Çocuk Paten - Pembe - PLAY 5

₺280

Bu paten, paten sürmeyi yeni keşfeden çocuklar için tasarladı.

Çocuğunuz patenle dengede durabiliyor mu ve paten kaymak için hazır mı? Play5 paten dengelidir, sağlamdır ve 3 farklı numarada ayarlanır: ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor!

Renk: Açık fuşya
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Daha fazla rahatlık için iç ayakkabı köpük bileşenlidir ve makinede yıkanabilir

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

İlk kayma deneyiminde kayma kalitesi sunmak için ABEC 1 rulmanlar.

Destek

Destek

Dış yüzeyi ve hassas ayarlanabilir tokaları sayesinde koruma ve kavrama sunar.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Çocukların büyüyen ayaklarına uygun olarak 3 boyda ayarlanabilir.

TEKNİK BİLGİLER

Güvenlik önerileri nelerdir?

Sizlere eksiksiz bir ürün gamı sunuyoruz: kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri. Çünkü kayarken vücudumuzun bir tarafına doğru düşeriz.

Çocuk patenlerinin boyu nasıl ayarlanır?

İç ayakkabının önünde yer alan küçük dili görüyor musunuz? Bu dilin cırt cırtını açmanız ve istediğiniz numaraya göre ayarlamanız yeterli. En küçük numara için "1", orta boy için "2" ve en büyük numara için "3". Burun kısmında yer alan boşluğu ile 2 farklı numarada ayarlayabilirsiniz. Kullanışlı değil mi?

Play5 ürün müdürümüz Laila'dan "öğrenmeye" dair küçük bir ipucu.

"Ebeveynler olarak biz, çocuklarımız kaymaya başladığında her 2 kolundan tutma eğilimindeyiz. Bu bir refleks olsa da aslında kötü bir fikir. Peki çocuklarımıza nasıl yardım edebiliriz? Onu bir rampanın yanına götürün, bir elinizle rampayı tutun ve küçük adımlarla yürümeyi denemesini söyleyin. Böylece kendini geliştirecektir ;) "

Frenler ve lastiklerde kauçuk mu, plastik mi?

"Sürtünen" ancak fren yapmayan plastik bileşenin aksine lastik bileşen, mükemmel kaymazlık sunar: bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir Ayrıca, kauçuk frenler plastik frenlere göre daha yavaş yıpranır.
Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir Bu nedenle tüm çocuk patenlerimizin tekerleklerinde ve lastiklerinde PVC yerine kauçuk kullanmayı tercih ettik.

Patenlerinize bakım yapmak ya da onları tamir etmek mi istiyorsunuz?

İnternet sitemizde ve Decathlon "atölye" reyonlarımızda farklı boylarda ve hatta ışıklı tekerlekler, frenler ile uyumlu vidaları bulabilirsiniz. Bu parçaların hepsi kolayca monte edilebilir.
YouTube Oxelo sayfamızda bulunan önerileri ve eğitici videoları incelemeyi unutmayın: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Tekerleklerin kullanım ömrü nasıl uzatılır?

Paten üzerinde bulundukları yere bağlı olarak bazı tekerlekler diğer tekerleklerden daha hızlı aşınır. Tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmekten çekinmeyin.
Tekerlekler, tekerleğin iç kısmındaki 7 halka görünür hale geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm patenlerimiz laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren paten kullanımına yönelik Avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar. Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş, kanıtlanmış ve onaylanmış bir ürün.

Tercihi denge seti (ref 8282768)

"Denge seti" olarak da adlandırılan vida seti PLAY 3 ve PLAY 5 patenlerin tüm numaralarına uyum sağlar. Bu "denge seti", "üç tekerlekli" bir paten ile kaymaya başlamanızı sağlar. Çocuğunuz ilk kayma denemesinde iyi bir denge kurar ve kendine güvenir. Bu sete aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz: https://www.decathlon.com.tr/play-3-ve-4-paten-alyan-seti-id_8282768.html

Garanti

2 yıl (tekerlek / rulman ve fren gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Bot 100% Polipropilen Tekerler 50% Polikarbonat, 50% Poliüretan Şasi 100% Polipropilen Bileklik 100% Yüksek Yoğunluklu Polietilen Üst kısım - Ana kumaş 100% Polyester Toka 50% Poliamit 6.6, 50% Poliüretan Yatak 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

EN 13843 B paten standardı (maks 60kg) Skatepark için önerilmez

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER