Çocuk Siyah Spor Şortu 900

Ref No: 8578120

₺160

Serinin en teknik şortu, en yoğun antrenmanlarınıza eşlik etmesi için tasarlandı. Fermuarlı cepleri sayesinde eşyalarınız üzerinizdeyken rahatça spor yapın.

Nefes alan, çok hafif, çok dayanıklı ve esnek şort. Diz üstü uzunluk. Ön bacak bölgesinde lazer kesimli tasarım. Lastikli bel bölgesi. Fermuarlı cepler. Çocuk şortlarımızın en teknik olanı.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Teri dışarı atma özelliği

Terin dışarı atılmasını sağlayan ve çabuk kuruyan polyester ana bileşen.

Esneklik

Bütün hareketleri destekleyen ve elastan içeren dayanıklı materyal.

Ağırlık

Ultra hafif şort

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 86% Polyester, 14% Elastan Roba 86% Polyester, 14% Elastan

TESTLER

Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Bu şort, neden çocuk şortları serisindeki diğer şortlara göre daha teknik özellikli?

Kullanılan bileşen ve dikişler bu ürünü en teknik şortumuz yapmaktadır.
Ana bileşeni ultra dayanıklı ve çok hafiftir: maksimum 125 g/m²
Bazı dikişler kaldırılarak parçalar çeşitli yetişkin ürünlerinde olduğu gibi ısıyla yapıştırılmıştır. Lazer kesim, ufak deliklere sahip bir tasarım sağlar, bu da daha fazla havalandırma ve daha teknik bir tasarım anlayışı sunar. Yan tarafındaki baskı, şortun kesimini öne çıkarır.

Gym kıyafetleri 6-14 yaşlarındaki çocuklar için tasarlandı. Erkekler için 172 cm, kızlar için 166 cm

Bu ürün gamımız çocuklar için spor salonu ya da okullarda yapılan pratikler için tasarlanmıştır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'ya göre 60 dakika, bir çocuğun bir gün içinde fiziksel aktivitelere ayırması gereken minimum süredir.
Sporun, çocuğun gelişiminde ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlığındaki rolü ve faydaları saymakla bitmez:motor kasların ve çevikliğin gelişimi, kendine olan güvenin artması ve sosyal kaynaşma...

Domyos'ta ürünlerin tasarım süreci:

Tasarım ekibimiz sadece bu amaç doğrultusunda çalışır: Sporcu çocuklar ve ergenlik çağındakiler için terin dışarı atılımı, ısınma, hareket esnasında esneklik gibi ihtiyaçlar için ideal bir denge yakalamak.
Çocuğunuz eksiksiz jimnastik ekipmanını tişört, sporcu atleti, tayt, eşofman altı, şort, sweatshirt ve eşofman üstleri arasından seçebilir.

Çocuğunuz için ideal bedeni bulun.

6 - 14 yaş için kıyafetlerimizin boylarını değiştirdik. Ürünleri çocuğunuzun yaş grubuna ve boyuna göre sunuyoruz. Ancak günümüzde aynı yaşta olan çocuklar arasında boy farkı olabileceğini de biliyoruz. Uygun ürünün boyunu daha iyi anlamak için ürünü çocuğunuzun üzerinde ölçmekten çekinmeyin. 14 - 15 yaş grubundaki ergenlik öncesi çocukların daha iyi giyinebilmesi için ek bedenimiz de mevcuttur: erkeklerde 172 cm'ye, kızlarda 166 cm'ye kadar

Biliyor muydunuz?

Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER