Çocuk UV Korumalı Şapka - Pembe - MH100

₺105

Ref No: 8643134

UV korumalı bu şapka güneşli günlerde yapılan doğa yürüyüşleri sırasında çocuğunuzu güneşe karşı korumak için tasarlandı.

2'si 1 arada bu ürün çift taraflı oluşu ile çocuklarınız için ideal. Geniş kenarları ve cırt cırtlı oluşu sayesinde dış mekanda yaptığınız aktivitelerinizde miniklerin başını koruyacak

Renk: GÜL KURUSU / PEMBE
Beden: Beden kılavuzu
Taksit Seçenekleri
Renk
Fiyat
₺105

ÜRÜN FAYDALARI

Güneşe karşı koruma

SPF 40+ bileşeni UVA ve UVB ışınlarını %97 engeller Enseyi koruyan uzun kenar

Vücuda uygunluk

2 farklı boyu vardır: 3-4 yaş = 50CM ve 4-6 yaş = 52CM

Hafiflik

3 - 4 yaş bedende sadece 40 g

Destek

Çene altındaki cırt cırt ile bağlanır ve baştan kaymaz

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş - Dış katman 86% Polyester, 14% Elastan Ana kumaş - İç katman 65% Pamuk, 35% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve temiz bir yerde saklayın.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir.
Sarah, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

GÜNEŞ IŞINLARINA KARŞI KORUMA

En iyi güneş korumasını sağlamak giyim şeklinizden geçer: uzun kollu üstleri, pantolonları ve geniş kenarlı şapkaları kullanmaya özen gösterin. Korunmak için sadece tişört giymek yeterli değildir: kumaşın kalınlığı, dokumanın yoğunluğu ve renk UV ışınlarının oranına etki etmektedir. SPF 40+/ 50+ etiketi Avrupa standartlarına uygunluğun göstergesidir. SPF 40+ göstergesi güneş ışınlarının %97,5 oranında, 50+ göstergesi ise %98 oranında engellendiğini belirtir.

BİLEŞENİN DAYANIKLILIĞI

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, laboratuvarda gerçekleştirilen testlerde poların tüylenme yapmadığı onaylanır. Renk atma testleri: Kullanılan boyaların dayanıklılığı, tükürükle teması halinde hiçbir şekilde akmayacağından emin olmak amacıyla test edilerek onaylanır. Eskitme testi: Sık yapılan yıkamalar, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermez.

ÇEVRESEL ETKİYİ AZALTMA

Quechua olarak oyun alanımızı korumanın öneminin farkındayız bu nedenle ürünlerimizin çevresel etkisini azaltmak için çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda ekotasarıma sahip olmasa da her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz: ekotasarım, tamir edilebilirlik ve uzun ömürlülük gelişimlerin merkezinde yer almaktadır.

ÜRÜNLERİMİZİN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER