EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12
Medya 13
Medya 14
Medya 15

Çocuk Paten - Mavi / Kırmızı - PLAY 3

₺250

Tutkulu ekibimiz tarafından çocukların ilk pateni olacak şekilde tasarlandı. Çocuğunuz başlangıç seviyesinde ve 26-36 ayak numarasına mı sahip? Bizi takip edin

Çocuğunuz ilk paten sürüşüne hazır ancak dengesini kurmada sorun mu yaşıyor? Play3 paten dengeli, sağlam ve 3 boyda ayarlanabilir: Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor!

Renk: Gece mavisi / MAVİ / KIRMIZI
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Daha fazla rahatlık için iç ayakkabı köpük bileşenlidir ve makinede yıkanabilir

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

İlk çıkışlarda hızı azaltmak için rulmanları ayarlanmıştır.

Destek

Destek

Dış yüzeyi ve hassas ayarlanabilir tokaları sayesinde koruma ve kavrama sunar.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Çocukların büyüyen ayaklarına uygun olarak 3 boyda ayarlanabilir.

TEKNİK BİLGİLER

Güvenlik önerileri nelerdir?

Sizlere eksiksiz bir ürün gamı sunuyoruz: kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri. Çünkü kayarken vücudumuzun bir tarafına doğru düşeriz.

Biraz da teknik bilgi: tekerlekler ve rulmanlar...

Daha deneyimli kullanıcılar için "ABEC 1 - 7" rulmanları öneriyoruz, bu rulmanlar daha yüksek performansla kaymanın yanı sıra daha fazla güvenlik sunar ve başlangıç seviyesindeki çocukların kullanımına uygundur. Özetle "daha yavaş kayan bir paten" diyebiliriz. Tekerleklerin boyu ise 63 mm'dir.

Çocuk patenlerinin boyu nasıl ayarlanır?

İç ayakkabının önünde yer alan küçük dili görüyor musunuz? Bu dilin cırt cırtını açmanız ve istediğiniz numaraya göre ayarlamanız yeterli. En küçük numara için "1", orta boy için "2" ve en büyük numara için "3". Burun kısmında yer alan boşluğu ile 2 farklı numarada ayarlayabilirsiniz. Kullanışlı değil mi?

Play3 patenler, öğrenme aşamasındaki kullanıcılarla birlikte geçen 8 sene :)

Evet, tam 8 yıl. Bu durumdan gurur duymuyoruz! Bize sunduğunuz görüşleriniz sayesinde patenlerimizi düzenli olarak geliştiriyoruz. Örneğin, bize "denge seti" fikrini sundunuz: patenin arkasına 2 tekerlek takarak "üç tekerlekli" olmasını sağladığımız küçük bir vida. Oldukça basit bir fikirdi ve öğrenme sürecini çok kolaylaştırdı. Son zamanlarda ise bağlama klipslerini geliştirdik. Size söyleyebileceğimiz tek şey: teşekkürler!

Frenler ve lastiklerde kauçuk mu, plastik mi?

"Sürtünen" ancak fren yapmayan plastik bileşenin aksine 63mm çapındaki lastiklerde yer alan kauçuk bileşen, mükemmel kaymazlık sunar: bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir Ayrıca, kauçuk frenler plastik frenlere göre daha yavaş yıpranır.
Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir Bu nedenle tüm çocuk patenlerimizin tekerleklerinde ve lastiklerinde PVC yerine kauçuk kullanmayı tercih ettik.

Patenlerinize bakım yapmak ya da onları tamir etmek mi istiyorsunuz?

İnternet sitemizde ve Decathlon "atölye" reyonlarımızda farklı boylarda ve hatta ışıklı tekerlekler, frenler ile uyumlu vidaları bulabilirsiniz. Bu parçaların hepsi kolayca monte edilebilir.
YouTube Oxelo sayfamızda bulunan önerileri ve eğitici videoları incelemeyi unutmayın: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Tekerleklerin kullanım ömrü nasıl uzatılır?

Paten üzerinde bulundukları yere bağlı olarak bazı tekerlekler diğer tekerleklerden daha hızlı aşınır. Tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmekten çekinmeyin.
Tekerlekler, tekerleğin iç kısmındaki 7 halka görünür hale geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.

Patenlerimizi nasıl test ediyoruz?

Tüm patenlerimiz laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler ile ürünlerimizin Avrupa standartlarına uygun olup olmadığını ve aşınma sürelerini ölçeriz. Bu testler alanda, belirli ölçütlerle yapılan testlerin yanı sıra kullanıcıların görüşleri de alınarak gerçekleştirilen testlerden oluşur. Sonuç: test edilmiş, kanıtlanmış ve onaylanmış bir ürün. Kulüplerde paten kayan ortaklarımız tarafından da test edilmiştir!

Tercihi denge seti (ref 8282768)

"Denge seti" olarak da adlandırılan vida seti PLAY 3 ve PLAY 5 patenlerin tüm numaralarına uyum sağlar. Bu "denge seti", "üç tekerlekli" bir paten ile kaymaya başlamanızı sağlar. Çocuğunuz ilk kayma denemesinde iyi bir denge kurar ve kendine güvenir. Bu sete aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz: https://www.decathlon.com.tr/play-3-ve-4-paten-alyan-seti-id_8282768.html

Garanti

Yıpranan parçalar hariç (tekerlek, fren, rulman) 2 yıl garantili.

Ağırlık

26/28 : 1.332 kg
28/30 : 1.41 kg
30/32 : 1.462 kg
32/34 : 1.49 kg
34/36 : 1.546 kg

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 50% Polipropilen, 50% Poliüretan Üstü 70% Polyester, 30% Polipropilen Astar ve çorabı 75% Polyester, 25% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

EN13843B (maks 60kg) standardı, 26/28 EN71 (maks 20kg) oyuncak

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER