Bisiklet İçliği - Siyah - Training

Ref No: 8649561

₺280

Bu içlik kış ve sonbahar aylarında yol bisikleti ya da dağ bisikleti ile antrenman yaptığınız sırada sizi soğuktan koruması için tasarlandı.

Serin bir sonbahar sabahında ya da kış aylarındaki antrenmanlarınızda kullanacağınız bu içlik sizleri benzersiz bir şekilde sıcak tutmasının yanı sıra teri de en iyi şekilde dışarı atacak.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Nefes alabilirlik

Bileşeni ısı yalıtımı sağlamak için teri etkili bir şekilde dışarı atar.

Vücuda uygunluk

Bileşeni oldukça esnek oluşu ile vücut yapınıza uyum sağlar. Slim kesim.

Isı yalıtımı

Termal bariyeri bisiklet sürdüğünüz sırada oluşacak üşüme hissini önler.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 65% Polyester, 29% Poliamit, 6% Elastan

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

TRAINING içlik ürün gamı

TRAINING kış aylarına uygun yol bisikleti içliği kış aylarında yaptığınız antrenmanlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılaması için tasarlandı.
Kış aylarında bisiklet sürmek oldukça zorludur bu nedenle TRAINING içlikler tüm zorlukları aşmanızı sağlar. Sağladığı ısı yalıtımı sayesinde en soğuk günlerde bile sıcak kalabilirsiniz. Teri en iyi şekilde dışarı atması sayesinde bisiklet sürerken hızlandığınız zamanlarda bile kuru kalmanızı sağlar!

Kullanım önerileri

Soğuk havalarda giyinmek için gereken öneriler oldukça karmaşık olabilir bunun sebebi her kişinin soğuğa karşı farklı hassasiyet göstermesidir.
Şu iki öneri tüm kullanıcılarımız için geçerlidir:
- kat kat giyinmeyin, kat kat giyinmek sizi daha fazla korumaz ve kullanım sırasında rahatsız olmanıza neden olur.
- yol ya da dağ bisikleti sürdüğünüzde başlarda üşümeniz normaldir ancak pedal çevirmeye başladıkça ısınırsınız bu nedenle vücudunuzun çok ısınmasının önüne geçmeniz gerekir.

İdeal kombin

Çoğu durumda kışlık montun altına giyilen bir içlik yeterli olacaktır. Antrenman sırasında sizi soğuğa karşı en iyi şekilde korumasının yanı sıra teri mükemmel şekilde dışarı atacaktır.
Daha fazla üşüyenler uzun kollu bir içlik giyebilirler ancak bu ürün terin dışarı atılmasını azaltacaktır İki kat giyinmiş bile olsanız daha kalın bir mont seçin.

Essential, Training ve Race ürün gamları

Van Rysel Kış içlikler ürün gamında 3 seviye bulunmaktadır.
Essential: en sıcak tutan ürünler, düşük yoğunluktaki, teri dışarı atmayı gerektirmeyen antrenmanlara uygundur ve temel seviyede termal sıcaklık sağlar.
Training: teri dışarı atma ve sıcak tutmanın mükemmel dengesi.
Race: nefes alabilirlik ve sıcak tutmanın mükemmel dengesi. Amaç teri dışarı atmak değil azaltmaktır.

ÜRÜN TESTLERİ

Ürün tasarım ekibimiz LILLE'de (Fransa) yer alan BTWIN VILLAGE'da kullanıcılarımızın rahatlığını sağlamak üzere sürekli olarak araştırmalar yapmaktadır. Ekibimiz, kullanıcının antrenman sırasında karşılaştığı zorlukları gidermek için kullanım sırasında ihtiyaç duyabilecekleri unsurları sağlayan ürünler geliştirmeye odaklanmıştır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

BAKIM ÖNERİLERİ

Makinede 30°C'de yıkayın. Sentetik program kullanın. Ürünü ters çevirerek yıkayın. Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kurutma makinesinde kurutmayın. Kuru temizleme yapmayın. Çamaşır suyu kullanmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER