Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5

₺570 −21%
₺450

4 farklı numarada ayarlanabilen bu patenler, çocuğunuz büyürken uzun süre kullanabilmesi için tasarlandı. 29 - 38 arası ayakkabı numaralarına ayarlanabilir.

Yüksek performanslı bir kayma kalitesi mi istiyorsunuz? Uzun süreli antrenmanlara uygun rahatlığı ile bu Çocuk pateni size birkaç saat süren gezintilerinizde size rahatlık ve eğlence sunacak.

Renk: Petrol mavisi / Pasifik mavi
Beden: Beden kılavuzu
İNDİRİM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Yarı esnek iç ayakkabısı ile daha fazla rahatlık ve havalandırma.

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

Alüminyum frame'i ve ABEC 7 rulmanları ile kaymanın tadını çıkarın.

Destek

Destek

Üçlü bağlama sistemi ile ayağınızı mükemmel şekilde kavrar.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Ayağınız büyüdükçe pateniniz de büyür! Pateninizi 4 farklı numarada ayarlayın.

Kavrama

Kavrama

Tekerlekleri ve kauçuk frenleri ile rahatça kayın ve etkili fren yapın.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5
Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5
Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5
Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5
Çocuk Paten - Mavi / Beyaz - FIT 5

TEKNİK BİLGİLER

Güvenlik önerileri nelerdir?

Sizlere eksiksiz bir ürün gamı sunuyoruz: kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri. Çünkü kayarken vücudumuzun bir tarafına doğru düşeriz.

Bu çocuk pateninin taşıdığı ağırlık ne kadardır?

EN 13843 standardı, A sınıfına (yetişkin paten standardı) uygun olan bu patenler 100 kg'a kadar kullanıcılar için idealdir.

4 farklı numara sunan tek paten? Size yenilikçi sistemimizi açıklayacağız.

Patenlerinizi uzun süreli kullanmak istiyorsanız bu ürün sizin için idealdir. Pateninizi ayağınıza uygun olacak şekilde ayarlamak için 3 aşama gereklidir:
1. Mandalı kaldırın.
2. İç botu ön kısmından çekin ya da itin.
3. Mandalı kapatın.
Patenlerinizle rahat edebilmeniz için fiziksel özelliklerinize ve ayakkabı numaranıza uygun bir model seçmelisiniz: ayağınız patenin içinde kayarsa düzgün durmakta ve kaymakta zorlanırsınız.

Paten kaymayı ve rahatlığı birleştirmek mi istiyorsunuz? Size Fit 5 Çocuk patenini sunuyoruz.

Hava alabilen file bölgesi ile ayaklarınız uzun süre kuru kalır, yarı esnek iç ayakkabısı ise daha fazla rahatlık sunar.
Basit ve etkili bağlama sistemleri ile patenlerinizi kolayca giyebilirsiniz: daha etkili kavrama için iç botun üstünde mikrometrik toka + ayakkabının içinde ayağın iyi bir şekilde sarılmasını sağlayan, ayağın üstünde bulunan cırt cırtlar, numaraya göre klasik ya da elastik yapıda bağcıklar.
Peki ya ağırlık? 32/35 için 2,254 kg, 35/38 için 2,434 kg ve 38/41 için 2,614 kg!

FIT 500 çocuk pateni çocukların kolayca kaymasını ve etkili bir şekilde fren yapmasını nasıl sağlar?

Roller Fit 5 patenin frame'i ürün müdürümüz Laila'nın favorisidir. Alüminyum frame'i daha yüksek performans sunar. 76 mm çapında büyük tekerlekleri 35 - 41 numaralarda maksimum 80 mm çapla uyumludur ve daha yüksek kayma kalitesi ile hız sunan ABEC 7 rulmanlarla birlikte kullanılabilir. Etkili bir şekilde fren yapabilmeniz için patenlerimizde sağ veya sol patene takabileceğiniz kauçuk fren bulunur. Değiştirilebilir fren tamponu mağazadan tedarik edilebilir (referans 8111787).

Oxelo tekerleklerde ve frenlerde kauçuk kullanıyor!

"Sürtünen" ancak fren yapmayan plastik bileşenin aksine lastik bileşen, mükemmel kaymazlık sunar: bu sayede zorlanmadan paten sürebilir ve etkili bir şekilde fren yapabilirsiniz. Ayrıca, kauçuk frenler plastik frenlere göre daha yavaş yıpranır.
Oxelo ekiplerimiz teknik seviyeniz ne olursa olsun güvenliğinize önem veriyor. Bu nedenle tüm patenlerimizin tekerleklerinde ve lastiklerinde PVC yerine kauçuk kullanmayı tercih ettik.

Tekerleklerin kullanım ömrü nasıl uzatılır?

Paten üzerinde bulundukları yere bağlı olarak bazı tekerlekler diğer tekerleklerden daha hızlı aşınır. Tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmekten çekinmeyin.
Tekerlekler, tekerleğin iç kısmındaki 7 halka görünür hale geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.

Patenlerinize bakım yapmak ya da onları tamir etmek mi istiyorsunuz?

İnternet sitemizde ve Decathlon "atölye" reyonlarımızda farklı boylarda ve hatta ışıklı tekerlekler, frenler ile uyumlu vidaları bulabilirsiniz. Bu parçaların hepsi kolayca monte edilebilir.
YouTube Oxelo sayfamızda bulunan önerileri ve eğitici videoları incelemeyi unutmayın: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Garanti

2 yıl (tekerlek ve rulman gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Şasi 100% Alüminyum Bot 100% Polipropilen Tekerler 50% Poliüretan, 50% Polipropilen Yatak 100% Çelik Bileklik 100% Polipropilen Kapak 100% Termoplastik Poliüretan Köpük 100% Poliüretan Toka 50% Poliamit 6.6, 50% Poliüretan Ana kumaş 50% Poliüretan, 50% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

EN13843 A paten standardı (maks 100kg) Skatepark için önerilmez

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER