Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - XS - 6 / 10 Yaş - Turuncu - Easybreath

Ref No: 8549878

₺355

Easybreath, dünyanın ilk maskesi, karada olduğu gibi suyun içinde de mükemmel şekilde görebilmeniz ve nefes alabilmeniz için tasarlandı!

Panoramik görüş açısı ile burundan nefes alma olanağı sağlayan Easybreath su altı keşif maskesi ile su altı dünyasını daha rahat keşfedebilirsiniz.

Renk: Neon coral turuncu / Neon yavruağzı
Beden: Beden kılavuzu
XS
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al

ÜRÜN FAYDALARI

Nefes alıp vermeyi kolaylaştırma

Burun ve/veya ağız yoluyla doğal nefes almayı sağlayan tam yüz maskesi.

Buğu yapmama özelliği

Özel hava dolaşım sistemi, buğu oluşumunu engeller.

Görüş alanı

Panoramik görüş alanı, 180°'ye kadar etkili.

Su geçirmezlik

Şnorkelin üst kısmından su girişini önleyen "dry-top release" sistemi.

Suyu dışarı atma özelliği

Maskenin altında başınızı kaldırdığınızda su çıkışını sağlayan tahliye valfi.

Vücuda uygunluk

Yüz için rahatlık ve su sızdırmazlık sağlayan silikon gövdeli XS boy.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Su Altı Keşif Maskesi - XS - 6 / 10 Yaş - Turuncu - Easybreath

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Elastik gövde 100% Silikon Çerçeve 100% Polipropilen Boru 100% Polikarbonat - Akrilonitril Bütadien Stiren Cam 100% Polikarbonat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve ışık almayan bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Yoğun yüzme ve dalış da dahil 6 yaşından küçükler kullanamaz.

Bakım tavsiyesi

Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya temizleme spreyi gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar serisi).. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.

Manual

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

TEKNİK BİLGİLER

Easybreath nedir?

Easybreath Çocuk maskesi Decathlon tarafından icat edilen tam yüz su altı keşif maskesidir.
180° panoramik görüş alanı, buğu oluşumunu önleyici sistemi ve kolay giyilmesi ile Subea Easybreath maske su altını keşfetmek isteyen 6 - 10 yaş çocuklar için idealdir.
"Dry-top" inovasyonu sayesinde dalganın içinden geçerken ya da başı sudan kaldırdığınız zaman nefesi engellemeyen bir yapıya sahiptir.

Easybreath nasıl çalışır?

Solunan temiz hava nazal valfler sayesinde burun ya da ağıza ulaşmadan önce cama yansıtılır. Sürekli olarak gelen bu temiz hava maske içindeki buğu oluşumunu azaltır.

Nemli ve CO²'ye sahip hava ise maske çerçevesinin iç kısmında yer alan, bu havayı şnorkele yönlendiren kanallar tarafından dışarı atılır. Böylece hava sürekli olarak yenilenir. Maske içine giren ve dışarı çıkan hava akımı yalnızca temiz havanın solunabilmesi için kirli havanın ayrılabilmesini sağlar.

Easybreath çocuk maskesi ile dalış yapabilir miyim?

Decathlon çocuk maskesi dalış antrenmanlarına uygun değildir. Bu şnorkel maskesinin içinde bulunan havanın miktarı klasik bir dalış maskesinde bulunan hava miktarından çok daha fazladır. 1 metrelik derinlikte maskenin yüze uyguladığı basınç çok belirgin olacaktır. Bu nedenle serbest dalış yaparken basıncın giderilmesi gerekmektedir. Subea Easybreath maskeyle buruna ulaşmak imkansız olduğundan bu mümkün değildir.

Klasik bir şnorkelli maskeye kıyasla neden Easybreath maske tercih edilmelidir?

Decathlon Easybreath maske tasarımı sayesinde yüzeyden su altını gözlemleyen çocuklar için idealdir. Bu su altı keşif tam yüz maskesinin seçimi temelde benzersiz bir nefes alma rahatlığı ve çok geniş görüş alanı sunma özelliklerini arayan çocuklara bağlı olarak yapılacaktır.

Hangi Easybreath boyunu tercih etmeliyim?

Easybreath Çocuk su altı keşif maskesi 6 - 10 yaş çocuklara uygundur ve tek boyu bulunmaktadır: XS. 
Entegre maskenin 10 yaş üzeri kullanıcılara uygun ve 2 farklı boyu ile yüzü %90 saran modeli de bulunmaktadır. 10 yaşından büyük çocukların ve ince yüzlü kullanıcıların S/M boylarını, daha geniş yüzlü kullanıcıların ise M/L boylarını seçmesi önerilir.

Suyun içeri girmesini engelleyen "dry - top" sistemi nasıl çalışır?

Su üzerinde dalga olduğunda veya kullanıcı başını çok fazla öne eğdiğinde şnorkele su girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Şnorkelin içinde, daldığınız sırada yukarı doğru çıkarak su girişini kapatan bir valf bulunmaktadır. Dalış sırasında, yüzeye çıkarken, tekrar aşağı inmesi için valfi üflemeyi unutmayın.

Easybreath maskemle numaralı gözlük kullanabilir miyim?

Gözlük çerçevelerinin çoğu maskenin gövdesine zarar vererek maskenin su sızdırmazlık özelliğini kötü yönde etkiler. Ayrıca Easybreath maskeyi numaralı gözlüklerle kullanmak da oldukça zordur.
Subea bir vakum yardımıyla maskenin iç kısmına sabitlenebilen numaralı camlar geliştirmiştir. Bu sayede numaranızı (-1 / -6) seçebilir ve ihtiyacınız olması halinde kullanabilirsiniz.

Easybreath maskemi kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Kuma dikkat edin! Easybreath XS boy, 6 -10 yaşa uygun maskenizi, camlarının çizilmesine neden olacağından kumla temas ettirmeyin. Kum girmesi durumunda şnorkeli yerine takmaya çalışmayın. Şnorkeli maskeye takmadan önce her ikisini de durulayın. Kum şnorkelin içinde bulunan su tahliye valfini tıkayabilir. Şnorkeli doğrudan bol suyla durulayın veya tahliye valfini açmak için şnorkelin arka kısmındaki hava deliklerinden geçirebileceğiniz bir anahtar kullanın, ardından şnorkeli durulayın.

Kırılması halinde, Easybreath maskemin tamiri mümkün müdür?

Evet, Subea Easybreath maskenizin ömrünü uzatın! DECATHLON mağazanızın atölyesinde satış sonrası hizmet mevcuttur. Yedek parçalar, aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur: Parçaların kodları: Kayış - 8316952, Valf - 8363399, Şnorkel - 8559605, Beyaz kapak- 8590394.

Kurulmamış maskenin boyutları

Yükseklik: 23 cm. 
Genişlik: 15 cm. Kalınlık: 11 cm. 

Garanti

Gerekli olan yedek parçaların ürünün kullanım dahilindeki garanti süresi: 2 yıl.

Ağırlık

0.586 kg

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER