Çocuk Outdoor Ayakkabı - Gri - MH120

₺180

MH120 kısa gövdeli çocuk ayakkabılar, kuru veya yağışlı havalardaki doğa yürüyüşleri için tasarlandı.

Bu yaz doğa yürüyüşü mü yapacaksınız? Bu ayakkabılar hafif oluşu ve mükemmel yer tutuş sağlamaları ile her koşulda yaptıkları doğa yürüyüşlerinde çocuklarınıza eşlik edecek!

Renk: Lime yeşili / Taş grisi
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Yer tutuş

Yer tutuş

Kramponların şekil ve derinlikleri (3 mm) tüm zeminlerde yer tutuş sağlar.

Su tutmaz

Su tutmaz

Sentetik kumaşı 1 saatlik çiseleyen yağmura dayanıklıdır.

Hafiflik

Hafiflik

36 numarada 262 g.

Darbe emme

Darbe emme

Özel darbe emici sistemli topuk. Rahatlık ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Sağlamlık

Sağlamlık

Esneme bölgeleri ve güçlendirilmiş yapışkanlar.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Outdoor Ayakkabı - Gri - MH120
Çocuk Outdoor Ayakkabı - Gri - MH120

TEKNİK BİLGİLER

Yer tutuş sağlayan taban

Tabanlarımızın kaymazlığı onaylanmıştır.
Bu özelliğin kullanılabilmesi için ayakkabı birçok farklı zeminde (düz, engebeli, kuru, ıslak) gerçekleşen yer tutuş laboratuvar testlerini geçmelidir (bu model için 0,6).
Bu özelliğin onaylanabilmesi için tabanlarımızı dağlık arazilerdeki antrenman alanlarında çocuk test grubumuzla test ediyoruz.

Hangi numara seçilmeli

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Satış tavsiyesi

Çocuğunuzun iki ayakkabıyı da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayın. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Ayaklarının alışması için botlarını doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanmalarını sağlayın.
İnternette yer alan pedimetreyi yazdırabilir ve çocuğun ayak uzunluğunu ölçebilirsiniz.

ÇIKARTILABİLİR İÇ TABAN

Daha hızlı kuruması için çıkartılabilir iç tabana sahiptir. Ortopedik tabanlıklarla değiştirilebilir.

ÇEVRE YAKLAŞIMIMIZ

Dünyamızı korumak adına harekete geçmemiz gerektiğinin farkında olduğumuz için Quechua olarak ürünlerimizin çevresel etkilerini azaltmaya çalışıyoruz.
Bu ürün şu anda çevre dostu bir tasarıma sahip değil, ancak her gün daha sorumlu bir yaklaşım benimsemeye çabalıyoruz: Yeniliklerimizde çevre dostu tasarım, onarabilirlik ve dayanıklılığı temel alıyoruz.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Kauçuk-Termoplastik Kauçuk Üstü 68.1% Polyester, 31.9% Poliüretan Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

Quechua ürünleri ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına dağlık arazide, doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edilmektedir. Çocuk test grubu ile birlikte saha denemelerinden sorumlu mühendisimiz Sarah, ürünlerimizi piyasaya sürülene dek tüm tasarım aşamalarında test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER