Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Siyah / Sarı - SS500M

₺330 −24%
₺250

SS500M basketbol ayakkabısı düzenli olarak basketbol antrenmanları yapan çocuklar için tasarlandı. Orta seviye oyuncular.

Bu basketbol ayakkabısı enjekte köpük (EVA) tabanı ile antrenman sırasında darbe emicilik ve ideal rahatlık sağlar.

Renk: Neon lime yeşili / Siyah
Beden: Beden kılavuzu
İNDİRİM
Medya 0
Medya 1
Medya 2
Medya 3
Medya 4
Medya 5
Medya 6
Medya 7
Medya 8

ÜRÜN FAYDALARI

Darbe emme

Darbe emme

Enjekte köpük (EVA) ara tabanı maksimum rahatlık ve darbe emicilik sağlar!

Nefes alabilirlik

Nefes alabilirlik

Bu ayakkabı iç kısmında hava alan bölgelere sahiptir.

Kavrama

Kavrama

Kauçuk tabanı ile antrenman sırasında kaymazsınız!

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Siyah / Sarı - SS500M
Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Siyah / Sarı - SS500M
Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Siyah / Sarı - SS500M

TEKNİK BİLGİLER

Çocuğunuz için bu basketbol ayakkabısını neden seçmelisiniz?

Bu ayakkabı basketbol antrenmanları yapan çocuklarınız için rahatlık sağlar. Ayakkabıyı giydikleri anda çok sevecekler! Darbe emicilik özelliği ayakkabının antrenman için ideal olmasını sağlar ve müşterinize önerebilirsiniz! Kauçuk dış tabanı yer tutuş özelliğini artırır: çocuğunuz antrenman sırasında dengesini kaybetmez. Nefes alan yapısı sayesinde minik şampiyonlarınızın ayakları oyun sırasında kuru kalır.

Çocuk ürünlerini kim tasarlar?

Tarmak, basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ayakkabı ürün gamında bulunan ürünlerin tamamı basketbol oyuncularının ihtiyaçlarına cevap vermek ve antrenman yaparken ve basketbol oynarken maksimum keyif almalarını sağlamak için tasarlandı.

TARMAK ürünlerinin tamamının gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde bulunan Kipstadium'da faaliyet gösterir. Basketbol antrenmanı sırasında sporculara daha uzun süreli bir rahatlık sunmak için çalışır. Tüm ürünlerimizde darbe emicilik, kavrama ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı birkaç hafta boyunca basketbol oynayan kullanıcılar tarafından gerçek kullanım koşullarında test edilmiş, onaylanmış ve görüşleri doğrultusunda geliştirilmiştir.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... Basketbol hakkındaki tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Antrenman yapmak, doğru ürünleri seçmek ve tek başınıza ya da etrafınızdakilerle eğlencenin tadını çıkarmak için önerilerimizi keşfedin! https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332

NBA ortağı TARMAK!

DECATHLON basketbol markası TARMAK artık NBA ortağı. Ulusal Basketbol Birliği ile olan bu ortaklık, aşağıdaki ürünlerdeki en iyi NBA renkleri ve logoları ile NBA X TARMAK ortak markalı ürünlerden oluşan bir koleksiyondur: ayakkabılar, koruyucular (dirseklik ve dizlikler), iç giyim, iç çamaşırı, eklem ve kas destekleri.

NBA DECATHLON'a geldi!

LOS ANGELES LAKERS, GOLDEN STATE WARRIORS, HOUSTON ROCKETS, NEW-YORK KNICKS, LOS ANGELES CLIPPERS, BOSTON CELTICS, MIAMI HEAT ve BROOKLYN NETS gibi favori NBA takımlarınızı bulun.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Üstü 83% Polyester, 17% Poliamit 6.6 Astar ve çorabı 100% Polyester Dış tabanı 50% Kauçuk - Bütadien Kauçuk, 50% Etilen Vinil Asetat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu ürünü kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra spor çantanızdan çıkarın.

Kullanıcı Talimatları

Ayakkabılarınızı makinede yıkamayın.

Bakım tavsiyesi

Her türlü beyazlatıcı kullanılabilir

Her türlü beyazlatıcı kullanılabilir

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER