Çocuk Paten - Siyah / Turuncu - FIT3

₺350

4 farklı numarada ayarlanabilen bu patenler çocuklar için tasarlandı. 29 - 38 numara arası bu patenler çocuğunuza kilometrelerce eşlik edecek.

Çocuğunuz patenle kaymaya başlamak mı istiyor? Fit 3 Çocuk Pateni antrenman sırasında çocuğunuzun gelişimine uygun bir rahatlık sunar.

Renk: Neon kan portakalı
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Rahatlık

Yarı esnek iç ayakkabısı ile daha fazla rahatlık ve havalandırma.

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

Kompozit frame'i ve ABEC 3 rulmanları ile kaymanın tadını çıkarın.

Destek

Destek

Üçlü bağlama sistemi ile ayağınızı mükemmel şekilde kavrar.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor! Pateninizi 4 farklı numarada ayarlayın.

Kavrama

Kavrama

Tekerlekleri ve kauçuk frenleri ile rahatça kayın ve etkili fren yapın.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Paten - Siyah / Turuncu - FIT3
Çocuk Paten - Siyah / Turuncu - FIT3

TEKNİK BİLGİLER

Güvenlik önerileri nelerdir?

Sizlere eksiksiz bir ürün gamı sunuyoruz: kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri. Çünkü kayarken vücudumuzun bir tarafına doğru düşeriz.

4 farklı numara sunan tek paten? Size yenilikçi sistemimizi açıklayacağız.

Patenlerinizi uzun süreli kullanmak istiyorsanız bu çocuk pateni sizin için idealdir. Pateni ayarlamak için 3 aşama gerekmektedir: 1. Mandalı kaldırın.
2. İç botu ön kısmından çekin ya da itin.
3. Mandalı kapatın.
Çocuğunuzun patenleriyle rahat edebilmesi için fiziksel özelliklerinize ve ayakkabı numarasına ve boyuna uygun bir model seçmelisiniz: ayağı patenin içinde kayarsa düzgün durmakta ve kaymakta zorlanır.

Paten kaymayı ve rahatlığı birleştirmek mi istiyorsunuz? Size Fit 3 Çocuk patenini sunuyoruz.

Hava alabilen file bölgesi ile ayaklarınız uzun süre kuru kalır, yarı esnek iç ayakkabısı ise daha fazla rahatlık sunar.
Basit ve etkili bağlama sistemleri ile patenlerinizi kolayca giyebilirsiniz: daha etkili kavrama için iç botun üstünde mikrometrik toka + ayakkabının içinde ayağın iyi bir şekilde sarılmasını sağlayan, ayağın üstünde bulunan cırt cırtlar, numaraya göre klasik ya da elastik yapıda bağcıklar.
Peki ya ağırlık? 32/35 için 2,254 kg, 35/38 için 2,434 kg ve 38/41 için 2,614 kg!

1 paten boyu = 4 numara. Bu yenilikçi sistem nasıl çalışır?

Ayarlama 3 aşamada gerçekleştirilir: 1. Mandalı açın. 2. İç botu ön kısmından çekin. 3. Mandalı kapatın.
Bu ayarlama sistemi sayesinde, çocuğunuz patenini uzun süre kullanabilir. Çocuğun rahat edebilmesi için ayağına uygun olan patenleri seçin: çok ağır (fiziksel özelliklere uygun olmayan) veya çok büyük (ayağın ayakkabının içinde kayması nedeniyle duruş bozukluğu yaratabilir ve hareketleri kontrol etmeyi engeller) patenler almaktan kaçının.

FIT 3 çocuk pateni ne kadar rahattır?

Köpük güçlendirmelere sahip yarı yumuşak iç botu ideal rahatlığı sağlar. Hava alabilen fileye (nemi emen kumaş) sahip iç botu ayakların mümkün olan en uzun süre boyunca kuru kalmasını sağlar.
Bu patenler basit ve etkili bağlama sistemi sayesinde kolayca giyilir: daha etkili kavrama için iç botun üstünde mikrometrik toka + ayakkabının içinde ayağın iyi bir şekilde sarılmasını sağlayan, ayağın üstünde bulunan cırt cırtlar. 29-32 ve 32-35 numaralarda elastik, 35/38 ve numaralarda klasik bağcıklar

FIT 3 çocuk pateni çocukların kolayca kaymasını ve etkili bir şekilde fren yapmasını nasıl sağlar?

Kompozit frame'i oldukça hafiftir ve öğrenme sürecini kolaylaştırır: kayma sırasında rahatlık sağlar. 70 mm çapında 80A sertliğinde lastikleri ve ABEC3 rulmanları ile kayma rahatlığı ve kontrol edilebilirliğin mükemmel uyumunu sunar. Etkili bir şekilde fren yapabilmeniz için patenlerimizde sağ veya sol patene takabileceğiniz kauçuk fren bulunur. Değiştirilebilir fren tamponu mağazamızda bulunabilir.

Oxelo tekerlek ve frenlerde balata kullanır!

"Sürtünen" ancak fren yapmayan plastik bileşenin aksine lastik bileşen, mükemmel kaymazlık sunar: bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir Ayrıca, kauçuk frenler plastik frenlere göre daha yavaş yıpranır.
Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir Bu nedenle tüm çocuk patenlerimizin tekerleklerinde ve lastiklerinde PVC yerine kauçuk kullanmayı tercih ettik.

Kauçuk tekerlekler ve frenler: plastik bileşene göre hangi avantajlara sahiptir?

Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın güvenliği olduğu için tasarladığımız patenlerin tekerleklerini ve frenlerini PVC yerine kauçuk bileşenden üretmekteyiz. PVC bileşenin aksine, kauçuk sert zeminde daha iyi yol tutuş sağlar, bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir. 32/35 ve 35/38 numara patenler 76mm çapında tekerleklere sahiptir.

Tekerleklerin kullanım ömrü nasıl uzatılır?

Paten üzerinde bulundukları yere bağlı olarak bazı tekerlekler diğer tekerleklerden daha hızlı aşınır. Tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmekten çekinmeyin.
Tekerlekler, tekerleğin iç kısmındaki 7 halka görünür hale geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.

Patenlerinize bakım yapmak ya da onları tamir etmek mi istiyorsunuz?

İnternet sitemizde ve Decathlon "atölye" reyonlarımızda farklı boylarda ve hatta ışıklı tekerlekler, frenler ile uyumlu vidaları bulabilirsiniz. Bu parçaların hepsi kolayca monte edilebilir.
YouTube Oxelo sayfamızda bulunan önerileri ve eğitici videoları incelemeyi unutmayın: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Garanti

2 yıl (tekerlek / rulman ve fren gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 50% Poliüretan, 50% Polyester Astar ve çorabı 100% Polyester Bot 100% Polipropilen Tekerler 50% Poliüretan, 50% Polipropilen Şasi 100% Polipropilen Bileklik 100% Polipropilen Dış tabanı 100% Termoplastik Poliüretan Toka 50% Termoplastik Poliüretan, 30% Polikarbonat, 20% Poliamit 6.6 Yatak 100% Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

EN 13843 B paten standardı (maks 60kg) Skatepark için önerilmez

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER