Erkek Krampon / Futbol Ayakkabısı - Siyah - AGILITY 540 FG

₺320

İleri seviyede, sentetik veya çim zeminde futbol oynayan ve deri bileşenli rahat bir krampon arayanlar için tasarlandı.

Oyunda mükemmel hassasiyet sağlayan bir futbol kramponu mu arıyorsunuz? Size mükemmel top tutuş sunan deri bileşenli Agility 700 kramponu geliştirdik.

Renk: Siyah / Karbon gri
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Top kontrolu

Top kontrolu

Deri bileşeni, kramponun esneklik özelliğini ve top tutuşunu artırır.

Rahatlık

Rahatlık

Topukta ve burunda darbe emici iç taban bulunur. Esnek ve dolgulu gövde.

Yer tutuş

Yer tutuş

Yuvarlak, çok yönlü, kuru zeminde mükemmel yer tutuş sağlayan kramponlar

Destek

Destek

İç kısımdaki güçlendirmeler oyun boyunca ayakta kavrama sağlar.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Termoplastik Poliüretan Üstü 70% Poliüretan, 30% Deri - İnek Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Mümkün olduğunca kramponlarınızı açık havada kurumaya bırakın. Özellikle nemli kramponları çantanın içinde bırakmayın.

Kullanıcı Talimatları

Makinede yıkamayın.

TESTLER

Agility 700 FG modeli, tutkulu ve beklentileri yüksek futbolcular ve şampiyonada her hafta sonu bu kramponu giyen 1. ve 2. ligde kendini geliştiren profesyonel oyuncular tarafından tasarlandı, geliştirildi ve test edildi. Böylece, başlıca "iş aracı" futbol ayakkabısı olan oyuncuların gereksinim ve uzmanlıklarından yararlanırız.

Onaylayan

Kipsta teknik ortakları, Fransa ve Belçika'nın profesyonel futbol ve ragbi oyuncularıdır.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Yıkamayınız

TEKNİK BİLGİLER

Top tutuşu

Sahalarda oyun oynayan futbolcuları gözlemleyerek top vuruşlarında daha fazla hassasiyet için ileri seviyedeki futbolcuların ilk önce tüm top tutuşlarını hissetmek istedikleri sonucuna vardık. Bu nedenle mühendislerimiz, mükemmel top tutuşu sağlayan esnek inek derisi kaplamasını tercih etmiştir.

Rahatlık

Oyunun ilk dakikasından son dakikasına kadar sadece oyuna odaklanabilmek için kramponda önceliğin rahatlık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarım ekiplerimiz Agility 700 FG kramponu, kalıplanmış iç tabanı, topukta ve ön ayakta PORON pedler ile topukta kavrama ve uzun süreli darbe emicilik sağlayacak şekilde tasarladı. Ayrıca topuk bölgesinde oluşabilecek su toplamalarının önüne geçmek için PU (poliüretan) bileşenli esnek sentetik bileşen kullanmayı tercih ettik.

Yer tutuş

Sentetik veya kuru doğal çim zeminde yapılan tüm maç ve antrenmanlarda mükemmel yer tutuş sunmak için taban kısmına özel bir önem gösterdik. Çünkü hiçbir şey şansa bırakılmaz: işlevselliği sağlamak için yuvarlak olan kramponlar, ideal yer tutuş için ise özenle yerleştirilmiştir.

Dayanıklılık

Zeminlerin aşınmasıyla bağlantılı olarak düzenli yapılan antrenman ve maçların kramponlarınızın yıpranmasını hızlandıran sebeplerden olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mühendislerimiz, dayanıklılık ve rahatlık arasında mükemmel uyum sağlayan inek derisi bileşenini seçmiştir. Taban için orta seviye oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla daha yüksek yoğunluğa sahip, oldukça dayanıklı "TPU" tabanı tercih ettik.

Kişiselleştirme

Her oyuncu benzersiz olduğundan kramponunuzu kişiselleştirmek için (isim, soyad vb.) mağazanızda yer alan Atölye bölümüne gidebilirsiniz

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor