EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8
Medya 9
Medya 10
Medya 11
Medya 12

Dört Tekerlekli Paten - Siyah - QUAD 100

₺550

Agresif patene yeni başlayan veya patenle dans hareketleri geliştirmek isteyenler için tasarlanmış bir paten mi arıyorsunuz? O halde bu paten tam size göre.

Roller skate, agresif paten, quad ...Bu patene vintage bir görünüm veren 3 terim. Rahatlık ve kayma kalitesi ile iç ve dış mekanlarda size eşlik eder.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Kayma kalitesi

Kayma kalitesi

ABEC 3 rulmanlar. 54x32 mm tekerlek, 85A sertlik.

Kavrama

Kavrama

Kauçuk fren ve tekerlekleriyle rahatça kayar ve etkili fren ile yol tutuş sunar

Rahatlık

Rahatlık

Paten kayarken rahatlık sağlayan çift kat köpük

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Dört Tekerlekli Paten - Siyah - QUAD 100
Dört Tekerlekli Paten - Siyah - QUAD 100
Dört Tekerlekli Paten - Siyah - QUAD 100
Dört Tekerlekli Paten - Siyah - QUAD 100

TEKNİK BİLGİLER

Agresif paten nedir?

Agresif paten, iç mekanlarda yapılan akademik bir disiplindir.Bireysel, çift veya grup olarak yapılabilir ve teknikliği, zerafeti ve performansı buluşturur.Kayma ve hızın getirdiği birçok hissi barındıran bir spordur.Güç ve pratik gerektiren, gerek yerel gerekse ulusal veya uluslararası seviyede yarışılabilen bir spor dalıdır.

Agresif paten ve patenle dans arası fark nedir?

Agresif patende bir dans kategorisi bulunmasına rağmen patenle yapılan dans anlamına gelmemektedir.Funk disko, hip hop, patenle atılan birkaç dans adımı veya disko pistinde kaymak size tanıdık geliyor mu? Afrikan Amerikan kültüründen doğan patenle dans son yıllarda dünyaya yayıldı. Artık sosyal medya üzerinde patenle dans eden birçok patenci görüyoruz.

Patenle dans, agresif paten ve yürüyüş bir arada mı?

Bu patenler Oxelo ekibi tarafından agresif paten ve patenle dans için başlangıç seviyesine dair tüm gereklilikleri karşılamak üzere tasarlandı.Ayak bileği üstü hizası, küçük topuk tasarımı, fitness patenine kıyasla daha alçak frene sahip olması sanatsal hareketleri ve (ileri ve geri doğru...) dansı kolaylaştıran unsurlardır.Pistte kayarak yürüyüş yapmak istiyorsanız bu tarz bir patene yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

Görsellerde neden frensiz patenler var?

Patenle dans sırasında belirli hareketlerde frenler geri çekilebilir.Bu sayede fren yerle temas ederek sürtünmeyeceği için bazı hareketler daha fazla rahatlıkla gerçekleştirilebilir.İlk derslerinizde freni geri çekmenize gerek yoktur.

Patenle dans veya agresif patene başlarken korumalık giymeli miyim? Hangi korumalıklar giyilmeli

Kayılan her spora yeni başlarken sık sık düşmek normaldir (hatta deneyimliler için bile).Güvenliğiniz için giymenizi tavsiye ettiğimiz minimum ekipman: Dizlikler, bilek korumaları ve kask.Denge kurmaya alışmadan önce dirseklik ve koruyucu şort da giyebilirsiniz.Çok tarz görünmese dahi eklemleriniz size minnettar olacaktır.

Bu artistik paten nasıl tasarlandı?

Bot: Sentetik (PU)
Fren: PU enjekteli (zemin üzerinde iz bırakmaz).
Gövde/Dingiller: Yüksek etkili PP.
Tekerlekler: PU enjekteli.

Bu paten EN 13899 standardına uygundur. Bu standart neleri kapsar?

EN 13899 standardı, tekerlekli spor ekipmanları ve patenleri içeren bir Avrupa standardıdır.
Bu Avrupa standardı, oluşabilecek yaralanma risklerini azaltmak için sağlanan gerekli test yöntemleri ve güvenlik gerekliliklerini içeren bilgiler ve işaretleme sistemlerini gösteren zorunlulukları belirtir.
Bu standart, 20 - 100 kg arasındaki kullanıcılar için üretilen patenleri kapsamaktadır.

Aşınan parçaları nasıl değiştirebilirim?

Yedek parçalar (54mm/85A tekerlekler, ABEC 5 veya ABEC 7 rulmanlar) mağazada ve internet sitesinde mevcuttur.
Çabuk aşınmayı önlemek için tekerleklerin yerini düzenli olarak değiştirmenizi (iç kısımdaki tekerleri dış kısımdakilerle değiştirmenizi) tavsiye ediyoruz.Aynı öneri frenler için de geçerlidir: Homojen bir şekilde yıpranmalarını sağlamak için, sol ve sağ frenlerin yerlerini değiştirin. Bu şekilde yıpranan parçaların kullanım ömrünü uzatmış olursunuz.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üst kısım - Ana kumaş 60% Polivinil Klorür - Ftalat İçermez, 30% Etilen Vinil Asetat, 10% Polyester Şasi 100% Polipropilen Tekerler 100% Poliüretan Taban 100% Polivinil Klorür - Ftalat İçermez Yatak 100% Paslanmaz Çelik

SAKLAMA TAVSİYESİ

Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER