Binicilik Botu - Yetişkin - Siyah - 500

Ref No: 8512786

₺560

Bu yumuşak ve dayanıklı sentetik bot, antrenmanınızda ilerlemenizi sağlamak için tasarlandı.

Düzenli yaptığınız antrenmanlarınız için şık ve rahat bir bot mu arıyorsunuz? Gerçek bir bot görünümü için 500 mini çepslerle birlikte giyilebilen 500 bot, sizin için idealdir.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Rahatlık

Ayağa göre ideal ayarlama için kalıplanmış tabana sahip yeni yapı!

Dayanıklılık

Çok dayanıklı sentetik bileşen ve yandan dikişli taban.

Destek

İdeal ayarlama için bağcıklı!

Kullanım kolaylığı

Bağcıkları çözmeden kolayca botu çıkarmak için arka fermuarı bulunur.

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI

Binicilik Botu - Yetişkin - Siyah - 500
Binicilik Botu - Yetişkin - Siyah - 500

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Kauçuk - Sentetik Üstü 60% Poliüretan, 40% Poliamit Astar ve çorabı 50% Poliamit, 50% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak, tercihen hava alan bir yerde saklayın. Herhangi bir ısı kaynağının yanında kurumaya bırakılmaması özellikle önerilir. Kurumayı kolaylaştırmak için baş aşağı kurutun.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Bakım kolaylığı:

Binicilik botlarınız, mutlaka kirlenecek, ıslanacak ve bazen çamurla kaplanacaktır. Fakat onları temizlemek için zaman harcamanıza gerek yok: sentetik bileşeni ve mikrofiber kaplaması ile botlarınızın sabuna ya da yağlanmaya ihtiyacı yoktur. Hafif bir fırça ya da nemli bir sünger dokunuşuyla mükemmel şekilde üstesinden gelebilirsiniz! Çıkarılabilir iç tabanı, tüm taban çeşitlerine uygun olmasını sağlar ve kurutmayı kolaylaştırır.

500 mini çeps ile kullanılabilir:

Oldukça hafif, çok rahat ve şık olan 500 bot, aynı bileşenlerden üretilmiş 500 mini çepslerle birlikte kullanılmak için idealdir. Giydiğinizde tek bir ürün takımı gibi görünecek olan botlar ve mini çepsler, mühendislerimiz tarafından tasarlanan yeni özellikleri sayesinde antrenmanlar ve müsabakalar için idealdir!

İdeal rahatlık:

Binicilik botlarını, büyük, sert ve giymesi çok da şık olmayan şeyler olarak mı düşünüyorsunuz? Bu ilk düşüncenizi hızlıca silin ve yerine 500 botu giyin! Tasarımcılar, binicinin kendini iyi hissetmesini sağlamak için ayak yapısını tekrar tasarladı. Kalıplanmış ve çıkarılabilir iç taban, bu mükemmel rahatlık hissini öne çıkarır... Böylece ayakkabı, ayağı sıkmadan maksimum bir kavrama sunar ve biniciye sanki terlik giyiyormuş gibi bir rahatlık sağlar...

Yumuşak bir bot:

Binici her şeyden önce bir sporcu olduğu için belirli bir hareket özgürlüğüne sahip olması gerekir. Özellikle ayak bileği at sırtında sürekli hareket eden bir eklemdir: 500 bot, mikrofiber bileşeni sayesinde özellikle yumuşaklık sunar. Yani topuklarınızı eğmemek için bir sebep yok! Kaliteli sentetik bileşenlerden üretilen dış kumaş ve iç astar, binicinin hareketlerine eşlik eder.

Kullanıma karşı dayanıklılık:

Bunu saklamaya gerek yok: biniciler genellikle botlarını temizlemez. Yürüyerek, at sırtında, kumda, çimlerde, su birikintilerinde veya çamurda ayakkabılar her türlü renge boyanabilir. 500 botun tasarımcıları bu kısıtlamaları göz önünde bulundurdu: Ayakkabıların sentetik bileşeni, yapıştırılmış ve dikişli tabanları sürtünme ve neme karşı gerçek bir dayanıklılık sağlar. Dış kaplamaları, tüm antrenman koşullarına uygundur!

Daha fazla hafiflik:

Binicilik yaparken ağır bot giymenin performansınızı tam olarak iyileştirmediğini itiraf etmelisiniz. Ve bu, özellikle üzengilerde dengeli hissetmediğiniz anlamına gelir. Tutkulu ekibimiz, 500 botu daha hafif yapmak için oldukça kafa yordu. Yeniden tasarlanan ve iyileştirilen kauçuk taban üzerindeki çalışma sayesinde bu binicilik botu, birkaç yüz gram daha sizi hafifletecek! Kesinlikle çok daha güzel...

Şık bir görünüm:

Elastik bantları mı tercih ediyorsunuz? Yoksa bağcıkları mı? Siyah mı kahverengi mi uygun olurdu? 500 botun birçok modeli mevcuttur. Tasarımcılarımızın hayal ettiği gibi, şık bir görünüme sahip, iyi tasarlanmış ve binicinin ayağına ideal şekilde uyan bir bot. Hataya düşmeyin: deri olmamasına rağmen sentetik bileşeni mükemmel dayanıklılık, yumuşaklık ve daha fazla bakım kolaylığı sunar. Portekiz'de üretilmiştir ve estetikten bahsetmek yerine sayısız teknik fayda sunar.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER