Çocuk Paten - Siyah / Gri - FIT3

Ref No: 8580560

₺725

Bu paten, kaymayı öğrenme sürecindeki çocuğunuz için tasarlandı.Engelleri aşarken, hızlanmaya başlarken ve maceraya atılırken çok eğlenecek!

Çocuğunuzun kaymayı öğrenmesine yardım edecek tek sıra tekerlekli paten.Maceraya ilk adımı atmak için eşsiz bir dost!

Renk: KOYU MAVİ
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Yarı esnek astar ve köpük taban ile ideal rahatlığı sağlar.

Kayma kalitesi

Kompozit frame'i ve ABEC 3 rulmanları ile kaymanın tadını çıkarın.

Destek

Ayakları sağlam tutmak için üçlü bağlama sistemi:bağcık, toka ve cırt cırt.

Ayarlanabilir yapı

Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor! Pateninizi 4 numara büyütün.

Kavrama

Kauçuk tekerlekler ve frenler ile rahatça kayın.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Astar ve çorabı 100% Polyester Üstü 50% Polyester, 50% Poliüretan Bot 100% Polipropilen Tekerler 50% Poliüretan, 50% Polipropilen Bileklik 100% Polipropilen Dış tabanı 100% Termoplastik Poliüretan Toka 50% Termoplastik Poliüretan, 30% Polikarbonat, 20% Poliamit 6.6

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

Kullanıcı Talimatları

EN 13843 B paten standardı (maks 60kg) Skatepark için önerilmez

TEKNİK BİLGİLER

Güvenlik önerileri nelerdir?

Koruma takımı ile kayılmasını öneririz:kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri. Çünkü çocuklarınızın güvenliği her şeyden önce gelir!

1 paten boyu = 4 numara. Bu yenilikçi sistem nasıl çalışır?

Ayarlama 3 aşamada gerçekleştirilir: 1. Mandalı kaldırın.
2. İç botu ön kısmından çekin. 3. Mandalı kapatın. Bu ayarlama sistemi sayesinde, çocuğunuz patenini uzun süre kullanabilir. Çocuğun rahat edebilmesi için ayağına uygun olan patenleri seçin: çok ağır (fiziksel özelliklere uygun olmayan) veya çok büyük (ayağın ayakkabının içinde kayması nedeniyle duruş bozukluğu yaratabilir ve hareketleri kontrol etmeyi engeller) patenler almaktan kaçının.

FIT 3 çocuk pateni ne kadar rahattır?

Köpük güçlendirmelere sahip yarı yumuşak iç botu ideal rahatlığı sağlar. Hava alabilen fileye (nemi emen kumaş) sahip iç botu ayakların mümkün olan en uzun süre boyunca kuru kalmasını sağlar.
Bu patenler basit ve etkili bağlama sistemi sayesinde kolayca giyilir: daha etkili kavrama için iç botun üstünde mikrometrik toka + ayakkabının içinde ayağın iyi bir şekilde sarılmasını sağlayan, ayağın üstünde bulunan cırt cırtlar. 29/32 ve 32/35 bedenlerde esneyebilen, 35/38 bedende klasik bağcıklar.

FIT 3 çocuk pateni çocukların kolayca kaymasını ve etkili bir şekilde fren yapmasını nasıl sağlar?

Kompozit frame'i oldukça hafiftir ve öğrenme sürecini kolaylaştırır: kayma sırasında rahatlık sağlar. 70 mm çapında 80A sertliğinde lastikleri ve ABEC3 rulmanları ile kayma rahatlığı ve kontrol edilebilirliğin mükemmel uyumunu sunar. Etkili bir şekilde fren yapabilmeniz için patenlerimizde sağ veya sol patene takabileceğiniz kauçuk fren bulunur. Değiştirilebilir fren tamponu mağazadan tedarik edilebilir (referans 8111787).

Kauçuk tekerlekler ve frenler: plastik bileşene göre hangi avantajlara sahiptir?

Kayan ancak frenleme yapmayan plastik bileşenin aksine, kauçuk bileşen çok iyi tutuş sağlar: bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir Ayrıca, kauçuk frenler plastik frenlere göre daha yavaş yıpranır.

Oxelo, çocuğunuzun paten kayma seviyesi ne olursa olsun, onun güvenliğini önceler.Bu nedenle tüm çocuk patenlerimizin tekerleklerinde ve lastiklerinde PVC yerine kauçuk kullanmayı tercih ettik.

Tekerleklerin kullanım ömrü nasıl uzatılır?

Paten üzerinde bulundukları yere bağlı olarak bazı tekerlekler diğer tekerleklerden daha hızlı aşınır. Tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmekten çekinmeyin.
Tekerlekler, tekerleğin iç kısmındaki 7 halka görünür hale geldiğinde mutlaka değiştirilmelidir.

FIT 3 patenlerde hangi tekerlekler kullanılır?

FIT 3 patenlerde 70 mm’lik tekerlekler kullanılmıştır.
32/35 ve 35/38 numaralı patenler için mağazadan ve internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz 76 mm'lik ve ışıklı tekerlekler kullanılabilir.

Patenlerinize bakım yapmak ya da onları tamir etmek mi istiyorsunuz?

İnternet sitemizde veya Decathlon mağazalarının atölye reyonlarında farklı boyutlarda tekerlekler, ışıklı tekerlekler, frenler ve aksesuarlarla uyumlu vidaları bulabilirsiniz. Bu parçaların hepsi kolayca monte edilebilir.
YouTube Oxelo sayfamızda bulunan önerileri ve eğitici videoları incelemeyi unutmayın: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos 

Garanti

2 yıl (tekerlek / rulman ve fren gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER