Erkek Halı Saha Ayakkabısı / Futbol Ayakkabısı - Siyah - AGILITY 540 HG

Ref No: 8560362

₺320

Agility 540 HG futbol ayakkabısı, haftada 3-4 kez, sert veya sentetik zeminlerde, antrenman ve müsabakalarda futbol oynayan kullanıcılar için tasarlandı.

Oyunda mükemmel hassasiyet sağlayan bir ayakkabı mı arıyorsunuz? Size mükemmel top tutuş sunan deri bileşenli Agility 540 HG deri futbol ayakkabısını geliştirdik.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Top kontrolu

Top kontrolu

Deri bileşeni, ayakkabının esneklik özelliğini ve top tutuşunu artırır.

Darbe emme

Darbe emme

EVA bileşenli ara tabanı sayesinde sert zeminlerde oluşan şok dalgalarını emer.

Rahatlık

Rahatlık

Topukta ve burunda darbe emici iç taban bulunur. Esnek ve dolgulu gövde.

Yer tutuş

Yer tutuş

Doğal kauçuk tabanı ve kaymaz çoklu kramponları ile mükemmel yer tutuş sağlar.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Kuru zeminde aşınmaya dayanıklı bileşenlerden oluşan gövde ve taban.

TEKNİK BİLGİLER

Yer tutuş

Küçük boydaki çoklu kramponları sert zeminlerde kaymaz kramponlar ya da bazı sentetik kramponlar kadar iyi darbe emicilik sağlar.

Top kontrolü

Sahalarda oyun oynayan futbolcuları gözlemleyerek top vuruşlarında daha fazla hassasiyet için ileri seviyedeki futbolcuların ilk önce tüm top tutuşlarını hissetmek istedikleri sonucuna vardık. Bu nedenle mühendislerimiz, mükemmel top tutuşu sağlayan esnek inek derisi kaplamasını tercih etmiştir.

Kullanım rahatlığı

Sadece oyuna odaklanabilmek için ayakkabıda önceliğin rahatlık olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tasarım ekiplerimiz Agility 540 HG ayakkabıyı, kalıplanmış iç tabanı, topukta ve ön ayakta PORON pedler ile topukta kavrama ve uzun süreli darbe emicilik sağlayacak şekilde tasarladı.

Darbe emicilik

Futbol sahalarının oldukça sert olduğunu bildiğimizden mühendislerimiz Agility 540 ayakkabının taban bloğuna en yüksek darbe emicilik özelliğini sunmak ve şok dalgalarının dağılımını azaltmak için tabanda EVA dolgular yerleştirdi.

Dayanıklılık

Zeminlerin aşınmasıyla bağlantılı olarak düzenli yapılan antrenman ve maçların kramponlarınızın yıpranmasını hızlandıran sebeplerden olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mühendislerimiz, dayanıklılık ve rahatlık arasında mükemmel uyum sağlayan inek derisi bileşenini seçmiştir. Taban için orta seviye oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla daha yüksek yoğunluğa sahip, oldukça dayanıklı "TPU" tabanı tercih ettik.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 60% Kauçuk - Sentetik, 40% Etilen Vinil Asetat Üstü 50% Poliüretan, 50% Deri - İnek Astar ve çorabı 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru bir yerde saklayın. Ayakkabıyı çantasından çıkarın.

Kullanıcı Talimatları

Makinede yıkamayın.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Elde yıkayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

BENZER ÜRÜNLER