Binicilik Togu - Siyah - 100

₺180

Bu tog başlangıç seviyesindeki kullanıcılarımız için tasarlandı! Düşme anında başınızı darbelere karşı destekler.

Biniciliğe başlamak için bir tog mu arıyorsunuz? 100 binicilik togu ilk antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Sıkma mekanizması sayesinde kolayca ayarlanabilir.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Darbelere karşı koruyucu

Darbelere karşı koruyucu

Darbelere karşı EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir yapı

Arka kısımdaki sıkma mekanizması sayesinde togunuzu kolayca ayarlayabilirsiniz

Havalandırma

Havalandırma

Darbe emici kısımda 57 ve dış yüzeyde 51 havalandırma deliği bulunan tog.

Rahatlık

Rahatlık

İç süngerler çıkarılabilir ve soğuk suyla elde yıkanabilir.

TEKNİK BİLGİLER

Standart:

Darbelere karşı EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.

Boylar:

XS (48-52 cm), S (52-55cm), M (55-58cm), L (58-61 cm)

Hafiflik:

M Boyda505 g (55 - 58 cm).

Tog nasıl seçilir:

Baş çevrenizi ölçün ve size en uygun olan togu bulmak amacıyla farklı boylarını deneyin.
Size en uygun olan ve başınıza oturan togu seçmek oldukça önemlidir. Çocukların zamanla büyüyeceklerini düşünerek branşa başlarken asla çok büyük bir tog satın almayın.

Togun ayarlanması:

Maksimum destek için tog, basınç alanı yaratmadan kafaya doğrudan temas etmelidir. Togun hareket ettiğiniz zamanlarda bile, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı ve sıkma mekanizması doğru ayarlanmalıdır.
Togun emniyet kayışı, bir çene kayışı gibi çene seviyesinden değil çene kemiğinin altından geçmelidir. Boğulmayı ve togun kaymasını önlemek için doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Darbe emicilik:

Bu tog dış katmanın ve/veya destek sağlayan bileşenin kısmi olarak tahrip olmasıyla oluşabilecek darbe enerjisinin bir kısmını emmek için tasarlanmıştır.
Tog, kafa yaralanmalarının ciddiyetini azaltır. Togun sağladığı destek kaza koşullarına karşı değişiklik göstermektedir, tog kullanımı kişinin uzun süreli sakatlık yaşamasının ya da ölmesinin önüne her zaman geçemez.

Havalandırma:

Darbe emici kısımda 57 ve dış yüzeyde 51 havalandırma deliği bulunan tog. Bu delikler, sıcak havanın togun arka kısmından ve yukarıya doğru atılmasını sağlar.

Bakım kolaylığı:

Togun dış yüzeyini sabunlu su ile temizleyin. Solvent veya diğer aşındırıcı ürünlerin kullanılması togun verimliliğini azaltabilir. İç süngerler çıkarılabilir ve soğuk suyla elde yıkanabilir.
Taşıma ve saklama için uygun bir kumaş çanta kullanarak togu kirlenmeye, çizilmeye ve güneş ışığına karşı koruyabilirsiniz.

Kullanım ömrü:

Togunuz saklama şartlarına uygun bir şekilde muhafaza edilmiş ve darbe almamışsa üretim tarihinden itibaren (togun içindeki etikette belirtilen) 5 sene sonra yenisiyle değiştirmenizi öneriyoruz.
Hasar gözle görülür olmayabilir bu nedenle, darbe almış tüm toglar yenisiyle değiştirilmeli veya atılmalıdır.

Kişisel koruma ekipmanlarının iade koşulları

Tog bir KKE'dir (Kişisel Koruma Ekipmanı).
Satın almadan önce bu ürünün modelinin, boyunun ve renginin size uygun olduğundan emin olmalısınız.Aksi halde koşullarımıza uygun olacak şekilde iade edebilirsiniz: Ürünü kılavuzu, etiketleri ve eğer mevcutsa orijinal ambalajında iade ettiğiniz için teşekkür ederiz; yeniden değerlendirilebilir.Hepimiz: "Gezegenimize saygı duyuyoruz."

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Kovan/kabuk 100% Akrilonitril Bütadien Stiren Ana astar 100% Genleştirilmiş Polistiren Kayış halat 100% Poliamit Toka 100% Polioksimetilen Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Togu, ısı kaynağı veya arabanızın güneş alan arka bölümü gibi yüksek sıcaklığa maruz kalabileceği yerlerde bırakmayın. Bu, polistiren maddenin koruyucu özelliklerinin yıpranmasına sebep olabilir.

Kullanıcı Talimatları

DARBE ALMIŞ BÜTÜN BİNİCİ TOGLARI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR

TESTLER

Yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.

Onaylayan

N:2789, Pourquery Financier onaylı kuruluş

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER