Bot Tipi Şişme Şamandıra - 540

₺1.499

Ref No: 8563266

Şişme bot tipi şamandıra orta seviyede su altı avcılığı yapan kullanıcıların yerini göstermesi, eşyalarını ve kendini taşıması için tasarlandı.

Modüler ve yenilikçi ürün! Midye şeklindeki geniş filesi balık tutma sırasında açık kalırken kapalı konumdayken rahat bir seyahat ve hız sunar.

Eve teslimat
Mevcut
Ücretsiz mağazadan teslim al
Taksit Seçenekleri
Fiyat
₺1499

ÜRÜN FAYDALARI

Denge

Ürünün boyutları 100 X 70 X 25cm

Farklı kullanım çeşitleri

Katlanabilir kapakları ve çıkarılabilir filesi ile farklı kullanımlar sağlar

Rahatlık

Palet çırpma için büyük boyutlu ve ortada alçak zemine sahiptir.

Suda hareket

V şeklindeki geniş yapısı ile suyun üstünde kayar.

Kapasite

40 litre çıkarılabilir file. 4 zıpkın taşınabilir.

Onarım kolaylığı

Kırmızı/beyaz ve mavi/beyaz bayraklar. Yükseklik mat 1 metre. Entegre düdük.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Şişirilebilir iç lastiği dayanıklı kumaşın içindedir ve aşınmalara dirençlidir.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

İç katman 100% Polivinil Klorür İç katman - Ana astar 100% Termoplastik Poliüretan Koruyucu kılıf 100% Polyester Köpük kısım 100% Genleştirilmiş Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Işık almayan, kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su altı avcılığını yalnız yapmayın.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Boyutlar

Ürünün boyutları: 100 X 70 X 25cm
File: 67 X 49cm
Mat yüksekliği: 100cm
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 130 kg 

MODÜLER ORTA BÖLÜM VE FİLE NASIL KULLANILIR?

Bot tipi şamandıranın orta bölmesi çift katlıdır, yukarı doğru açılan bir kapağa sahiptir, alt kısımdaki kapak ise cırt cırtlar sayesinde alta doğru açılır.
Bu ürün ile birlikte satılan file çıkarılabilir yapıdadır, 4 plastik halkaya sahiptir, bu halkalar şamandıraların iç kısmında yer alan merkez bölgesindeki 4 sabit kancaya takılabilir. Filenin kapanmasını sağlayan bir sıkma ipi ve 2 taşıma sapı bulunur.

MODÜLER ÜRÜN, DÖNÜŞ AYARI

Antrenman sonunda, geri dönme zamanınız geldiğinde, balık tuttuğunuz noktadan ayrılırken.
Merkez bölümde yer alan üst ve alttaki 2 kapağı kapatın bu sayede bot tipi şamandıra size rahat ve yorucu olmayan bir palet çırpma pozisyonu sunacak. Bu yapı benzersiz bir kullanım kolaylığı ve palet çırpma sırasında rahatlık sunar.

MODÜLER ÜRÜN, "BALIK" TUTMA AYARI

Balık tutacağınız doğru bölgeye vardığınızda üst ve alt kapakları kullanarak merkezi bölgeyi orta kısmından açabilirsiniz.
Bu iki kapak arasında yer alan bölüme boş filenizi yerleştirebilir ve 4 kanca ve plastik halka ile sabitleyebilirsiniz. İki kapak açık konumdayken file kendi kendine açılacak ve suya dalacaktır.
Böylece kolayca balık yakalayabilirsiniz.

ZIPKIN NASIL TAŞINIR?

Bu üründe 2 adet 50 - 120 cm'lik zıpkın taşınabilir. Elastik kanca sistemi sayesinde zıpkını iki noktaya da güvenli bir şekilde takabilir, suyun içindeyken hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. Kayışlarda bulunan tokalara ek elastikler takarak her iki şamandırada 2 adet olacak şekilde toplamda 4 zıpkın taşıyabilirsiniz.

ÜRÜNÜMÜ SUYUN İÇİNDE NASIL YÖNLENDİRECEĞİM?

Bu ürün sırt çantası gibi taşınmasını sağlayan çıkarılabilir taşıma askılarına sahiptir.
Bu kayışlar kancalara kolayca takılır, taşıma sırasında rahatlığı artırmak için köpük bölgelere sahiptir ve ayarlanabilir.
Bu ürün ayrıca 4 taşıma sapına sahiptir, 2 sap yanlarda, 2 sap ise önde yer alır. Bu sayede palet çırpma ya da ürünü suda yönlendirme sırasında rahatlık sağlar.

Sudayken şamandıranın havası neden daha inik görünür?

Bu normal bir durumdur, ürün hava kaçırmamaktadır. Basit bir fizik yasasıdır, eğer sıcaklık artarsa hacimdeki basınç artar ve sıcaklık düşerse hacimdeki basınç düşer. Yani şamandıranızın hacminde su sıcaklığı ve şamandırayı ısıtan güneş gibi etkenlere bağlı olarak değişiklikler olabilir. Gerekirse tıpalara hava basarak ürününüzün şişme durumunu ayarlayabilirsiniz.

NEDEN BAYRAĞI İKİNCİ ŞAMANDIRAYI ŞİŞİRMEDEN ÖNCE YERLEŞTİRMELİYİM?

Ön tarafta bir bayrak yeri ile iki şamandıra arasına dikilmiş bir kayış bulunur. Bu kayış sayesinde antrenman sırasında bayrağın dik konumda olması sağlanır. Şamandıralarınızı bayrağınızı takmadan önce şişirdiyseniz bu kayış sıkışacaktır bu durumda bayrağı takmak zorlaşır. Önce ilk bayrağı şişirmenizi ardından bayrağı takmanızı en son ikinci şamandırayı şişirmenizi öneriyoruz.

ŞAMANDIRAMI NEDEN MAKSİMUM SEVİYEDE ŞİŞİRMEMELİYİM?

Güneş şamandıraların içinde yer alan havayı ısıtacağından hacmini artıracak ve üründe yüksek basınç oluşmasına neden olacaktır. Dıştaki dikişli bölümlerinin basınç kaynaklı gerilmesini önlemek adına ürünü güneşe maruz bırakmamanız gerekir.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER