kullanmayın 5/ Tam durulama ve hafif sıkma programında yıkayın. 6/ Asarak ya da makinede kurutun. (Düşük ısı ve kısa süreye ayarlayın) Daha fazla bilgi için: htt

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIM

Yaşadığımız yeri korumak için adım atmamız gerekir, bu yüzden Quecha, ürünlerinin çevresel etkisini azaltmayı taahhüt eder.
Günümüzde bu ürün eko tasarıma sahip olmasa da, çevreye karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için her gün çalışıyoruz: Eko tasarım, onarılabilirlik ve dayanıklılık geliştirdiğimiz ürünlerin merkezinde yer alıyor.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER