Çocuk Sırt Çantası - 10 L - Mavi / Pembe - MH100

₺80

10 litre hacimli bu sırt çantası, çocukların güneşli havalarda eğlenerek doğa yürüyüşü yapması için tasarlandı.

Maceralara atılmak için ideal olan bu çanta genç kullanıcılarımızın sırtına uygundur ve çok hafiftir Öndeki fermuarlı gözü ve merkezi geniş ağzı sayesinde çok rahat ve kullanışlıdır

Renk: Koyu lacivert / Fuşya
Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
10 Yıl Garanti
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6

ÜRÜN FAYDALARI

Kapasite

Kapasite

10 L hacim / boyutlar: Y: 37 cm / G: 21,5 cm / D: 19 cm

Hafiflik

Hafiflik

Sadece 230 gram

Taşıma kolaylığı

Taşıma kolaylığı

Çocuklara uygun S boy dolgular ve askılar Göğüs kemeri

Çok gözlü

Çok gözlü

2 fermuarlı bölme 1 matara bölmesi Suluk (ayrı satılır) ya da anahtar askısı

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Aşınmaya karşı dayanıklı bileşen (zemin ve sırt). 10 YIL GARANTİ

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Sırt Çantası - 10 L - Mavi / Pembe - MH100
Çocuk Sırt Çantası - 10 L - Mavi / Pembe - MH100
Çocuk Sırt Çantası - 10 L - Mavi / Pembe - MH100
Çocuk Sırt Çantası - 10 L - Mavi / Pembe - MH100

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 90% Polyester, 10% Poliüretan Astar 90% Polyester, 10% Poliüretan Sırt kumaşı 100% Polyester Cep 85% Poliamit, 15% Elastan Kayış halat 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sırt çantanızı kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir. Sarah, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Laboratuvar testleri

Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Ağırlıkla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.

10 yıl garanti

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

ÇANTALARIN HACMİ NASIL ÖLÇÜLÜR?

Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesini ve tüm gözlerini küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans olarak alınır. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.

ÇEVRESEL YAKLAŞIMIMIZ

Oyun alanımızı korumak amacıyla harekete geçmemiz gerektiğinin bilincinde olduğumuz için Quechua, ürünlerinin çevresel etkilerini azaltmaya kararlıdır.
Bugün bu ürün ekolojik olarak tasarlanmamıştır ancak onu daha iyi hale getirmek için her gün çalışıyoruz: eko-tasarım, onarılabilirlik ve sürdürülebilirlik, gelişmelerimizin merkezinde yer alıyor.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor